Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (scrypt)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mnogo ti hvala za Black Eyed Pease,mislio sam da me upucujes na link za razresenje problema :D A kako se,molim te,to proverava?
 
jesu li sredili problem sa offline walletom?
 
OK...sredjen problem za 7950 ; Give me coins ;
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://ftc.give-me-coins.com:3336 -u username.worker -p password --gpu-engine 1090 --gpu-memclock 1400 --shaders 1792 --intensity 13 --worksize 256 -g 2 --gpu-fan 95
 
OK...sredjen problem za 7950 ; Give me coins ;
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://ftc.give-me-coins.com:3336 -u username.worker -p password --gpu-engine 1090 --gpu-memclock 1400 --shaders 1792 --intensity 13 --worksize 256 -g 2 --gpu-fan 95

a moze i; cgminer --scrypt -o stratum+tcp://ftc.give-me-coins.com:3336 -u username.worker -p password --gpu-engine 1090 --gpu-memclock 1400 --shaders 2048 --thread-concurrency 8192 --intensity 13 --worksize 256 -g 2 --gpu-fan 95
 
Zna li neko zasto mi ovako divlja khash dijagram? Kopam FTC sa 2400 khs, sto bi trebalo da mi donosi oko 55ftc-a dnevno, u poslednjih 10 dana dobijem dnevno od 38-48 FTCa. Kopam na Give me coins poolu, kopam sa 4 asusa 7950, svaki mi daje konstantno 600 khs-a.
 

Prilozi

  • ftc.PNG
    ftc.PNG
    45.7 KB · Pregleda: 89
Poslednja izmena:
Nesto se baguje sajt, ne mogu da se registrujem, probacu kasnije....
 
Coinotron ne prima vise clanova , barem bilo tako prosle nedelje kada sam pokusavao druga da regnem tamo . Pa sada kopa na give me coins kako vec se zove
 
Pisalo je i kada sam se ja pokusao registrovati "Registrations are open", medjutim nije tako.... Probao sam i sad ne moze...
 
Kada sam ja probavao drugara da reg bilo je zatvoreno. Posle kada je Mica pitao pogledao sam opet i opet nece, ali je ovaj put satro otvoreno.
 
ima li neko sinhronizovan wallet, ako da koju verziju ovaj moj se non stoop nesto sinhronizuje, stoji mi ftc vec ceo dan u unconfirmed
 
Skocila cena FTC-a ...
 
Dobro je, vec sam mislio da sam se zeznuo kada sam pre mesec dana stavio jedan rig da bunari FTC.... Valjda ce mu vrednost za koji mesec dostici 1 usd da mogu da se naplatim :D.
 
Počeo sam nedavno rudariti FTC i nije lose nego mi stalno stoji -Unconfirmed rewards- ne prebacuje na Confirmed ? Koristim coinotron pool. Moze pomoc?

Edit:
Nasao sam u cemu je problem,sad me interesuje gde da prodam FTC u dolare. Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Podeli sa ostalima u cemu je bio problem .. mozda ga jos neko ima :)
 
Prosto kopao je pplns umesto pps
 
Pa ftc u btc pa u eure ili dolare, sta ti draze i to ti je cena !
 
Vidim da se FTC dugo ne spominje, a ja nedavno krenuo da ga kopam, da nije dumro :)? Ajde neko iskusniji da mi odgovori ima li FTC perspektivu?
 
Mislim da ce u skorije vreme da se ritne al to su samo moja nagadjanja ;)
 
Poslednji put nije bilo tako ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno