Šta je novo?

F1 2010

@raven2005
Ja cepam online preko Tunngle-a,onako nije lose ali nema igraca,uglavnom slabo.
Preko hamachija jos gore.
Kupio bih i ja kljuc samo zbog online igranja,jbes ovo.
Na ONLINEKEY(nema ni na game2play(bilo 15evra)).. nema vise kljuceva za F1 a i nemaju clickandbuy,nemam paypal,imam visa virtuon,jel neko placao s njom kod ovih sajtova?
Pretpostavljam da sa tim kljucem ides regularno online,da ne bude dupli key ili neka ispala..?
 
Igra li ovo neko online, preko win live-a... napisite koji nick koristite tamo ako ima ko... moj je DraganBozunovic, kljuc moze da se uzme za 13eura na OnlineKeyStore... mora da se ima mooneybookers ili alertpay nalog... relativno ima igraca...

Igram ja od kako je izasla. U pocetku je bilo dosta vise igraca, a sada ima po 3-4 sobe sa 2-3 njih. Bas retko uspevam da naidjem kad je soba puna, ili skoro puna. Ali ni to ne volim, jer u tim situacijama uvek bude nekoliko nooba, koji ce me udariti vec u prvoj krivini. Zato u zadnje vreme jedva da i igram online.
Moj nick je Zelaole, poslao sam ti zahtev za frienda.
 
Ne znam koliko ima na tungle, nisam nikad probao.
A i taj multiplayer deo igre je nedovrsen. Nema spectate (kao kod Grid i Dirt 2), znaci ne mozes uci u sobu usred trke. Pre patcha su se prikazivale sve sobe (a bilo je ponekad i do 15), medjutim kada si pokusavao uci u neku od njih gde je trka bila u toku, dobio si error, cannot connect bla bla... A posto u onom lobby-ju nije postojala nikakva oznaka da li je trka u toku ili ne, onda ti nije preostajalo nista drugo nego da pokusavas redom da udjes, sto je umelo bas da smori.
Od kad je izasao patch, kad vec nisu uradili spectate, umesto da naznace te sobe u kojima je trka u toku, oni su ih skroz uklonili iz lobby-ja. Tako da u trenutku kada se stvorim u lobby-ju, moguce je da se voze jos trke, koje ja ne mogu videti. Mada ja kad udjem, jednom u 3 dana, bude tako oko 3-4 sobe (nekada ni toliko), sa po par igraca. I to u poslepodnevnim i vecernjim casovima, pre podne uglavnom nema nikoga.
Zadnji put sam igrao prekjuce protiv 2 francuza, koji su krenuli da izlecu vec na samom pocetku trke. I tako do sad imam 47 pobeda, a prosecan sam igrac.
 
@raven2005
Ja cepam online preko Tunngle-a,onako nije lose ali nema igraca,uglavnom slabo.
Preko hamachija jos gore.
Kupio bih i ja kljuc samo zbog online igranja,jbes ovo.
Na ONLINEKEY(nema ni na game2play(bilo 15evra)).. nema vise kljuceva za F1 a i nemaju clickandbuy,nemam paypal,imam visa virtuon,jel neko placao s njom kod ovih sajtova?
Pretpostavljam da sa tim kljucem ides regularno online,da ne bude dupli key ili neka ispala..?

Za sada nisam imao problema sa duplim kljucem, normalno sam se registrovao na win live. Ja sam napravio nalog na alertpay, samo traze da verifikujes karticu, naplate ti sa kartice odredjen iznos koji ti treba da vidis na izvestaju i da uneses na sajt i to je to... posle kad se kupuje daje ti mogucnost da platis preko alertpay wallet-a ili direktno sa kartice...
 
Mwahaha:D

attachment.php


Spec napravljena za moj buduci prelazak u Ferrari:p
Brate,jel mozes ovaj shlem:) da okacis ovde ili na PM da ga skinem,do j@j@ je?
TNX
 
Moze neki savet kako na koje vrednosti da podesim steerzone i sve ostalo, uzeo sam volan Genius Speed Wheel 5 pa ovako na defaultu fali malo osetljivosti pri skretanju
 
Uzeo sam key na G2PLAY.NET 15.99 evra,stigao za 20ak minuta,platio sam visa virtuon karticom.
Ako nekog zanima...sve pohvale za sajt.
POZZ
 
Imam problem sa pitstop-om, lik koji treba da podigne bolid ispred sa dizalicom uvek mora da gura unazad i onda da podigne bolid, i svaki pitstop je oko 8sec onda,umesto dosadasnjih 4sec. Imam instaliran patch. Da li se jos nekom ovo desava, postoji li resenje?

Probaj da kocis dosta ranije, ako ne kocis zato se i zabijes u onog sa dizalicom. Mada i dalje se desavaju cudni bagovi sa pitstopom i pored instaliranog patcha.

PS> nego hoce li ove godine izaci nastavak formule, citao sam negde jos pre da su otkupili pravo na nekoliko godina Codemastersovci
 
Kako da rešim problem sa početkom trke. Kvlaifikacije odradim kako trebe kada treba da krenem da vodzim trku, izađem iz boksa, izađe crni ekran da krene da učita i tu ukoči. Free race radi kako treba
 
Probaj da kocis dosta ranije, ako ne kocis zato se i zabijes u onog sa dizalicom. Mada i dalje se desavaju cudni bagovi sa pitstopom i pored instaliranog patcha.

PS> nego hoce li ove godine izaci nastavak formule, citao sam negde jos pre da su otkupili pravo na nekoliko godina Codemastersovci

Igra ce biti interesantna, kao i cela sezona 2011.
 
Dok sam ranije igrao par trka sa bench ekipom primetio sam da im je radio voicechat u igri? Kako ste ga aktivirali?

Igrao sam sa drugom malo, obadvoje imamo mikrofone, al ne kontam kako da upalim voicechat. Halp.
 
samo da nebude onaj bug da treba mutujes ostale playere da bi fps itisao gore...
Kakav je ovo bug,prvi put cujem za ovo,jel ima efekta kada se mutiraju ostali igraci,pretpostavljam pojedinacno ih mutiras,jednog po jednog?
Ja ih sve mutiram ali iz GFWL-am tu iskljucim da ih neslusam dok je trka u toku,onda vidim njihove nickove na ekranu kada pricaju ali ih ne cujem.
 
Kakav je ovo bug,prvi put cujem za ovo,jel ima efekta kada se mutiraju ostali igraci,pretpostavljam pojedinacno ih mutiras,jednog po jednog?
Ja ih sve mutiram ali iz GFWL-am tu iskljucim da ih neslusam dok je trka u toku,onda vidim njihove nickove na ekranu kada pricaju ali ih ne cujem.

Mutujes uh kad si u lobiju jos, meni fps ode sa 40 na 60 kada mutujem ostale, kad kliknes enter na nekog igraca imas mute player i gamer card, i onda svakog pojedinacno mutujes...
 
@raven
Da,da pretpostavljao sam da je to,pffff,pazi kad nisam imao pojma za ovo...probacu danas pa javljam,u svakom slucaju hvala.

@nOgAsHoOt
Ako imas narodnu verziju online mozes preko Tungle-a da cepas,goglaj malo....
 
Mutujes uh kad si u lobiju jos, meni fps ode sa 40 na 60 kada mutujem ostale, kad kliknes enter na nekog igraca imas mute player i gamer card, i onda svakog pojedinacno mutujes...
Probao i ne primecujem ama bas nikakvu razliku u FPS-u...u svakom slucaju hvala.
 
Ja sam igrao f1 2010 pre svega ps3 ali i na pc i isto mi se desavao ovaj bug sa dizalicom XD Mozda sam se stvarno zabijao previse u njega XD
 
Ja igram ovu iigru na Xboxu i desava mi se ponekad da usled trke da se slika zamrzne mozda na sekund i da posle nastavi kao da nista nije bilo, mada video sam i na Codemasters forumu da su se i mnogi drugi zalili na taj problem
 
F1 2010 The Guide In Full.pdf

Dobar tutorijal, saveti, podešavanja, ... tips and tricks, na engleskom. ,)

F1 2010 The Guide In Full.pdf

The idea is to help you get faster, get to know the game better, get more out of it and have more fun and satisfaction. This guide is 100% unofficial and is not approved or endorsed by Codemasters. It was written to be used as an advanced resource additional to the standard user guide. It consequently does not deal with all items nor does it repeat items that are considered to be dealt with adequately in that guide.
It is written for the driver who wants a central resource to help them get beyond the basics, improve their knowledge and insight and improve their performance and satisfaction in-game. This means gaining insights into the real world technique of racing, race- craft, strategy and car setups. It also deals with the specific in-game environment. It does deal with all race formats but its main focus is on the Career, GP and multiplayer environment.

1) Technique of Racing, Page 3: How to actually drive a racing car fast and get good lap times.
2) Race Strategy/Tactics, Page 11: Qualifying, Tyre strategy, Overtaking.
3) Online Play, Page 22: What to expect and how to get involved, The rules of racing,
4) Setups/Engineering and testing, Page 25: How to get the car right for the circuit and conditions.
5) Managing in-game. Page 29: Game modes, Setting Difficulty levels, Assists and car performance.
6) General resources, Page 36: Other stuff you might find useful.
 
Ljudi jel igra neko jos uvek ovo? Zanima me koji nivo reputacije treba da dostignem da bi dobio neke ponude od boljih timova (Ferari, Red Bull, Renault, Mercedes)... Sad sam u drugoj sezoni, druga polovina 12/20 trka i drugi sam u generalnom, 23 level i vidim da sve one ostale 'losije' ekipe hoce da me angazuju, ali sto je mnogo mnogo je, da vozim kao blesav 5-6 sezona dok ne dodjem u Red Bull ili te bolje, 1 sezonu odvoziti pa to je za mene strasan umor:D

edit: Citam na forumima da sve zavisi od onog intervjua na trci u Budimpesti, ako na kraju pobedis rivala koga odaberes od ponudjenih, prelazis u taj tim... Bitno da sam ja izabrao Webber-a a on je vodeci i prakticno nemoguca misija, ali mozda da pobedim na jednoj trci a na ostalim do kraja da probam da ga skrljam :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno