Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Zatvorio short sa 674 na 610, duplo dno lak trade. Sad cemo opet da otvorimo ice ovo ispod 600 do nedelje. Hm mozda to i nije tako sjajna ideja ajde videcu da li ce probiti prosli support 4300 juana koji je sada postao resistance.

Dosta je nezahvalno shortovati pred petak settlement pump za futures moze da oduva poziciju. Ako padne 610 znaci da je sledeci support nesto iznad 550 ispod toga ako padne na 520 znaci da je pump zavrsen i da smo se vratili na redovan rast.
 
Poslednja izmena:
Hoce li Eth doći do 12 ? :D Sta mislite ?
Kako ćeš se smejati svom postu za koji dan. ;) Čekaj da zapitam sve paranoike formuske dali vi svi mislite da MILJARDA i PO USD DOLARA uloženo u neki hebeni novčić moće preko noći da propadne alo bre umi te se ljudi.
P.S. rokno sam koje :bottle: naravno da će doći na 22$ opet ne na 12$ omg.
 
Poslednja izmena:
Polako, da ne preterujemo odmah velikim ciframa. Da, skocice. Da, mislim da ce da prepisa 12$. Da, pod uslovom da fork prodje kako treba. Onda ludilo moze da krene. Eko krene i btc ide i na 50$.
Ja s jednom manjom kolicinom izlazim u roku od 15 dana koja god da je cena a ostalo cuvam za skok.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Kako ćeš se smejati svom postu za koji dan. ;) Čekaj da zapitam sve paranoike formuske dali vi svi mislite da MILJARDA i PO USD DOLARA uloženo u neki hebeni novčić moće preko noći da propadne alo bre umi te se ljudi.
P.S. rokno sam koje :bottle: naravno da će doći na 22$ opet ne na 12$ omg.
A ko je to ulozio milijsrdu i po.Da je to tacno sada bi vredeo bar 100 $.

Sent from my MX4 using Tapatalk
 
Ovako se ni o litecoin-u nije hypovalo kad je bio 40$, pa se malo iskljucujem kad neki vise vole da mastaju i napada bez argumenata pa cak i prete, tako da sad nek isti pisu savete pogotovo sto ni nakon pretnji nisu banovani
 
Ekipa se opet kompletira :)
Sada ETH sigurno ide do 20 :)
 
Eth pokazuje ko je i sta je. Ovi sto su pogasili masine cujem opet pale rudnike? :)

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Evo ja upalio ponovo posle 5 sati pauze dok sam izduvao prasinu.
 
Ovako se ni o litecoin-u nije hypovalo kad je bio 40$, pa se malo iskljucujem kad neki vise vole da mastaju i napada bez argumenata pa cak i prete, tako da sad nek isti pisu savete pogotovo sto ni nakon pretnji nisu banovani
Pih, al si mekan. Tek kad pocnu prete meni postaje zanimljivo. Ja se u zivotu ne to ne bih zalio.
Zeljko, iskuliraj malo, ovo je samo forum. Nemoj ovo shvatati toliko ozbiljno pa da se primas na gluposti.

BTW na kakve si argumente mislio? Ko ovde moze da ima bilo kakve argumente kad cela prica nema veze s mozgom. Ovde svasta moze da se desi a najredje ono sto ocekujemo najvise.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ne odnosi se na ovu temu, vec generalno, a to da neke banuju za sitnice dok je drugima dozvoljeno da otvoreno prete...
ispadaju najpametniji oni sto samo dolaze na forum da podbadaju i prodaju maglu

A evo vam grafik diff prema ceni po Mh u $ za dan minovanje
ethgraf.png
 
Poslednja izmena:
Osim jednog panic sell-a na koji sam se upecao još u početku, ja sam sa trgovinom dosta dobro prolazio, ali u slučajevima kada sam poštovao zacrtanu odluku da uradim onako kako mi se činilo da baš ne bi trebalo, jer je to izgleda recept za dobar posao kad je ovaj coin u pitanju. On jednostavno prkosi logici i našim dosadašnjim iskustvima, pa mi se nekad prosto čini da to ekipa namerno tako radi.
 
Pa ako Polonix manipulise a zasigurno imaju ubrljane ruke, verovatno im botovi rade suprotno od ordera koje postavljaju ostali... isto kao sto onaj blesavi bitfinex muljari sa BTC-om
 
Osim jednog panic sell-a na koji sam se upecao još u početku, ja sam sa trgovinom dosta dobro prolazio, ali u slučajevima kada sam poštovao zacrtanu odluku da uradim onako kako mi se činilo da baš ne bi trebalo, jer je to izgleda recept za dobar posao kad je ovaj coin u pitanju. On jednostavno prkosi logici i našim dosadašnjim iskustvima, pa mi se nekad prosto čini da to ekipa namerno tako radi.

Kolega šta očekuješ od novčića koji je debelo centralizovan i to sa likovima koji imaju brdo para...malo su im se zbog thedao poremetili planovi ali ko zna šta su u medjuvremenu smislili novo...
Pa ako Polonix manipulise a zasigurno imaju ubrljane ruke, verovatno im botovi rade suprotno od ordera koje postavljaju ostali... isto kao sto onaj blesavi bitfinex muljari sa BTC-om

Upravo sam to hteo i da kažem tj. kad se dodaju malverzacije berzi...eto taktike za trade. ;)

edit:

rezultati glasanja:

https://www.cryptocoinsnews.com/ethereum-reaches-unanimous-agreement-hardfork/
 
Poslednja izmena:
Znaci 3% su Zeljko, 97% smo mi ostali. Da, to oslikava realno stanje ;)
Kupujte eth dok je jeftin.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Pustite čoveka da "mrači" ako mu se mrači, ima pravo na to, baš kao i vi što naginjete optimizmu. Dosadno je kad svi razmišljamo na isti način, a nije ni korektno prozivati neistomišljenika. A ti @Željko, zar ti nije pametnije da iskuliraš kada te neko "podbode" da si hejter i sl. i ignorišeš takav post, nego da objašnjavaš i prepucavaš se?
 
meni ne smeta, meni je zanimljivije kad se zeljko javi :) sa novimdeckomubloku sad je polo trollbox kompletan ;)

neko je preoptimistican, neko pesimistican, treba naci sredinu :) problem je sto svakih nedelju dana predvidjaju smrt eth-u, a i dalje ga kopaju i cesaju dlanove. prevideli su da se mnogo ulozilo u novcic da jednostavno "propadne"
 
Poslednja izmena:
Ja nikog nisam video da je predvidjao smrt ethereum-a, 2$ nije smrt posle hard fork-a vec bi bila zasluzena realnost, da li ce se desiti iskreno nemam pojma

A to sto se masovno topic troluje, cinjenice se izvrcu, reci kazane obrcu kako se kome cefne to je vec tuzno...
 
ja ne predvidjam ni 2 ni 22$ za eth samo mi je smesno kako se ljudi busaju i gadjaju recima kao sto su postenje, decentralizacija, stabilnost .... i sve to prestane da vazi cim je neka lova u pitanju, onda se provlace price, pitaju se majneri, ne pitaju se, glasace se ethom, nece se glasati, ko ce glasati, a zasto ne mogu da glasaju i ovi sto imaju dao, idemo da glasamo, za**** glasanje, idemo soft fork ali ne umemo, ****s to, daj glasanje opet, 97% ljudi ne glasa, 3% ljudi glasa, napisi obrnuto tako cemo uraditi i takve jajarije, mislim farma/parovi/zvezde granda vid zabave, ljudi se smeju sasa vozi sta vec vozi :D tako to valjda treba
 
... neko ko ima 29 poruka (sto uopste nije vazno!) ali zato u tih par poruka sva su mu napadi na nekog ili nesto sto mu licno smeta, ...

Ne znam da sam da sam 29 puta napao nekog al ajde ti svakako vidiš i čuješ onako kako ti hoćeš pa kad nemaš pravi argument onda izmišljaš ali to je ono što trolovi rade pa nakupe preko 8000 postova za tili čas :p
 
Nesto mi ovo zvuci jako poznato. Da li si mozda nekada ranije davao slicne savete i kako su prošli ljudi koji su te poslušali ?
Ja?! Nikada!!! Svaka slicnost s pravim licnostima je slucajnost, likovi su izmisljeni [emoji14] Sve to produkt tvoje bujne maste.
Jel ti lakse da kazem: prodajte sve sto imate, sledi smak sveta!
Ako zelis mogu da ti ispunim zelju sad kad sam dobro raspolozen :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Zar je moguce da nakon toliko vremena ima jos nekih koji veruju u primenjivost, decentralizaciju, "ulozene pare", razvoj...Shvatite ljudi, samo BTC se racuna, sve ostalo je magla i prasina koju vam bacaju u oci dok pokusavaju da vam istovremeno uguraju ruku u dzep. Manite se odbrane bilo kog novcica, dizanja u nebesa i idealizacije. Eth je bio i jos uvek je sjajna prilika za rudare da zarade, bio je i sjajna prilika da se uzmu pare trgovinom, bice i dalje neko vreme, ali proci ce i ta moda kao sto je prosao litecoin, doge, dash, dark, xmr, leo i da ne nabrajam dalje. Cim postane dosadan velikim mesetarima cao zdravo, kopaj nesto drugo. A za "investitore", uvek ce biti zabave :)
 
Zeljko je isto ovako mracio i za doge i čovek bio u pravu. Ali identicna situacija!
 
Dakle Zeljko je mracitelj...
 
Nazad
Vrh Dno