Šta je novo?

F. E. A. R. 2: Project Origin

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Pre nego krenete da urlate, znajte da su Warner Bros. i Monolith uspeli da povrate pravo na F.E.A.R. licencu i odmah, logicno, prekrstili Project Origin u F.E.A.R. 2.

Project Origin is Now F.E.A.R. 2
Warner Bros. and Monolith regain the rights to the F.E.A.R. name and rename Project Origin.

project_origin_pc_action_pcaction_de_PCA_000.jpg


The second heart-stopping shooter by Monolith continues the spine-tingling supernatural suspense story of an escalating paranormal crisis that threatens to destroy a major American city. At the center of the calamity is the mysterious Alma, whose rage against those who wronged her triggered a chain of events that has spiraled completely out of control. Now that she has been loosed upon the world, the consequences will be unimaginable.

Published by: Warner Bros. Interactive
Developed by: Monolith Productions
Genre: First-Person Shooter
Release Date: Q1 2009
Also Available On: Xbox 360, PlayStation 3
 
Poslednja izmena:
Bleh...nisu morali......navikao sam se na naziv Project Origin. Sad mi cak i bolje zvuci od FEAR 2. Ali razumem marketing je cudo
 
boga mi ako se i dalje sve bude svodilo na tumaranje po hodnicima visokobudzetnih korporacija sa elitnim obezbedjenjima, ime treba da vrate na `FEAR` sa dodatkom `Another stupid expansion`.

Video sma na trailerima da ce biti borbi po gradu i na otvorenom ali je pitanje u kojoj kolicini (ja tipujem iskljucivo negde pred kraj nekih levela).

Svaku igru koja u prefixu dobije sledeci broj u serijalu, po meni, treba da karakterise novi engine.
Posto u FEARu 2 od toga nema nista, nadamo se samo da ce nam ponuditi novi i bolji sadrzaj ne bi kompenzovali matorost engine-a.
 
F.E.A.R. 2: Project Origin Progress Report
We delve more into F.E.A.R. 2 and the elements that make it.

Za one koji se boje da ce igra izgledati zastarelo zbog koriscenja endzina starog 3-4 godine...
At the very least, F.E.A.R. 2 is a pretty game. If you like technical details, Monolith demoed the Xbox 360 version, and the gameplay footage in this piece is taken from that platform. The graphics engine is a heavily modified and enhanced version of the original engine, and when I first heard that I was a bit disappointed. After all, it's been three years, why not a new engine? However, this might as well be a new engine, because it looks vastly better than the original game ever did. It's definitely a generational leap up. Just take a look at the before-and-after artwork accompanying this preview. One thing that I did appreciate was more use of color; the original F.E.A.R. was an extremely drab game in that department. The use of bright color here and there accents the gritty feel.
 
Ma bitje dobro, samo nek bude onako creepy i to je to:D
 
F.E.A.R. 2: Project Origin Trailer - Alma is back

[youtube]ah7olNevJCA[/youtube]
 

Ne lupaj. Odgledao sam svaki trejler koji su Monolitovci izbacili i nema sanse da igra omane. Ionako svi znate da cete odigrati FEAR 2 i pritom silno zabaviti us svo glorifikovano napucavanje koje ni u jednoj drugoj igri nije tako dobro uradjeno. Ja sam bas uzivao u FEAR kecu a dvojka moze samo bolja biti
 
Me like it...:p
 
Koliko sam video bitje tu i nekih novina kao shto je upravljanje nekim od onih armored suita.
 
Bice ovo mozda i bolje od keca ... jeste F.E.A.R. bio odlichna pucachina,ali ipak tu neshto nije shtimalo .. pricha je po meni malo vishe razvuchena nego shto treba ... game cinematics su nekako odskakali od stream-a igre jer ih nisu bash najbolje rasporedili etc etc ... nekako kao STALKER - ogroman potencijal neiskorishcen do maximuma ... jedva chekam da vidim dvojku ...
 
Arch nemoj da proradi emoitis:p
 
Kolko vidim pravi uglovi i ostre ivice su jos uvek dominantni u dizajnu nivoa... sta drugo reci osim zalosno.
 
Poslednja izmena:
Nije vrhunski engine, ali opet ne zaostaje mnogo za vrhunskim.
Ovde je bitna atmosfera, grafika moze da prodje i ako bude suspensa ja tju biti sretan.
 
Kolko vidim pravi uglovi i ostre ivice su jos uvek dominantni u dizajnu nivoa... sta drugo reci osim zalosno.

Јој цјепидлако једна, па FEAR је једна од најбољих игара управо због атмосфере и игривости, мада ни графика није за бацити. Шта нам значи прелијепи Crysis када је сама игра по мени ултра досадна илити њесра.
 
Ma, sve ono sto ocekujem od nastavka je bolja grafika, možda malo više tenzije, gameplay i A.I. su bili savršeni i u starom (ako ce i tu nesto promeniti na bolje- odlično, ako ostane isto,opet odlično). Po onom sto sam se gledao na trejlerima to ću i dobiti so i am happy...

btw da nije Alma šatro od mala:d
 
Poslednja izmena:
Ufffff. Kako će ovo da bude dobro.
 
^ Bas tako! Jos kad bi izbacili igru u prvoj trecini, prvog kvartala...
 
ovo kad izadje napokon izgledace ko quake2. Opako kasne sa igrom.
 
ovo kad izadje napokon izgledace ko quake2. Opako kasne sa igrom.

Zašto je toliko bitno kako će izgledati. Neka samo malo poboljšaju grafiku i dovoljno je. Ali neka se zato potrude da sve ostalo bude vrhunski.

Eto ti dead space na primer. Igra ne izgleda ništa posebno. Ali sabija koliko je dobra.

Edit: Chinaski je bio brži.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno