Šta je novo?

F.E.A.R. 3

Bad Company je meni barem najbolja pucacina iz prvog lica koju sam igrao ako zanemarim Dade Space 2, mada to realno i nije pucacina vise je izlaganje strahu : ) CoD je bolja igrica
sve u svemu ali je meni taj endzin od BC2 fascinatan bio kada sam ga video, ambijent i atmosfera su vrhunski. Zato me je sada FEAR podsetila na BC2, ali sve sto je tamo funkcionisalo
u slucaju FEAR-a nekako deluje otrcano. Mozda su to dva totalno drugacija endzina ali meni ovo deluje kao kompija BC2. Isti slucaj kao sa B92, neko ih je kupio i unistio im vizuelni identiitet,
tako i sada kada igram FEAR imam osecaj da ih je kupio BC2

FEAR je kada se pojavila bila zaista igrica ispred ostalih, na mene je ostavila takav utisak, cak i tehnicki. Ambijent mi je bio dovoljno jedinstven da se izdvaja od ostalih,
a sada mi se cini da je samo grafika postala bolja a sve ostalo gore. Kada ej recimo izasao nastavak mafije, nisam ocekivao puno ali igrica je bila daleko od razocaranja,
ali ovo je zaista sto rece gdinM prosek.

A tek sto pomenu nex poJene...pa to je haos...ono kao neko u razvojnom timu je tih dana igrao hirouse pa pozeleo da od ovog tipa napravi heroja, dao mu skilse neke kvazi...ne znam na kakvim
je drogama bio taj koji je vodio ovaj projekat ali definitivno ga treba poslati u Mad Catz, cuo sam da je to najgora gejmerska kompanija ikada : )
 
Poslednja izmena:
^ Moj covek :d
 
Izasao update

Issues addressed in this version:
* Stuttering and jerky movement at frame rates above 30 fps is fixed!
* Steam voice communication "push-to-talk" option is now fully supported.
* 4-player voice chat should no longer have audio drop-outs.
* A rare bug that would cause enemies to stop spawning in Contractions is now fixed.
* The game will now prefer Steam cloud storage over local file system storage.
* Network connection reliability has been improved.
* Support for wider than 16x9 aspect ratio displays has been added to support users with non-standard display devices and spanned multi-monitor displays like AMD Eyefinity and NVIDIA Surround.
* An "options.cfg" file has been added to the F.E.A.R. 3 install directory for advanced user customization and troubleshooting. Included in this file are options to extend the FOV on narrow aspect ratio displays, reduce or remove motion blur, and to override driver-default settings for full-screen refresh rate, overscan, letterboxing, etc.
 
* The game will now prefer Steam cloud storage over local file system storage.
Nije valjda da ne moze da se sejvne progres na hdd-u ?
 
Pa koj će ti, Steam Cloud je jedno 50x bolje rešenje....
 
Mozda zato sto volim narodnjake :p
 
sha bre :) " 'izašla karta " :p

48580_1461671388_1265_n.jpg
 
Update za F.e.a.r.3 rešava onaj lag i konačno igra radi kao tetris, da update briše stare save-ove!!!
 
Ne briše :)
Meni kada apdejtovao steam, tu su i dalje sejvovi...

xD
 
Ma rade save-ovi posle update sa skid verzijom...to sto je B-ZiGER nesto uprskao,njegov problem
trollfacesmallyellow.gif
 
@Alister, hvala na obavestenju. Red je da i ja onda update-ujem moju instalaciju. Ako ima koja fora ili zackoljica baci mi na PM. I jos nesto, jel su dodali podrsku za 1280*1024 rezoluciju ?
 
nema nikakva zackoljica,samo prati upute iz nfo ...imam wide monitor,nemam tu rezoluciju u ponudi! nego,koji ce ti ta rezolucija???
 
Treba mi za caleta da mu namestim. On koristu tu rez.
 
Dugo nisam pisao bilo šta na forumu, ali evo lepe prilike.

F.E.A.R. prvi deo sam igrao više puta, uživao u svakom momentu, maestralnom napucavanju, slo-mo fazonima, itd. Nastavak je bio zanimljiv takođe, dok je F.E.A.R. 2 bio prilično mlak.

Iščekujući novi nastavak igre, 3. po redu, očekivao sam da će zaista napraviti nešto. Kratko i jasno, po meni, 3. deo igre možda i ima neku priču, ali je loše ispričana i vodi igrača samo u nova napucavanja sa botovima, nema onog osećaja 1. dela igre, sve je nekako mlako i neubedljivo. Jednostavno, F.E.A.R. 3 = S.R.A.N.J.E.

Izvinite na grubom izboru reči, ali ovo je komentar jednog isfrustriranog fana F.E.A.R. serijala. Žao mi je što su upropastili ime igre koje je nekad značilo nešto.

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, ovo je samo moj stav.

Pozdrav
 
Bravo , slazem se sa tobom u potpunosti !
Dugo nisam pisao bilo šta na forumu, ali evo lepe prilike.

F.E.A.R. prvi deo sam igrao više puta, uživao u svakom momentu, maestralnom napucavanju, slo-mo fazonima, itd. Nastavak je bio zanimljiv takođe, dok je F.E.A.R. 2 bio prilično mlak.

Iščekujući novi nastavak igre, 3. po redu, očekivao sam da će zaista napraviti nešto. Kratko i jasno, po meni, 3. deo igre možda i ima neku priču, ali je loše ispričana i vodi igrača samo u nova napucavanja sa botovima, nema onog osećaja 1. dela igre, sve je nekako mlako i neubedljivo. Jednostavno, F.E.A.R. 3 = S.R.A.N.J.E.

Izvinite na grubom izboru reči, ali ovo je komentar jednog isfrustriranog fana F.E.A.R. serijala. Žao mi je što su upropastili ime igre koje je nekad značilo nešto.

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, ovo je samo moj stav.

Pozdrav
 
Gde namestate Antialiasing? Stavio sam update ali u video opcijama nemam da namestim AA ni nista slicno tome.
Imam da podesim Gammu, rezoluciju, shadow quality, texture quality, ambient occlusion, transluscent quality
Da li je to zato sto koristim stare catalyst 10.11 drajvere?
Ili zato sto koristim directx9?
 
Poslednja izmena:
stavljen update,DX11 ...e sad,zasto ti nemas :trust:
 

Prilozi

  • fear.JPG
    fear.JPG
    227.9 KB · Pregleda: 144
Ima u computerlandgames.rs za 1899 dinara!!! Yeah!!
 
Ima i za jeftinije nego tamo, ali realno šta će ti fizički kada i onako na disku imaš pola igre, pola sam treba da skineš...
 
/\ true that
 
instalirao sam igricu, ali mi izbacuje neku gresku "d3dcompiler_43.dll"" nedostaje taj fajl na kompu.

skinuo sam na sa neta naj vajl, gde sad da ga ubacim u folder igre ili u sistem32?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno