Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Dole ide tek kad ja kupim. Eo me, stigao kuci. Nadao sam se da ce biti potpuni genocid pa da kupim makar jeftino. Sad nemam pojma sta da radim. Idem da spavam i da zaboravim danasnji dan.
 
Jel si legao, jel siguno da je zaspo da kupim :d
 
Ovo se igra 2x danas od 772 do 994 u zadnjih 4h zajebano...

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Tek sada vidim kakvu sam sreću sinoć imao. Po 250k otišlo i to u 2 pika sa razmakom od 2 sata. Stativa.
 
Po nekim nacelima ide dole ali posto je sve obrnuto ocekujemo skok
 
Ako ostane cena na ovom nivou znaci da smo najgore prosli. Moze da se desi da krece gore ali ne iskljucujem ni mogucnost da krvari polako, danima...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Nije iskljuceno uopste. Prolazi hajp oko pojavljivanja novcica na poloniex-u, prolazi hajp oko pojavljivanja na ostalim berzama... Volume je sve manji tako da ocekuj sve manje razlike u variranju cene, vec je pao ispod 50K. Kako volume opada tako ce i buy biti konzervativniji.
Logika kaze da ce lagano dole. Ali ovde svasta moze da se desi. Ne iskljucujem ni da jurne cena jos jednom. Kapiram da mogu da krenu da pumpaju na nekoj drugoj berzi a polo ce vec da krene uz laganu gurku. A opet, posle jucerasnjeg dana nece se tako lako trgovati.
Ja ga za sada ne pipam ni motkom. Moze da ode na 300 a moze i na 150 za 10 minuta. Juce sam popio po usima, danas sam mnogo oprezniji.

Krivo mi je juce ujutru nisam popio kafu kad ustao nego sam seo za masinu odmah. Tek sad vidim kakav sam pajser juce ispao i koliko mi nije bilo dobro.


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Adrenalin je cudo, jos u kombinaciji sa zeljom za zaradom, da ne kazem pohlepom :) Sve sto kazes stoji i logicno je ali koliko moze logicno da se ispuni je pitanje svih pitanja.
 
U svakom slučaju je nakon pada diffa zbog bega rudara na eth trenutno etc tu negde za kopanje kao i eth, po mojoj računici par procenata iznad. Diff još treba da padne.
 
Generalni je problem pete generacije rudara koji znaju samo za eth i nista drugo ne kontaju. Tako da ce ih biti tesko odlepiti od eth na duze staze.
 
Sad je kao cena probila 240 sto je dobro. Ceo dan se vrtelo 215-230. Samo sam cekao kad ce da probije na neku stranu. Mada ni ovo nista ne mora da znaci, lagano se promeni trend.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ovo moze biti dnevni pik ako probije gore bice dobro...ima izgleda
 
Poprilicno je tanak buy. Svi orderi su jako nisko, prakticno kao da ih nema. Nema sta da gura cenu gore. Lako moze da se desi da sam kupite i da ode na 210 npr. Jako je klimava ova cena.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ja nista vise ne kupujem ali sam prebacio jos BTC-a da branim svoje ulaganje ako krene dole.
Edit:
Svi ocekuju ETH:ETC=1:1 zato je sve rizicno.
 
Poslednja izmena:
Sada ocekujem zalbe sto nisam kupio ranije ili hvale da sam kupio na 186 i tako :) serbska posla :)

uglavnom nije vise toliko klimavo :)
 
Rano si izaso, ode ovo gore. Tek sad hvata zalet.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
takav život... :)

sad da vidimo kako opet prelaze mineri na kopanje
 
Ahaha, ode dole. Ubunario se.
Edit: idemo novi krug. Sad je bolje sedeti u etc-u.
Edit2: salio sam se, ode dole :d

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislim da se ceka da se nakupi buy support jos jedno 2000 BTC-a pa ce da ga izdampuju do 190K.
 
problem je što ima dosta whaleova koji samo čekaju da dođe neka dobra cena i spucaju dole za sekundu. Ova situacija sa praktično novim coinom gde je u opticaju već gomila novčića je ipak nova.

slažem se sa majstom...
 
Poslednja izmena:
Kako Etc raste tako padaju eth/exp/LBC svi ista ekipa.
 
Dobro je, raste buy polako. Ima potencijala da danas opet poludi. Naravno osim ako neko ne izdampuje brdo od juce.
 
Ma ljudi izlaze iz svega da bi usli u ovo zato ce svemu cijena ici dole. Sad je pametnije staviti niske pozicije na neke druge koine jer ce im se cijena vratiti nakon sto se ovde izigra igra, a veliki skok na ETC ni ne treba ocekivati dok god na sell-u ne bude ispod miliona.
 
Nazad
Vrh Dno