Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Lako se sve proverava. Ukljucis koaksijalac u TV bez kartice i skeniras sve.
 
Kod mene jesu skremblovani Superstar, Arena, Euronews, Tanjug, Kurir, itd, čak i neki lokalni. Posle nove godine, na sve što je stajao ključ od prošle, ne može više da se gleda bez kartice.
 
Juce bio do MTS poslovnice da podnesem zahtev za raskid ugovora, radnica me pitala razlog rekao sam hocu da predjem kod drugog operatera, ona mi akze ono sto mi mozemo da ponudimo je 24 meseci po 2000(1900 i nesto) svi kanali otkljucani.
Rekoh ne hvala,
 
Juce bio do MTS poslovnice da podnesem zahtev za raskid ugovora, radnica me pitala razlog rekao sam hocu da predjem kod drugog operatera, ona mi akze ono sto mi mozemo da ponudimo je 24 meseci po 2000(1900 i nesto) svi kanali otkljucani.
Rekoh ne hvala,
I HBO bi ti otkljucali za tu cenu?
 
Pa ja imam Super EXE par 1, nije mi rekla kako se zove paket.
Bio otkljucan HBO prosle godine pa tamo vrte jedne te iste filmove i serije zena i ja se bas smorili pole 3 meseca mislili smo da je to malo bolje, zena cak i htela da ukljucuimo HBO da ga placamo, posto je bila po ceo dan kuci i gledala ga odustala je kao i FOX vrte jedno te isto.

Rekla HBO kaze sve kanale meni bese neprijatno da pitam jel i XXX :)
 
И ја имам Super Exe par 1, писао сам како до септембра ове године имам телевизију по цени интернета од 1740 дин. Пошто се помиње сада овај пакет, да кажем да сам звао Супернову јуче и из подршке ми је рекла да корисницима бившег Егзе нета неће повећавати цене сада у миграцији, то се односи за Супернова и МТС бокс пакете, њене речи.

Након истека минималног периода важења уговора од 24 месеци, у уговору стоји цена од 2940 динара, што служи да надокнади те 2 године гратис телевизије, јер тај пакет је коштао 2340 дин. Ја бих хтео да се вратим само на интернет, јер мени је ово велико повећање, а телевизију сам узео само јер је гратис. Из подршке ми је рекла да не могу да потпишем нови уговор за старе Егзе пакете (иако их има у ценовницима на сајту Супернове), већ само могу да потпишем уговор за Супернова пакете. Тако да, планирам да пређем у Јотел или Нетнет за оптички интернет по истеку уговора, иако сам интернетом задовољан дуги низ година.
 
Ja na net nisam imao zamerke, na televiziju sam imao jer malo malo pa dodje do kratkog prekida signala, opet televizija mi nije od nekog znacaja ali me iznerviralo to sto su me ubedjivali par puta kada sam se zalio da ce to prestati kada uzmem novu opremu i potpisem ugovor na 3000 i nesto.
Prebacujem se u SBB da vidimo i njih kako ferceraju, navodno sprovode novu optiku Ledena stena i Bubanj.
Dobijam 3 smart boxa, 5 aplikacije za 3 naloga, brzina nije neka 150 ne znam kroz koliko, ima SK 4 kanala ali vise mi i ne treba ionako nase timove prenose na SK1 i 2 kada igraju EL.
Jest da necu iamti Arene pa ce biti malo teze da gledam ABA ligu ali i za to psotoji resenje, nadjem od nekog IRIS ili koaj vec aplikacija moze.
 
I ja sam bio juče do poslovnice i ponudili su mi nešto slično, samo ja sam imao Super Exe Sve 1.
Danas ili sutra idem da potpišem novi ugovor samo da proverim još neke pojedinosti sa njima.
Jel može neko da mi kaže kako preko wifi-ja na 5GHz funkcionišu Move Box i Move 'n' Go aplikacije na televizoru. Daljina od rutera na jednom TV-u bi bila oko 5m i 2 zida a drugi je odmah pored rutera. Kuća je u pitanju i optički internet.
Ne bih uzimao dodatne Cam module ako i aplikacija radi OK preko wifi.
 
Pa ja imam Super EXE par 1, nije mi rekla kako se zove paket.
Bio otkljucan HBO prosle godine pa tamo vrte jedne te iste filmove i serije zena i ja se bas smorili pole 3 meseca mislili smo da je to malo bolje, zena cak i htela da ukljucuimo HBO da ga placamo, posto je bila po ceo dan kuci i gledala ga odustala je kao i FOX vrte jedno te isto.

Rekla HBO kaze sve kanale meni bese neprijatno da pitam jel i XXX :)
Ma ništa nije više neprijatno 😄
Ljudi su pustili u etar da se vidi ...nisu se lažni stidili 😀
 
Meni su pre mesec dana kad sam išao da zatražim raskid ugovora rekli takođe mozemo da ponudimo sve za 2300 ali ako predjem na novi paket, kablovska + net (kablovski 30/10) i 3 uredjaja, samo sam postavio pitanje, pa mogu li opticki internet kao i do sada, kaže nema tehnickih mogućnosti 🤣, kazem čekaj pa kako sam ja sada na optičkom kod vas, kaže ako pređete na nove nema može samo kablovski net, i tako se lepo pozdravismo i sad čekam za par dana ističe ugovor, kad me ugase da im vratim opremu....

inace kanali mi svi rade (gledam preko tv tjunera) osim hbo xxx i cinestar, pošto je neko pitao iznad
 
И ја имам Super Exe par 1, писао сам како до септембра ове године имам телевизију по цени интернета од 1740 дин. Пошто се помиње сада овај пакет, да кажем да сам звао Супернову јуче и из подршке ми је рекла да корисницима бившег Егзе нета неће повећавати цене сада у миграцији, то се односи за Супернова и МТС бокс пакете, њене речи.

Након истека минималног периода важења уговора од 24 месеци, у уговору стоји цена од 2940 динара, што служи да надокнади те 2 године гратис телевизије, јер тај пакет је коштао 2340 дин. Ја бих хтео да се вратим само на интернет, јер мени је ово велико повећање, а телевизију сам узео само јер је гратис. Из подршке ми је рекла да не могу да потпишем нови уговор за старе Егзе пакете (иако их има у ценовницима на сајту Супернове), већ само могу да потпишем уговор за Супернова пакете. Тако да, планирам да пређем у Јотел или Нетнет за оптички интернет по истеку уговора, иако сам интернетом задовољан дуги низ година.

Identična situacija i kod mene. Imao net na 1740, onda dali besplatni TV (koji mi ne treba). Kad istekne ugovor ako ne mogu da dobijem net na ispod 2000, moraću i ja da pređem na Jotel/NetNet.
 
Upravo zvali, nude neki Supernova paket 3000 i nesto kao prva godina upola cene ostatak po toj ceni, bukvalno sve isto nista nije rekla kkao juce u ispostavi svi kanali blabla, kada sam joj rekao razlog prelaska i da je SBB ponudioo bolju fin ponudu ona pocela pa znate vi ste tamo novi korisnik bla bla, reko takvo je trziste posto ja za vernost dobijam sipak hvala dovidjenja.
 
Nešto je majstor sređivao kablove u potkrovlju pošto ga adaptiram i jutros vidim nemam ništa, na onoj EXE kutijici upaljena crvena diodica Low.
 
Ako ih je razvezivao, da ih nije pogresno povezao nazad. Imao sam slučaj gde su nesto razvezali kablove pa su ih vratili u totalno pogresne konektore, bukvalno napravili loop.
 
Pošto su mi juče uveli SBB jel ja mogu da vratim kad kod želim opremu pošto sam već podneo zahtev za rakid ugovora?
 
7 dana nakon prestanka pružanja usluga je rok za razduženje opreme (30 dana je otkazni rok i sprovode ga bez obzira na to što bi po pravilu raskid zbog promene cene ili specifikacije trebalo da se izvrši odmah).
 
Mene sinoć zvala neka teta agentica s mobilnog oko 18:30, kaže morate da dođete što pre da zamenite opremu, jer kreću s gašenjem nekodiranog signala.... sačekao sam da mi sve izrecituje, i onda sam rekao da sam ja već podneo zahtev za raskid i ne želim više njihove usluge, na šta je samo rekla ok i doviđenja onako zbunjeno 🤣
kao da ne vide u sistemu da sam podneo zahtev za raskid.....
inace zahtev sam podneo tačno pre mesec da a, UO mi traje do 12. februara a uredno imam signal i me znam da li bi sutra trebalo da odnesem opremu i razdužim se, ili kako je rekla onda radnica tek kad mi nestane signal od interneta?
 
Loše sam se izrazio. Ako ti otkazni rok ističe sutra, još 7 dana od onda. Najverovatnije ti gase kompletan signal i ideš tokom nedelje, kad i u koje vreme ti odgovara da vratiš opremu. Dobićeš i svoj primerak reversa za razduženje.
 
Nazad
Vrh Dno