Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Sad nema razloga da postoje dva. Ocekujem neko novo ludilo da se desi s ova dva novcica. Nema sanse ovako da se zavrsi.
 
lova je uzeta,pare su obrnute. nazalost mnogi su se upecali,pricali da ce etc da bude 1:1 sa eth...
 
A koji se gasi?
 
Gdje njega da cimam na ovoj cijeni ETH. To može tek kad dobaci 2$. ;)
 
Gasi se centralizovano ****** "jednog dana", mada sithovi sad vode ali ima vremena :)
 
Bad news: Hacker has moved significant DAO funds to @Poloniex. Good news: Polo is aware and speaking to legal counsel. Will update ASAP.

malo cudno da su sredstva zavrsila na polo-u jer znaju da ce ovi sigurno znati, ko zna sta se tu mulja
 
skocio buy prilicno danas... ja mislio krenuce gore konacno,ali kara...
 
Sprema se za raketu da obidje ETH :)

PS: ulozih 5 LTC :d

Moj brat Lee radi svoj posao:
 
Poslednja izmena:
i ja se iskreno nadam tome... :)
drzao sam sve sto sam imao, prodao na 580.... i tu krece agonija,pada btc, ja panicim, kupujem ponovo etc i nadam se skoku.... izgubio sam malo po malo, oko 40 posto.... ali ne mogu da se zalim toliko,jer i sada imam skoro duplo vise nego na pocetku... da sam lepo izasao na tih 580 i sacekao par dana da se stabilizuje btc, imao bih skoro 4x vise nego na pocetku
 
Poslednja izmena:
Isto sto i u OP na btctalku...sprema se pamp cini mi se!
 
I meni se cini. Ja sam juce usao u etc i to relativno kasno. Trebalo je jos preksinoc pre nego sto je skocilo al sam se udremao. Cini mi se da danas ide na 350, sve mi tako izgleda. Videcemo jos kako ce se razvijati ali trenutno je mali volume, morace to malo da se nagazi po gasu kasnije.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ja sam prekjuce usao na 310 a pre toga uhvatio malo talasa fct
 
Ja ulazim sada za 150 komada. Nemojte da vas iznenadi ako ovo ode do poda :)
 
a to sto je support pao a sellovi skocili?

To ume da znaci ali trenutno nije presudno. Jedino sto je sada bitno je da je isplativost mrvicu iznad isplativosti eth-a i da diff raste polako. Na coinotronu mozete da vidite i jedno i drugo, pratite slobodno, skapiracete o cemu pricam. Cena se cistom manipulacijom gura gore i dole, nista mi tu ne odlucujemo nasom trgovinom. Dok diff raste ne brinite za cenu, gurace je gore. Ovo je centralizovano kao ftc u svoje vreme.
 
Reko je cini mi st fct, factom :p

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
To ume da znaci ali trenutno nije presudno. Jedino sto je sada bitno je da je isplativost mrvicu iznad isplativosti eth-a i da diff raste polako. Na coinotronu mozete da vidite i jedno i drugo, pratite slobodno, skapiracete o cemu pricam. Cena se cistom manipulacijom gura gore i dole, nista mi tu ne odlucujemo nasom trgovinom. Dok diff raste ne brinite za cenu, gurace je gore. Ovo je centralizovano kao ftc u svoje vreme.

Kad već spomenu da podsetim na našu prepisku oko pada mreže (bežanja od ETC) i rastu diffa, slikoviti prikaz :)
2016-08-10_165828.png / 2016-08-11_165112.png / 2016-08-12_192122.png
 
Ne znam kako vi, ali ja sam na ETC-u pukao 0.5 BTC-a u poslednjih nedelju dana...Odradim dva-tri trejda dobro pa me onda cetvrti ugrobari duplo...Sto se mene tice, ne pipam vise high volume novcice...
Ja sam usao na 290 i trebao da izadjem danas i nisam sada se priblizavam 0.
 
Ode djubre dole dok sam radio. Pu majku im manupulatorsku! Kud lepo nisam izasao na 335 dok sam bio pri kompu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Pre nedelju i po dana sam probao sa ETC-om ali uopšte nisam mogao da dobijem stabilno kopanje - stalno mi se dešavalo da se varira koliko je prihvaćenih share-ova. Isto se dešavalo i mom bratu (koji je iskusniji u crypto mining-u). Interesuje me da li je ta pojava još uvek prisutna na ETC-u?
 
Poslednja izmena:
Ne
 
Nazad
Vrh Dno