Šta je novo?

(FAQ u 1. postu) - POPUSTI - AliExpress, eBay... (samo linkovi i kratak opis)

Neko je postavio "francuski" link, čini mi se da je bilo onaj stoni sad, meteo. stnica ili šta li je već i sad mi u brovseru ali stranicu prikazuje na francuskom i ne mogu da nađem gde se prebacuje nazad na engleski...
Ban :mad:
 
Tako je na kompu, na telefonu nema toga. (zaboravih da napomenem da je ovo na telefonu, sorry)
Obrisao sam sve kukije, nisam se setio da prebacim u desktop mode 🤦‍♂️
 
Kako nema? Na telefonu sa leve strane na tri crte, pa skroz dole ima Language i tu može da se promeni.
 
Neko je postavio "francuski" link, čini mi se da je bilo onaj stoni sad, meteo. stnica ili šta li je već i sad mi u brovseru ali stranicu prikazuje na francuskom i ne mogu da nađem gde se prebacuje nazad na engleski...
Ban :mad:
au... ja sam stavio link. treba ti 5 sek da provalis promenu jezika. ako se menja jezik pa postavljam link onda ne radi group buy. a link nije moj. samo je copy paste. daj i ti neki moze i na tamilskom.

Screenshot_20221028-235856_Via.png


kliknes na responsive meni poznat kao 3 strelice i skrolujes dole. imas LANGUAGE kliknes i izaberes engleski.
 
Još jedan u moru fleševa

Join my group for big savings.
Up to 90% off for your next order.
Kakve su?Vidim ima i nekih i logom Microdrive i ocene su dobre,doduse one su usb2.
Prošla kupovina/uplata i nakon dan, dva closed order. Za sad prvi takav, ostalih 6 ili 7 group buy artikala je prošlo uredno.
Pogledajte prilog 361657
Ja sam imao takav problem,medjutim meni je odmah izbacivao isti taj problem.
 
Jel vam se desava da kad udjete u grupu i odaberete proizvod nestane shipping za Srbiju?
Van grupe uredno moze da se doda u korpu.

12v tester
 

Prilozi

  • photo_2022-10-29_13-20-54.jpg
    photo_2022-10-29_13-20-54.jpg
    123.2 KB · Pregleda: 31
Pročitaj malo komentare kupaca.
 
digitalni termostat kontroler temperature 220v 0.9$ fali cetvoro

https://a.aliexpress.com/_mtyqAJq


Screenshot_20221029-203234_Via.png
E zašto su se ubrzale isporuke, kinezi su izgradili veliki distributivni centar u Mađarskoj.
i tu smo izgubili. napravise onaj centar u zemunu. dovodili kineze. na kraju zavrsili bez distribucije. umesto toga nestaju paketi i najskuplji shipping uz gomile proizvoda unable to ship...
 
Nazad
Vrh Dno