Šta je novo?

F. E. A. R. 2: Project Origin

Eurogamer Hands On

We leave this central London location as visitors to another very different kind of party are arriving. A lot of our earlier concerns about the game are resolved. The mech combat is optional, the script and the banter are excellent, the combination of medkits and health that only partly regenerates is a compromise that leaves you needing to worry about taking damage. But some new concerns arise - the pace of the game feels slightly slower, and at times it felt a little like a combat slog. It's important to remember we weren't playing through the finished game, though - and that kind of talk needs to wait for a review. At the very least, Project Origin is looking set to be interesting, and judging by the direction its taking, any review will receive a fair bunch of "oh this is so wrong actually" comments, which is no bad thing.
 
Pazi extraction point je odlican stvarno. Pravi nastavak prvog dela. Isti likovi, isti voice glumci, odlicno je uradjeno. Ako ti se svideo fear, svidece ti se i extraction point.


Perseus Mandate je katastrofa.

Ja sam u fearu (kecu) video samo jednog lika, onog debelog sto jede chips. Ostali su mi svi imali neki "genericki john doe" shemk i bili su mi veoma prazni i ne interesatni. Toko cele igre nisam zapamtio kako se zove lik koga vijam, a nisam znao ni zasto ga vijam. Zapravo, i dalje mi nista nije jasno sta se tamo desilo lol. :d
 
Ja sam u fearu (kecu) video samo jednog lika, onog debelog sto jede chips. Ostali su mi svi imali neki "genericki john doe" shemk i bili su mi veoma prazni i ne interesatni. Toko cele igre nisam zapamtio kako se zove lik koga vijam, a nisam znao ni zasto ga vijam. Zapravo, i dalje mi nista nije jasno sta se tamo desilo lol. :d


Vole bi da negde nađem taj kaiš na kome piše RTFM. :D
 
F.E.A.R. 2 System Requirements

Izbačeni su podaci za minimalnu i preporučenu sistemsku konfiguraciju:

Minimum System Requirements:

CPU: P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)
GPU: DX9-capable graphics card with 256MB (SM 2.0b). NVidia 6800 or ATI X700.
RAM: 1GB (1.5GB Vista)
Hard Drive: 12GB
OS: Windows XP SP2/Vista SP1
DirectX: 9.0c
Sound: DX9.0c compliant
Optical drive: DVD (boxed only)
Internet: Broadband

Recommended System Requirements:

CPU: Core 2 Duo 2.2GHz processor family/Athlon 64 X2 4400+ (required for MP host)
GPU: Fully DX9-compliant graphics card with 512MB (SM 3.0). NVidia 8600 GTS or ATI HD 2900 XT.
Ram: 1.5GB
Hard Drive: 12GB
OS: Windows XP SP3/Vista SP1
DirectX: 9.0c
Sound: DX9.0c compliant
Optical drive: DVD (boxed only)
Internet: Broadband (768kbit/sec upstream required to host 16 players)

http://www.gamingshogun.com/Article/3191/F_E_A_R__2_System_Requirements_Revealed.html

http://www.cinemablend.com/games/F-E-A-R-2-System-Requirements-14574.html
 
Ja sam u fearu (kecu) video samo jednog lika, onog debelog sto jede chips. Ostali su mi svi imali neki "genericki john doe" shemk i bili su mi veoma prazni i ne interesatni. Toko cele igre nisam zapamtio kako se zove lik koga vijam, a nisam znao ni zasto ga vijam. Zapravo, i dalje mi nista nije jasno sta se tamo desilo lol. :d

imas ona riba forenzicar, takodje onaj crnja isto, kao i glavni negtivac. a i debeli sto jede chips se pojavljuje
 
Demo bi trebao da izadje do kraja meseca .
 
Poslednja izmena:
Yeahhh baby! Walking robots with gunz! :cigar:

Obozavam kad ubace neki uber teski i naoruzani mech u igru! Jedva cekam da roshtiljam po onom razrusenom gradu!
 
Poslednja izmena:
Kakav doom? Ne kapiram nista, vama ovo lici na doom?
 
odlican titl :)

43465078.jpg
 
ovo mnogo lepo izgleda, koja li ce masina terati ovo ???
 
^
to je smesno. na svaku recomm. specifikaciju bukvalno treba dodati jos 100% jacu graficku da bi lepo islo. uvek je tako bilo...nadam se da ce ga 4850 zvakati u 12x10 :D
 
Jos jedan dobar FPS su uspjeli unistiti. Tuzno!
 
Poslednja izmena:
Ovo nece biti preterano zahtevnije od F.I.R.A. :)
 
Eh, grafika!?
Nisam uopce mislio na grafiku! Pogledajte taj PS3 trailer i recite lici li vam to na FEAR gameplay!

The demo level feels like a re-tread of the first game, but without the immersion. Despite the fact that you were a bullet-time SuperMan in the first game, there was still a sense of vulnerability, which I really liked. I'm not getting the same feeling in this game. Now I feel like a completely unstoppable bullet-time SuperMan, a feeling that's re-inforced when
you get into the mech at the end of the level.

And the support characters suck. Betters was decent in the original game, but the a**clowns they've got you dealing with in this one are a joke.
 
Ovo nece biti preterano zahtevnije od F.I.R.A. :)

ne bih rekao. skoro sam instalirao drugaru FEAR i grafika je za danasnje pojmove smesna, dok ova sa slika izgleda ozbiljno. no dobro, i da bude duplo zahtevnija nije strasno obzirom da je FEAR za danasnje pojmove nezahtevna igra :)
 
Imam utisak da radi @60fps na ovim snimcima. Bice ovo u rangu sa Mirrors Edge sto se tice zahtevnosti.
 
Ono sto FEAR cini onim sto jeste je AI. Ceo prvi deo je bio interesantan zbog toga.Prica je imala propusta, grafika je i tada bila daleko od vrha ali borba na hard nivou je bila ok. Likovi su odmah uzimali zaklone i pokrivali se u zavisnosti od tvog kretanja...Na ovim oficijelnim trejlerima mi se cini da su mnogo gluplji. To jedino moze da pokvari igru. Grafika mi nije toliko bitna ako AI bude na nivou...
 
Ono sto FEAR cini onim sto jeste je AI. Ceo prvi deo je bio interesantan zbog toga.Prica je imala propusta, grafika je i tada bila daleko od vrha ali borba na hard nivou je bila ok. Likovi su odmah uzimali zaklone i pokrivali se u zavisnosti od tvog kretanja...Na ovim oficijelnim trejlerima mi se cini da su mnogo gluplji. To jedino moze da pokvari igru. Grafika mi nije toliko bitna ako AI bude na nivou...

Napokon neko ko je primjetio! To je i za ocekivati jer se igra pravi za konzole.
 
Starce mislim da si malo pozurio sa konacnom ocenom, meni gameplay izgleda fenomenalno, jedino sto exste primecuje AI nije nesto ali i to vrlo lako moze da se promeni u konacnoj verziji...odbijam da poverujem da ce biti losa igra :p

EDIT: kakve veze AI ima sa konzolama?
 
Poslednja izmena:
Bas nikakve, i u tome jeste problem :) No ne zelim o tome raspravljati puno.

Mislim da se tu nista nece promijeniti na bolje? Jedino kada bi PC verziju posebno odradili.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno