Šta je novo?

Externe baterije (generic)

Pozdrav svima, Imam LG G3 i ciljam da uzmem neki powerbank, eksternu bateriju, jer mi se ne nosa originalna baterija i mislim da je ovo isplatljivije, hocu nesto presvega kvalitetno ne treba mi velik kapacitet meni je dovoljno da moze 1,2 do 3 puta max da napuni telefon znaci oko 5k,6k mAh bilo bi pozeljno da ima output 1.8A jer toliko je i fabricki LG punjac i video sam da ima i njihov powerbank ali nazalost nisam uspeo da ga nadjem kod nas iako stoji na LG-ovom sajtu.

Bilo kakva preporuka bio bih vam zahvalan :)
 
Ja sam kod nas uzeo original xiaomi, 3 meseca u fioci i evo 3 crte ima...za one koji su se pitali da li i koliko se sam prazni.
 
Pozdrav svima, Imam LG G3 i ciljam da uzmem neki powerbank, eksternu bateriju, jer mi se ne nosa originalna baterija i mislim da je ovo isplatljivije, hocu nesto presvega kvalitetno ne treba mi velik kapacitet meni je dovoljno da moze 1,2 do 3 puta max da napuni telefon znaci oko 5k,6k mAh bilo bi pozeljno da ima output 1.8A jer toliko je i fabricki LG punjac i video sam da ima i njihov powerbank ali nazalost nisam uspeo da ga nadjem kod nas iako stoji na LG-ovom sajtu.

Bilo kakva preporuka bio bih vam zahvalan :)
Bio neki xiaomi slim u oglasima od 5k, ja dalje nebi trazio...osim ako neces onaj od 16000 sto prodaje alfa
 
kakvog je kvaliteta taj Xiaomi ? Hocu nesto kvalitetnije vidim da je sad to sve jeftino moze za 1000 din da se uzme.
 
@kvalitet PB
prvo i osnovno, svi su kineski. o elektronici možemo da diskutujemo koliko hoćeš, ali tu generalno nema neke razlike. glavna razlika je u baterijama koje su unutra. osim iskustva korisnika o stvarnom kapacitetu i gubljenju istog tokom vremena, ne možeš da znaš. xiaomi je već proveren i svi koji su ga uzeli su zadovoljni. On je čak i jedini za kojeg možemo potvrditi kavlitet baterija jer koristi LG baterije koje su dosta dobre
 
Okej da li moze tacan naziv tog Xiaomi-ja sto svi koristite ili link gde ste vec uzimali a da je provereno dobar da nije škart. Hvala vam unapred :)
 
Ja sam moj od xiaomi 10000mah narucio na banggood.com,izasao me malo preko 2000 dinara
 
Našao sam kod nekog dečka iz Paraćina na kp 25e je koliko sam gledao na netu odgovara svim onim karakteristikama originala nema nista kao kopija, dolazi u onoj kutijici sa serijskim brojem. U pitanju je model 10400, koliki im je output u amperima ?
 
Tesko da je original za te pare...
 
Mislim 2,1A da je,nisam sad kuci da pogledam. Ja razmisljam da prodam moj posto sam presao na sony z3 compact, nemam vise ni najmanje potrebe za ext baterijom.
 
Pa eno ti deki (alfaunits) prodao par kom bas tih od 16k pre par dana. Super su,samo teske dosta!
 
Teske su 350 grama koliko sam procitao..bitno je da stanu u dzep :) sto sa 10400 kolko sam video ide tesko...za 6500 kolko je prodavao lagano 2 :)
 
Teske su 350 grama koliko sam procitao..bitno je da stanu u dzep :) sto sa 10400 kolko sam video ide tesko...za 6500 kolko je prodavao lagano 2 :)

Tako je, lakse stanu u dzep od 10400, dizajn cini cuda :) Ali mora jaci dzep, ovo stvarno bi moglo pantalone da sredi samo tako :)

Zigic, moze, ali tesko za 9h.. meni je za oba puna punjenja trebalo vise, mada imam samo S3 punjac, verovatno bi jaci mogao mnogo brze.
 
Super ponuda. Ja imam onaj model od 8000mah ali se jako sporo puni. Na 2A punjacu treba mu bar 24h. A i brzina punjenja je spora. I na 1A i na 2.1A telefon od 3400mah 20-100 treba 5-6h. Ne znam u cemu je fora pa tako sporo puni?
 
Moj Xiaomi PB 10400mah kad prikljucim na G3 i udjem u podesavanja baterije pokaze da puni kao AC i puni telefon isto kao i originalni punjac ili cak i brze ako se uz pomoc app iskljuci iz kernela ogranicenje na 1.8 i stavi na 2.1 jer je originalni punjac 1.8 :)
 
Mislim da to nema veze. Prikazuju AC, a ne USB, ako ne postoji data konekcija sa "punjacem", a ne po tome kojom brzinom puni.
 
pa nisam ni pricao da to ima veze sa brzinom punjenja, mada u svakom slucaju PB puni 1.8 dok je ogranicen a kad iskljucim ogranicenje onda 2.1 :)
 
Moj Xiaomi PB 10400mah kad prikljucim na G3 i udjem u podesavanja baterije pokaze da puni kao AC i puni telefon isto kao i originalni punjac ili cak i brze ako se uz pomoc app iskljuci iz kernela ogranicenje na 1.8 i stavi na 2.1 jer je originalni punjac 1.8 :)

Kako si to uradio? Koja aplikacija? Gde :)

I jel moze isto i za druge telefone?
 
@rock promeni kabl. Ako je isto reklamiraj. 6 meseci je na bateriju a 24 na elektroniku
 
Nazad
Vrh Dno