Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Ali su ga opet obuzdali chim je presao 0.0032. Inace mi se chini da je ovo ista ekipa koja je pumpala eth sa sve likovima na trollboxu koji prave paniku ili FOMO. Jedva cekam da se pojave ponovo pa da radim sve kontra.

Obuzdali su ga zasto sto je jako mali buy danas i generalno opreznije da kupuje. Juce se kupovalo bez razmisljanja, danas su konzervativniji. Mada ako bude buy rastao svasta je moguce. A malo je zivahnije nego jutros. Vec pocinjem da hvatam dobre trgovine, cupam se polako.
 
http://www32.zippyshare.com/v/qgkugKR0/file.html


radi i na clayu pomagajte imate nina bat samo unesite adresu sa poloniexa i ime workera


neka me banuju ko ga **** ali koje ste vi pichketine to je nesto strashno lepo je bilo kad sam kopao solo na coinmine pl pa pronasao pool koji ima nenormalo dobar pool luck e kad ste videli svi ste se prikacili (svaka castizuzetcima )
izgubio najmanje 200lbc zbog te noci u prazno po mizernom diffu.......a sad covek ulozio trud srypto platio server da iznajmimo i sad svi na nano na supernovi kod onog lopova nas ko **** jel da ....pichketine najobicnije...
E sad moderatori treba da ti daju ban zbog ovog izrazavanja. A nakon toga treba svi da te blokiraju jer si juce pisao ovo a onda na tom istom poolu pokrao dosta ljudi. Sledeci put se uzdrzi od vredjanja da smo mi picketine. Ovde si ti jedina picketina i ljigavac ispao.Ko zna kolko su ljudi ovde pokradeni sinoc a nisu ni primetili pa nek provere svoje adrese i isplate...

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
nekom nisu legli novcici i mineri radili u prazno, pool je radio dobro ali izgleda nije bilo podeseno kako treba ili je nesto drugo u pitanju...
 
Poslednja izmena:
Kakav sam ja maler pa to je da ne poverujes. Nestalo mi neta, nisam mogao ni order da stavim, dok sam se konektovao odoh u minus opet. A taman sam krenuo da se vadim. Lepo sam ja juce rekao da nece da valja sto sam onako bio dobar :d
Vec mi postaje smesno.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ja mislim da trebas jos da se strpis saj...ide ovo down...
 
Što se tiče domaćeg Poola http://95.85.8.106/#/
par reči.Jel neki su optužili da pool krade. Ja niti branim pool niti sam ga pravio tako da nemam ništa od toga.

Pool ima problem sa pokazivanjem Payouta ali pare uredno stižu na Poloinex.
Evo za 24h sam iskopao oko 70ETC.

danas i juce.JPG

Dok sam pool mi je pokazao da imam samo dve isplate.

pool.JPG

Ja se ne osećam pokradenim ali statistika na poolu ne radi kako treba i to treba pod hitno popraviti.
 
Poslednja izmena:
ja sam imao 3 isplate od toga je samo jedna legla , ostale dve ih nigde nema...
 
Meni je sve uredno isplaceno i kopam jos uvek mislim 0.2btc za 24h ja se ne bunim na eth nebi ni 0.1 uzeo.
Plus uzmi u obzir da 120 verfikacija treba da prodje da Poloinex prihvati ETC plus 520blokova da dobijes ETC na pool koji se nevidi LOL
 
Meni ništa nije pušteno od juče oko 1:00 i to je jedina isplata koju imam od juče od 16:00 a imam mature balance koji je naravno veći od 1 etc. Nije mi ništa pokradeno ali isplate su čini mi se iz nekog razloga traljave i ne odgovaraju deklarisanim 4x dnevno isplatama. Proverio upravo na polo, ništa nije leglo.

Možda je do tog open-ethereum-pool paketa pošto su ljudi imali problema sa isplatama i na ona dva početna etc poola...
 
Ne pricam o isplatama pricam o tome da su masine radile celu noc a nigde ni novcica...ajde zivi bili pa videli gde su otisli...

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Meni je sve uredno isplaceno i kopam jos uvek mislim 0.2btc za 24h ja se ne bunim na eth nebi ni 0.1 uzeo.
Plus uzmi u obzir da 120 verfikacija treba da prodje da Poloinex prihvati ETC plus 520blokova da dobijes ETC na pool koji se nevidi LOL

jedino sto je diff na eth pao 20% pa ti racunica nije bas takva. Ali svakako ETC je isplativiji za sad.
 
Meni je sa domaćeg pool-a za 24 sata isplatio 2,5 a ostalo je za isplatu još 1,5ETC 82MHs.
Od mene imaju mahanje, i u zdravlju da potroše pokradeno.
 
ni ja se bas nisam opario,stavio sam par rigova al jako tanko je dao pool
 
Ne mogu, moram da idem. A moram i da se vadim :d

Citaj: da sedim u btc-i ili etc-i? Gore od onoga sto sam ja napravio ne moze da bude. Kako me je krenulo znam da cu napraviti pogresan potez :d
 
Poslednja izmena:
Kurajber napolje, na pivu, ohladi se malo.
Ja od tebe prepisujem i važno mi je da hladne glave razmisliš prije ulaganja ;)

ETC se sprema za ozbiljan skok. Čeka se dno prije toga.
 
ja sam ulazio i izlazio 6-7x, skoro svaki s ozbiljnim gubicima. Sad sedim u btc-u i cekam.
Kad bi vam pricao kako sam zadnji put pukao ne bi mi verovali. Pa danas me bije maler samo tako. Aj sto sam ja pajser, aj sto mi nestajalo neta pa sam pukao na orderu, nego ja taman kupio i zove me lik, doterao mi kadu. Ja sisao dole i dok sam se popeo, ode jos o.8btc-a.
Da su sise padale napolje mene bi danas pogodio pajson u po sred cela :d (moze u potpis)
 
Ahahaha hoce to i meni...ja sam na eth isto tako na dnu izlazio i na vrhu kupovao 3-4 puta. Naucio sam da je najbolje da se onda ostavi sve jer ima dana. Takodje dosao sam na ideju da onda lepo branim btc pa sam kupovao bilo gde i prodao na vecoj poziciji samo da vratim izgubljeno.
 
upravo mi je sve leglo, isplaceno sinoc i sada ostatak 23.32 etc za nesto manje od 24h kopanja ne znam tacno koliko vremena. Tako da ova dreka ne znam da li je morala bas na ovaj nacin, ostalo je nesto sitno da isplate ako ne isplate neka popiju ja ih castim. Problem je sto je snaga sada nedovoljna na poolu i brzo ce se ugasiti...
 
Ahahaha hoce to i meni...ja sam na eth isto tako na dnu izlazio i na vrhu kupovao 3-4 puta. Naucio sam da je najbolje da se onda ostavi sve jer ima dana. Takodje dosao sam na ideju da onda lepo branim btc pa sam kupovao bilo gde i prodao na vecoj poziciji samo da vratim izgubljeno.

Najvise je bolelo kad sam pokusavao da se vadim. Ja sad kad bih kupio ide ispod 200 opusteno :D
 
Ala brateee pa za sad sam u minusu 4BTC-a. Juce izasao u totalnoj panici na 0.0023 i jutros ponosno se vratim na 0.0032 samo sam obrno. Najgore je sto sam prodao sve ovo sto sam cuvao godinu dana da uletim ovde i za ironiju sad sve ovo sto sam prodao skace. Sta sad da covjek radi, aaaa komsinica prodje kraj prozora aaaaaaaaaa. Ah hebes ga meni sve crveno pred ocima :p
 
Nazad
Vrh Dno