Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Ja sam zbog FUTa obrisao igru. Igram u prvoj diviziji i trebam pobjedu, naravno sudija mu svira 4 (slovima: CETIRI) penala, a ni kod jednog faulirani igrac nije imao loptu. Nisam mogao da vjerujem.
 
Kakva god da je fifa, boljeg fudbala nemamo. Pes je premijesan.

Ovo moram da citiram ,da se slatko nasmejem :D .PES 14 bio katastrofa,PES 15 druga prica,ko nije ,nek mu da sansu i videce.Osim ako vam naravno nisu stadioni,dresovi i kopacke najbitnija stvar u fudbalu.FIFA nikad nece imati taj feeling pravog fudbala i zadovoljstva ko sto ga ima PES.Igrao sam i fifu ,nisam okoreli pes-ovac koji nece da proba nesto drugo.Ali uvek joj nesto fali ,nesto u onome sto je i najbitnije,gameplayu.Druga stvar i ta sto je kod nas pes zajednica mnogo vise razvijena nego fifa,pa onda vec desetak god imamo online lige i takmicenja na dva foruma iz EX YU.Necu dalje pisati u ovoj temi o pes-u,da se ne rasiri off-topic bezveze.
 
Eto mi u FIFAi nemamo sa kim igrati turnire. Ima nas na forumu samo za ligu od 20 ucesnika.

Kad to vec spomenuh ajmo neki turnir odigrati bilo bi kul, ne mora odmah, nego polako da se okupimo par dana i kad izvucemo parove, neka se svako pojedinacno dogovara kad ce igrati.
 
Pozz,kako vam posle 12-13 god. igranja nije dodijalo vise?Zar nije uvijek skoro pa isto ?!
 
Eto mi u FIFAi nemamo sa kim igrati turnire. Ima nas na forumu samo za ligu od 20 ucesnika.

Kad to vec spomenuh ajmo neki turnir odigrati bilo bi kul, ne mora odmah, nego polako da se okupimo par dana i kad izvucemo parove, neka se svako pojedinacno dogovara kad ce igrati.

ja bi volio da probamo Stari_Vuk je moj origin dodajte me pa cemo se dogovoriti :D
 
ja bi volio da probamo Stari_Vuk je moj origin dodajte me pa cemo se dogovoriti :D
Hajde za pocetak da se bar osmorica sakupimo. Ko hoce neka napise nick i racunamo ga. Prvo pisem nick sa bencha, zatim sa origina da se zna. Nekima ce faliti, dok ja sakupim oba nicka.

Za sad:
1. mrtavker - kermrtav
2. Borat - Stari_Vuk
3. Milos00 - Dedic00
4. *cekam benchmarkov nick* - Miki-Liki37
5. ZikaBg - Zilijen

Jos nisam siguran hocemo li na vise dobijenih ili samo jednu. Kako vama odgovara, meni svejedno.
 
Poslednja izmena:
DonMarko96 I ja se prijavljujem :D Jel mozemo koji god hocemo klub ili mora neki rtd od 2* ??
 
DonMarko96 I ja se prijavljujem :D Jel mozemo koji god hocemo klub ili mora neki rtd od 2* ??
To cemo se dogovoriti, igracemo u dvije dobijene i najbolje timove od 4 zvjezdice ili kako god vam odgovara.

Jos dvojica i krecemo, hajmooo.

1. mrtavker - kermrtav
2. Borat - Stari_Vuk
3. Milos00 - Dedic00
4. *cekam benchmarkov nick* - Miki-Liki37
5. ZikaBg - Zilijen
6. Marko1996 - DonMarko96
 
Poslednja izmena:
Hajmo jos jedan i krecemo. Ma ovo je sprdnja neka se prijavi ko hoce, ne igramo u pare. :D

1. mrtavker - kermrtav
2. Borat - Stari_Vuk
3. Milos00 - Dedic00
4. *cekam benchmarkov nick* - Miki-Liki37
5. ZikaBg - Zilijen
6. Marko1996 - DonMarko96
7. Lazadolf - Lazadolf_SRB
8. ________ - _________
 
pozz,treba mi gift za promjenu imena kluba za PC ,ID alagor2000,
ako ima neko da mi posalje ?!
 
pozz,treba mi gift za promjenu imena kluba za PC ,ID alagor2000,
ako ima neko da mi posalje ?!

Poslao bih ja, ali izbacuje mi error kad god probam poslati nekom taj gift iz kataloga. Ne vidim da su to jos sredili.

Sto se tice turnira, hajd' jos jedan da ne spamujem sa tim vise u ovoj temi.
 
Izvinjavam se za dupli post, ovo su parovi, igra se na dvije dobijene, pucate screenshotove obojica nakon tekme i sami se dogovarate kad igrate, imate fore 2 dana. Necemo ovde spamovati (tj. ja) napravicemo chat room i tamo cemo to rijesiti)

Round 1
--------
Match 1 : Stari_Vuk vs Miki-Liki37
Match 2 : Dedic00 vs DonMarko96
Match 3 : Zindovic00 vs kermrtav
Match 4 : Zilijen vs Lazadolf_SRB

Round 2
--------
Match 5 : Winner of Match 1 vs Winner of Match 4
Match 6 : Winner of Match 2 vs Winner of Match 3

Final
------
Match 7 : Winner of Match 5 vs Winner of Match 6
 
Poslednja izmena:
Glupo je sto sam naredao postove jedan za drugim, ali tema je mrtva pa tako ispalo. Uglavnom ekipa sa bencha je odigrala turnir, bila gotiva. Ako bude zainteresovanih igracemo opet, samo neka se jave oni koji zele. Opustena atmosfera, bez glupih pravila, jednostavno ljudi se dogovaraju kako ce igrati mec. Ovako je to sve izgledalo. Nickovi su sa origina pa mozda izgledaju nepoznato, pise iznad dva posta pravi nick. Pozdrav svima!

c8d751b182818effed6f3709a4bc7368.jpg
 
Pozz,ima li neko da mi slozi taktiku za Romu ?!Seasons !Formacija,postava ,zamjeni ,slidere i sl !
 
Gz MrtavKer, pohvale i za ideju i za ovu grafiku [emoji122] Ajde na Origin chatu da se dogovaramo, da se skinem sa UT-a. Igrao sam sa Barcom tur a voleo bih neke slabije timove.
 
Gz MrtavKer, pohvale i za ideju i za ovu grafiku [emoji122] Ajde na Origin chatu da se dogovaramo, da se skinem sa UT-a. Igrao sam sa Barcom tur a voleo bih neke slabije timove.

Hajde dogovoricemo se, budem ja svako vece na originu, javicu ti se.

@genius, dodaj me na origin (kermrtav), smislicemo nesto.
 
Glupo je sto sam naredao postove jedan za drugim, ali tema je mrtva pa tako ispalo. Uglavnom ekipa sa bencha je odigrala turnir, bila gotiva. Ako bude zainteresovanih igracemo opet, samo neka se jave oni koji zele. Opustena atmosfera, bez glupih pravila, jednostavno ljudi se dogovaraju kako ce igrati mec. Ovako je to sve izgledalo. Nickovi su sa origina pa mozda izgledaju nepoznato, pise iznad dva posta pravi nick. Pozdrav svima!

c8d751b182818effed6f3709a4bc7368.jpg
cestitam na pobedi , ja sinoc sanjao palletu hahahaha :D
 
Može neka pomoć kako da sredim igru? Origin problemi...
 
Kako se koristi early cross i pass?Za sto to sluzi uopste ?

To su ti bukvalno ubacaji/pasovi u prostor (X + LB), gdje ne saljes igracu loptu na glavu vec par metara ispred i tako on ima taj odrazaj pri udracu i samim tim suti je jaci. Imas i ubacaje po zemlji tri puta X, mada to ni za sta ne sluzi bukvalno.

Marko, kakvi problemi? Imao sam ja problema pri logovanju, nisam znao sigurnosno pitanje pa se javio supportu i za pet minuta mi vratili preko live chata.
 
Poslednja izmena:
Da'l ima neka mogucnost da se sa piratom igra online ili bas moram da kupim igru,vidim da je sad 40e(na popustu)?
 
Nazad
Vrh Dno