Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Ja sam sinoc imao order na 505 pa ga sklonio i u momentu mi prikazalo duplu cifru etca. Trajalo je 5 sekundi. Ja sam se pogubio gledam i ne verujem umesto da prodam odma.
 
Poslednja izmena:
Nisi mogao da prodas, ne bi ti proslo. Provereno ;)
Ja sam to daaaaavno jos provalio na dash-u, isto na poloniex-u ali kako to ne radi nije bilo svrhe ni da prijavljujem.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
onda mi je manje zao :) lepo je bilo videti toliko btc-a udaljenih samo jedan klik :)
 
Imam osecaj da ce pre na 380 pa onda gore za 3-4 dana
 
od sinoc je bas padao buy, a od pre nekoliko sati lepo skace... nadam se ponovnom skoku, naravno :D
 
Ja definitivno izasao. U plusu sam ali necu se vise baviti sa ETC. Usao u LSK.
 
aaaaa.png



moguci scenario
 
ako propisa 375 nadajte se vrlo brzo na 185 to sigurno glavna linija uptrenda je tu trenutno ako se to srusi mozda se zaustavi na sekundarnoj ali ipak mislim da ce duble bootom na 185 nego na 305
 
lebaac je trnutno u channeling downtrandu

bbbbb.png


udario je u gornji zid na 62 ako probije mozemo da se nadamo nekom da kazem vecem rastu i promeni u uptrend ....mozda bi deo trebao da se proda sada pa dokupi na donjoj liniji ....ja jesam upravo videcemo dali gresim
 
Poslednja izmena:
Rekoh ja danas da idemo down...ispod 400 verovatno ali ne previse
 
lebaac je trnutno u channeling downtrandu

Pogledajte prilog 206230


udario je u gornji zid na 62 ako probije mozemo da se nadamo nekom da kazem vecem rastu i promeni u uptrend ....mozda bi deo trebao da se proda sada pa dokupi na donjoj liniji ....ja jesam upravo videcemo dali gresim

Bilo bi interesantno utvrditi da li postoji veza između cene ETC-a i ETH-a posto tvoj grafik malo podseca na obrnuti grafik od rasta ETH.
 

Prilozi

  • TH.jpg
    TH.jpg
    39.4 KB · Pregleda: 62
  • ET.jpg
    ET.jpg
    37.8 KB · Pregleda: 59
Poslednja izmena:
citiram sam sebe :)


Pogledajte prilog 206026



poredjenje start eth vs start etc...etc je krenuo snaznije

eth dostizanje plafona 0.0372 trajalo je od 14.08.2015-14.03.2016....videcemo sta kaze etc


prvi pump eth je bio 0.00888 prvi pump etca 0.00487

dno eth posle pocetnog pumpa je bilo 0.00137 ako je odokativno pocetni pump etc polovina eth iako odnos bude bio u buducnosti taj ...lupam
dno za etc posle ovog pumpa bi trebalo da bude negde oko 0.00070000 za etc......


prvi udarniji pump posle dna eth je bio 0.0175 za etc recimo 0.00850-0.00900
pa pad na 800 eth 400 etc :)

skok na 0.0300 eth 0.0150etc

pad na 0.0210 eth 0.0105 etc

i finale skok na 0.0372 eth :) skromnih 0.0185 etc gde se izlazi iz njega


nadam se svemu tome u mesec dana kako je ludilo pocelo a ne da me smori ko eth 7 meseci do top-a :)
 
Skocice etc sigurno jos. Cike koje imaju brdo etc-a ce sigurno zeleti da to brdo koje imaju ne vredi saku pirinca vec milione. Ne verujem da ce nesto mnogo spustati cenu ali moze da se desi da lagano prodaju. Ali ipak po meni je mnogo verovatniji scenario da ce dizati cenu i dalje. Napravice pauzu koji dan ali ja mislim da je skoro sigurno da to ide gore. I dalje je 1:1 plan ka kojem se gura polako. Juce je preeevise, previse skocio i damp je bio neminovan. Ja sam izasao jednim delom na 602, koji moram povuci a ostatak jos drzim. Trenutno sam u opasnoj guzvi oko renoviranja, nemam kad da trgujem, ne mogu da pridjem kompu.
Nesto mi malopre palo na pamet posto ste poredili cene oba novcica...
Varijanta 1: vitalik i ekipa se ne podnose da etc ekipom, dampuju etc i izvlace lovu od ove druge ekipe i ne daju im da drze visoku isplativost i da mreza jaca. Zato je etc padao a eth skakao.
Varijanta 2: vitak i ekipa i etc ekipa su ista ekipa... :d Oni zele visoku cenu oba novcica. Dampuju malo eth i tim btc-om pumpaju etc i tako dizu vrednost novcicu kojeg imaju ko blata. Kada prodaju nesto napumpanih etc-a kupe nazad svoj eth i zarada je cista.
Obe varijante su mi realne ali nekako se prve mnogo vise plasim iako bi trebalo da bude suprotno.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
mislim da je i jakom skoku etc-a pomogao pad btc-a.... cim je btc krenuo da se oporavlja malo, etc je zesce otisao dole... dosta ljudi je prodalo, bice nestasice ovih dana pa ce buy da se pojaca,morace cena jos jednom da ide gore... ne mora puno,ali ici ce...
 
Koristim claymore za mining ETHa. Da bih prešao na mining ETCa da li je dovoljno od settingsa promeniti samo pool i wallet?
 
Koristim claymore za mining ETHa. Da bih prešao na mining ETCa da li je dovoljno od settingsa promeniti samo pool i wallet?
Na skoro svakom poolu imas uputstvo sta staviti odredjeno za njihov pool. Preporuka coinotron, imas u jednom text fajlu kod claya gotov primer za eth, skroz je isto za etc, samo upises svoj username i stavis port koji pise na coinotronu za etc i to je to.
 
hvala na savetu
 
mislim da je i jakom skoku etc-a pomogao pad btc-a.... cim je btc krenuo da se oporavlja malo, etc je zesce otisao dole... dosta ljudi je prodalo, bice nestasice ovih dana pa ce buy da se pojaca,morace cena jos jednom da ide gore... ne mora puno,ali ici ce...

pad btca je znacio ETC-ov rast dok btc nije poceo ozbiljnije da ide u bunar i da povlaci eth sa sobom u tom trenutku etc je poceo da pada a btc i eth da rastu nazad skoro istim tempom sto se retko desavalo koliko sam pratio, tldr; nista ne razumem
 
Izgleda da je jedan miran dan ispred nas
 
update zaceta je prva linija otpora za malo mozda je fake ali bi moglo znaciti da treba izaci hitno

ne stvaram paniku ovo je samo moje subjektivno misljenje ...ako postuje pravila berze ovaj ispad uz adekvatnu potvrdu bi znacio nagli pad dole na jednu od ove dve

ccc.png

edit za sada fake ali je svasta moguce


ako odavde odbije idemo opet gore u novi top


lebac je probio gornju crtu kanalla i za sada deluje kao da je promenio kretanje u uptrend lagani

dddddd.png
 
Poslednja izmena:
Aj da te zamolim nesto posto ovo radis peti put. Aj za lebac pisi u lebac temi a ne ovde. Ovo nije cak ni tema za trgovinu nego etc tema. Nemoj da se ljutis ali hajde bar malo da ima nekog reda u temama da znamo svi sta citamo.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Vrh Dno