Šta je novo?

F.E.A.R. 3

idalje nece. pise mising taj fajl. ubacio sam ga u sistem32 restartovao kom ali nece da se pokrene igra.
 
Probaj da instaliras DirectX, koliko se secam uz igru dolazi i DX11 instalacija.
 
Ima i za jeftinije nego tamo, ali realno šta će ti fizički kada i onako na disku imaš pola igre, pola sam treba da skineš...

Pa da stavi kutiju na policu. Kolekcionarstvo svega i svačega je gadna boljka.
 
moze li neko da mi posalje savove od igre.Reinstalirao sam windows pa se pogubilo.Mrzi me da igram od pocetka a stigao sam do petog intervala kada kidnapuju onu zensku.Unaprijed hvala.
 
Igra je toliko do jaja u coopu da nemam reci! Povlacim sva sranja koja sam rekao o igri ranije :)

Tapatalk
 
Pokreni igru ispocetka, pa onda potrazi (tj odradi search u total comanderu ili exploreru) na C particiji skidrow folder i zameni ga sa ovim iz zip fajla.
 
sejvovi se nalaze u my documents :)
 
u toku igranja igrice mi je izasla poruka da je stigao mail preko igice i od tada im se vide i toolbar i tasbar kada igram igricu. kako da namestim da igra ide preko celog ekrana,znaci svaki put kad pokrenem igiru vide se i barovi.
najvise smeta kada misem predjem malo vise na dola onda iskacu prozori koji su upaljeni u pozadi. skype, torrent.....
 
User - ime korisnika računara



Windows Explorer

Organize - Folder and search options

Folder Options - View - Show hidden files, folders, and drives
 

Prilozi

  • Folder Options.png
    Folder Options.png
    31.5 KB · Pregleda: 41
pomagajte ljudi.Copiram ja save sto mi je nex dao ali nekako zapamti moj profil koji sam imao pre i ne mogu da ga izbrisem.Ne igra mi se igra od pocetka pa ako moze neko da mi kaze sta da radim?
 
da probas da obrises svoj profil potpuno?
 
stigao sam do nivoa "Interval 05: Tower" kad prodjem kroz okrugla resetkasta vrata i izlazim na neki prostor sa stepenicama platoom. e sad tu me odmah docekaju dva lika koja leko ubijem ali se odmah pojavi neki robot kome ne mugu nista, unistava sve i zaklone. ima li neka fora da ga predjem, sa kojim oruzijem, ja sam pokusavao laserom ali nemam gde da stanem da nanisanim, cim zastanem odmah me rokne.
 
Jeste tezak taj deo, umalo da polupam i tastaturu i misa. Uspori ga sa onim elektro bombama i rokaj ga onim laserom tad. Uspeces iz nekoliko pokusaja sigurno i ja sam mislio da je to nemoguce preci i da je neki bag.
 
stigao sam do nivoa "Interval 05: Tower" kad prodjem kroz okrugla resetkasta vrata i izlazim na neki prostor sa stepenicama platoom. e sad tu me odmah docekaju dva lika koja leko ubijem ali se odmah pojavi neki robot kome ne mugu nista, unistava sve i zaklone. ima li neka fora da ga predjem, sa kojim oruzijem, ja sam pokusavao laserom ali nemam gde da stanem da nanisanim, cim zastanem odmah me rokne.

Sakri se iza jednog od stubova a kada se priblizi tu ti ne moze nista, cim malo izviri rokaj ga laserom. Traje malo duze ali deluje :)
 
presao sam tako sto sam izleteo pred njega i przio ga laserom bez prestanka dok nije eksplodirao.
a taman sa resio da dignem ruke.
 
Da ne čupam teme iz mrtvih, može Alma da se naljuti. :D
Da li može neko da mi da linkove sa kojih mogu da skinem patch za
F.E.A.R. 1 i Extraction Point
F.E.A.R. Perseus Mandate
F.E.A.R. Project Origin i Reborn
F.3.A.R.

Ja sam probavao na Filefrontu, Desuri i ModDB ali na FF mi stalno izbacuje neku grešku kada želim da odradim download, a na ova druga 2 gotovo da nema ništa, kao ni na Monoliht i WB.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno