Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (scrypt)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupujem feathercoins, ponude na PM. Ja sam iz hrvatske ali možemo se dogovorit nekako, vire ili neki drugi način.
 
zeljko je napisao(la):
vi i dalje mislite da rudari i sitni preprodavci dizu cene :)
Cenu dizu moji masoni, to smo se svi slozili :)
krastavac, ispade da smo svi glupi a ti si jedini razbio sistem. Jel drzis uramljene slike svoja dva super junaka? :D
 
FTC 0.0011 :) i nastavlja uspon!
 
razmisljam da li da cekam ltc na 0.002 toliko je bio pre pada? ili vise,
sta kazes sajber tarote :p
 
ma ustajem sutra rano ako bude super ako ne hebi ga sta da se radi

@apple, cgminer ne mogu da namestim da radi pa to ti je, ako radi ima hw a ako nema hw onda daje upola koliko bi trebao
 
Ne verujem da ce stici dotle. Ne radi mi net sada da pogledam kakvo je stanje na berzi, na fonu sam. Mislim i da moze da se vrati malo na dole. Ali ako diff ne skoci na bar 136 ici ce cena jos gore.

Eeeeee moj Zeljko strucnjace, udarismo mi u dolar lagano i pre nego sto sam i mogao da zamislim. A pre dve nedelje si se radovao kako ce da ga ugase i verovatno ti je bilo smesno kad sam pricao da ce vredeti dolar. Nisi ni rec verovao i bio bi laksi za somica da si imao herca da se opkladis.
A mogao si i da budes bogatiji da si slusao i kupio ga onda kad sam ti rekao. Tada je 1000 kom kostalo 70e.
 
stavih sve na 0.0018 pa sta bude
 
Poslednja izmena:
ma ustajem sutra rano ako bude super ako ne hebi ga sta da se radi

@apple, cgminer ne mogu da namestim da radi pa to ti je, ako radi ima hw a ako nema hw onda daje upola koliko bi trebao
DAj da vidim podesavanja koja si probavao ..
 
Evo i ftc opet luduje; mozda ja i predjem na 5 cifara kako je krenulo :D
 
u kojoj valuti pricate $ ili € :p

koju cenu cekate?

danas se smorih kad pao na 0.00075 vidim proso mi buy order za ~300 komata, a prodah na 0.00097 ~200komata, da sam imao m00da da sibnem sve eto veselja :)
 
Ja cekam odnos tj 0.002 mozda i tri da sibnem jedno 3k u btc,pa onda sve to u ltc verovatno posto je odnos krenuo opet da se topi!! Jedini pik koji sam pogodio za zivota je bio da zamenim sav ltc u btc na 0.050 juce
Sajber dabog ti bio na 6 cifara do tada ;)
 
Poslednja izmena:
Ja prodadoh i ostatak (nesto sitno) na 0.0012 :D
 
Skocio diff na 167 ..
 
Na kupo/prodaji Ftca sam ucio skolu. Bio sam puko bzv 200 ftca , ali sada se izvalcim nekako :)
 
ja sam rovno 1500 sad polako se izvlacim isto
 
Ja cekam sad 0.00114 pa cu kupovati opet. Ali nikako da dogura dotle, mrvica mu fali. Moram necim da se zanimam malkice.
 
Zar je islo na 0.002 ja ga cekao na 0.0022 :S:
 
Oces da se istresem pa kupuj jeftino :d
 
Ja zaradio smesnih 0,05BTC na FTC, imao 117 komada :). A nasao sam i 11,5 NMC davno zaboravljenih na bitminteru i 1,5LTC na litepool.eu tad to skoro nista nije vredelo a sad vec nije za bacanje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno