Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Bas sam juce igrao malo posle duzeg vremena, ne vredi, protivnici su *****i, dobio sam 7/10 utakmica, al sta vredi kad je osecaj jadan, jedna utakmica mi je bila zanimljiva od tih 10, u onim kesicama se nista ne dobija dzabe se nadam, jedino sto sam kupio dumbiu iz rome, pa sad imam tim bas kakav sam hteo
I ne znam sta se desava u 5 utakmica sam napravio penal, nijednom nisam cak ni konttolisao tog odbrambenog a kamoli uklizao

To se i meni dogodilo par puta,to sa penalom... Primim gol bzv,nista pipnuo nisam.
 
FUT je posle update.a 1.05 arkadniji još 10x skoro mi je neigrivo jer ako se igralo na "refleks" ranije šta je sad ovo...
 
Penali su katastrofa, 3x na jednoj utakmici, ragequit naravno, sto je mnogo...
 
Ja ne znam sto su vam problem brzi igraci, kad krenu po bokovima da trce samo ih ispratite i na kraju udvojte, vecina ne ide na centarsut pa moze samo u aut da zavrsi lopta, jedini problem je brz igrac i onaj koji koristi finte, to je malo teze odbraniti, ali samo manuelna odbrana, bez ispadanja i dobar tajming za klizeci ili standing tackle

Problem je sto je u ovom stanju FIFA ekstremno nerealna i podstice samo jedan stil igranja, bilo koje druge opcije su u startu osudjene na igranje sa hendikepom. Nemas puno izbora.
 
To jeste, ja sam pre oduvek igrao fudbal, kratki pasevi stil sa malim koriscenjem driblera, i sad to pokusavam da forsiram, al dzaba kad likovi trce sa odbrambenim igracima ko muve bez glave i koriste klizece non stop, tako da sam osudjen da driblam majmune do besvesti
 
I ako je slucaj vezan za FIFU 14,pomenucu ga ovde,posto je tema dosta posecenija.
Pre par meseci sam skoro svakodnevno kontaktirao,sa osobom,ciji je nick nemamimena(fifa 14) i miljanmaher(fifa 15).
Decko je bio pocetnik,ili se barem pravio da jeste, i zanimalo ga je kao da zaradi,trguje,na sta da obrati paznju...
Posto san tada igrao FIFU 15,a on je jos bio na 14,rekoh,da mu pozajmim par igraca.
Tako ja njemu dam 5 plavih kartica,i ne secam se tacno,mislim oko 200.000 coinsa,da mu bude lakse.
Dogovorimo se da ih ne prodaje,i kada se zasiti,da ih vrati(mislim na igrace).
Posto je fifa 15,barem po meni,nedavno,dozivela krah,rekoh da se prebacim na fifu 14.
Kontaktiram ja lika,koji se,uzgred,vec duze vreme ne javlja.
Naravno,krece izbegavanje,kada god ga vidim,da je online,saljem poruku,ali se on izloguje,i ode.
Tako je bilo i malopre,igrao fifu 14,ja pustim poruku,covek pobeze.
Mislim,nije mi do tih igraca,smeta mi,sto se ponudis da pomognes,ako neko te izradi.
Eto,ako neko zna lika,neka mu skrene paznju,ili cisto,neka se cuva.
 
Poslednja izmena:
I akoje slucaj vezan za FIFU 14,pomenucu ga ovde,posto je tema dosta posecenija.
Pre par meseci sam skoro svakodnevno kontaktirao,sa osobom,ciji je nick nemamimena(fifa 14) i miljanmaher(fifa 15).
Decko je bio pocetnik,ili se barem pravio da jeste, i zanimalo ga je kao da zaradi,trguje,na sta da obrati paznju...
Posto san tada igrao FIFU 15,a on je jos bio na 14,rekoh,da mu pozajmim par igraca.
Tako ja njemu dam 5 plavih kartica,i ne secam se tacno,mislim oko 200.000 coinsa,da mu bude lakse.
Dogovorimo se da ih ne prodaje,i kada se zasiti,da ih vrati(mislim na igrace).
Posto je fifa 15,barem po meni,nedavno,dozivela krah,rekoh da se prebacim na fifu 14.
Kontaktiram ja lika,koji se,uzgred,vec duze vreme ne javlja.
Naravno,krece izbegavanje,kada god ga vidim,da je online,saljem poruku,ali se on izloguje,i ode.
Tako je bilo i malopre,igrao fifu 14,ja pustim poruku,covek pobeze.
Mislim,nije mi do tih igraca,smeta mi,sto se ponudis da pomognes,ako neko te izradi.
Eto,ako neko zna lika,neka mu skrene paznju,ili cisto,neka se cuva.

desava se, moras dobro procitati lika, ne mozes tek tako da dajes, al dobro nisu prave pare tako da ludnica, zurka i to idemooo!!! :D:D:D
 
Ma da nisam to batalio,sigurno ne bih davao.
Nego,ono,mogao je da kaze, i da ih je prodao,prokockao...
Ne isplati se pomoci...
 
Stvarno glupo, mislim das(pozajmis) nekome igrace vredne par stotina hiljada coina koje si mukom skupio, i on ti tako vraca... Ja sam hteo da ti trazim Ronalda, samo mi je on falio za tip top primera formaciju, al bilo mi glupo, a i presao sam da igram sa francuzima, malo da se razlikujem od ostalih, a evo i u 15-ci pravim francusku ligu, ali malo teze ide, haha :D
 
Ako se dobro secam,u pitanju su bili,plavi (TOTS) Cech,Kompany,Y.Toure,Matic i Ramsey.
Ima nas svakavih.
I njemu je bilo glupo da trazi,pa sam ja sam ponudio. :D
 
FIFA 15 se koristi forama iz PES09-PES10. Istrcis do gol-aut linije,centriras i to je skoro uvek gol. Bzv fora. Poceo sam i ja to da radim,ali bas je bzv.
 
Iz svih dosadasnjih komentara moze se izvuci zakljucak da fifa nikada nije bila u ovoj meri losa,promasaj =(
 
Da, cak sam je i ja batalio
Glupi EA je uspeo, preko noci, da mi obezvredi 7.000.000 coinsa.
Ulozio sam u neke, tada skupe igrace, oni su snizili cene, udarili limit, bez ikakve najave. Sada imam te igrace, ali nemam coinse, a koliko vidim, iz nedelje u nedelju, oni obaraju cene.
 
Seasons je i dalje odlican mod, za FUT se slazem da je postao bzv...
 
Fut je za mene postao super smanjivanjem cena, ali ga ne igram vec duze vreme, a pritom i zalim likove kao stankovic82 sta im je uradio glupi ea, sto kaze ode sav trud niz liticu, jadno su to odradili, ali zato cepam offline career ko da imam narodnu verziju a ne original
 
"Malo" su preterali kako Messi izvodi slobodnjake.
Zadnjih bez preterivanja 15ak puta kada je slobodnjak izmedju 16 i 25m su mi dali gol kad igram protiv Barcelone. Bolje da mi Messi puca penal nego slobodnjak, to bar imam kolke tolke sanse da odbranim, slobodnjak mogu samo da gledam kako mi daje... Sto je najcrnje Messi uopste u stvarnosti nije neki poseban izvodjac slobodnjaka.
 
Evo ja samo da se javim posle mesec dana kako sam kupio igru na popustu... Da mi je ovo promasaj zivota, jer FUT ne igram, ne svidja mi se. A i sa piratom sam mogao da igram karijeru menadzera(ono sto najvise volim kod FIFA). :)
 
Ja mislim da nema smisla kupovati FIFU ako ne igras online, tj FUT ili Seasons, ili naravno ako ti se ne ceka 6 meseci da je razbiju, ali tada se izgubi volja za igranjem...

Ja sam je kupio za ne bas male pare (oko 25eur), ali se isplatilo, igram redovno, makar jedna tekma dnevno, a preko vikenda I mnogo vise :D Odlicna igrica, odlicna prezentacija, I naravno jos po neke sitnice, ali sve u svemu zasluzuje prelaznu ocenu, a po meni 9/10... E sad sto se tice koliko je brza ili spora, sta da se radi, tako je kako je, naviknes se, navika je cudo :d
 
Ma ja sam je platio 30e preko Origina na 50% popustu. Smor je meni FUT, nema vezu sa realnoscu. Barem sam se dobro opekao, znam sigurno da cu FIFA 16 igrati narodnu verziju. Kao sto sam cekao prethodnih 13godina, cekacu i sledecu FIFA igru. :)
 
Igra bila na popustu proslog vikenda, na 2ga, i ja je pazario za nekih 15-16eur, takodje FUT ne igram i najvise mi se svidja karijera menadzera. Smorio sam se bio vise od cekanja da je izlece kako treba. Ja sam zadovoljan igrom, i pruza mi dosta zabave za sada. ;)
 
Kakva god da je fifa, boljeg fudbala nemamo. Pes je premijesan.
 
Pozz,kako vam posle 12-13 god. igranja nije dodijalo vise?Zar nije uvijek skoro pa isto ?!
 
Zato sto je droga, volim fudbal i bolje nema.
 
Zato sto je droga, volim fudbal i bolje nema.

+mnogo
Ko voli fudbal ne moze, a da ne odigra bar 100tekmi godisnje (pod pretpostavkom da nisu svi hardcore orijentisani)... Ja sam u proseku odigram bar 5 tekmi dnevno (nekad vise nekad manje, ali prosek je prosek [emoji317])
FIFA rules [emoji2][emoji108]
 
Ova fifa je extra jedna od boljih po meni najbolja posle fife 11 koja ima neku draz ne znam sto :) ali eto ove sezona igrao sam tek od februara kada je "izasla" a vec se blizi kraj sezone tako da smo ove sezone malo i osakaceni mi koji smo cekali.:)
 
FIFA 15 je mnogo dobra, fell the game, morate osetiti igru alo bre srbi :D
 
Hehe tako je,a jel zna neko dal mogu npr. umesto azara i oskara prilikom kornera poslati terija i bana ivanovica to me jedino nervira posto nema vise create set pieces.
 
Nazad
Vrh Dno