Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

D3 je mogao samo neke kanale, od kada su prebacili na eon moze sve i to sedam dana.
 
Ок, нисам ја нешто посебно ни гледао уназад, па помислих да није због нета.
Овако је много боље.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
@faca: Pa D3Go sajt je u funkciji i dalje tako da možeš da testiraš na kompu da li sad za IKOM net rade neki dodatni kanali.
Ali da, u principu SBB je donekle opustio restrikcije kanala van SBB mreže na EON servisu... tako da rade Fox kanali, Discovery... koji su bili blokirani na D3Go... ali st*ka i dalje blokira SportKlub kanale za nas koji smo kod Telekoma.

@Heinz: Jel za BBC Earth postoji titl na D3 platformi? Npr konkretno za Plava planeta II? Pošto na D3i nema titl, kao ni na EON (i D3Go ranije).
 
Poslednja izmena:
Ima titl na BBC Earth.
Mozda ponedkad za nesto ne radi, ali generalno ima.
 
Na D3 risiveru ima. Nisam gledao Blue Planet II ep.1, proveriću kad bude ep.2
 
@Heinz: Ima repriza ep 1 večeras u 21:45 :) To sam naveo čisto kao primer, matori me je pitao zašto nema titl dok je to gledao... a plus je i zgodan primer jer je premijerni sadržaj (pa kao možda nisu stigli da titluju na srpski? :D) u pitanju. Epizoda 2 premijerno ide sad 5. novembra....

Znači na D3 ima. Meni se čini da sam ja na D3i pre "sto godina" video na BBC Earth povremeno titl da je bio u nekom kratkom vremenskom periodu od par dana i posle toga kad god pogledam nešto na tom kanalu titla nema. Pa sam mislio verovatno je to bio neki neuspeli experiment i do daljnjeg neće biti titla za taj kanal.
A u međuvremenu su HD kanali koji nekad nisu imali titl (beše Animal Planet HD među njima?) su dobili titl na D3i stream-u i sad imaju i na EON. Hardcoded ("nalepljen") titl "naravno"...
Pretpostavljam da na D3 ni jedan od tih kanala nema hardcoded titlove?
 
Bas danas videh da History HD ima nalepljene titlove. Mislim da imaju jos neki ali nisam siguran.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Svi kukaju kako sk kanali ne rade na telekom mreži nigde ne mogu da nadjem a šta je sa arenama na sbb mreži
rade li one izvan telekoma.
 
Bio je prevod za Blue Planet II ep.1
 
Ok. Hvala.
Da mi je znati zašto "mozgovi" ne nude taj isti prevod na HLS stream platformama...
 
Bio na D3, da budem precizan.
 
Pozdrav,imam problem sa aplikacijom na android boksu. Naime radi samo na početku logovanja i par promena kanala, posle toga se pojavi crni prozor i krašira. Nisam imao probelma sa D3GO apikacijom do sada. Ako neko išta zna, bio bih zahvalan na rešenju.
 
Poslednja izmena:
Ok. Hvala.
Da mi je znati zašto "mozgovi" ne nude taj isti prevod na HLS stream platformama...

Imas odgovor mozgova na njihovom sugavom forumu. Ako su titlovi nalepljeni, znaci da za svaku zemlju bivse juge treba jedan te isti kanal enkodovati vise puta i lepiti titlove. Tamo su odgovorili nekom "programeru" da je tipa nedostatak opreme razlog sto neki manje bitni kanali nemaju titl.
 
@SupraBoy: ??? Njima titlovi i jesu nalepljeni gde god postoji titl.... što je upravo ono što je apsurdno. Umesto da imaju 1 video i 1 audio + X titlova i da generišu različite playlist fajlove u zavisnosti od države...

Kako god, njihov forum odavno ne posećujem. A svojevremeno sam ih i tamo pitao oko titlova i oko razloga zašto Eurosport na D3i nema u ponudi engleski komentar kao na D3.
 
Probao sam neki PureVPN koji ima cro ip,medjutim radi jako lose,probao sam SK1,2,3 HD i slika se toliko pokvari da ti je muka gledati ni H od HD kanala,jel ima neko preporuku za neki dobar placeni vpn,gde necu imati ovakvih problema?NordVPN?Express VPN?IPVanish?
 
Pozdrav, imam jedan problem. Imam nvidia shield tv i nikako ne mogu da podesim eon tv aplikaciju. Izdaje mi kod koji treba da otkucaj ali ne znam gde da ga ukucam kad se ulogujem na računaru.
Ako neko zna nek uradi screenshot ili da pojasnjenje [/IMG]

Послато са NX549J уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Na portalu moj sbb , ali uradi to odmah, dok ti neko nije pokupio kod... ;)
 
Evo obrisao sam mu ja tu sliku da ne bi nekome palo na pamet.
 
Probao sam neki PureVPN koji ima cro ip,medjutim radi jako lose,probao sam SK1,2,3 HD i slika se toliko pokvari da ti je muka gledati ni H od HD kanala,jel ima neko preporuku za neki dobar placeni vpn,gde necu imati ovakvih problema?NordVPN?Express VPN?IPVanish?

Колико може да се види на сајту PureVPN поред Хрватске (само један сервер), има два сервера у Србији. Да ли си пробао да користиш у Србији сервере и како раде? Претпостављам да имаш претплату, па можеш пробати. Иначе NordVPN није лош али је питање који је капацитет сервера тј. линкова (100mbps или 1gbps) и да ли ограничавају брзину по кориснику (загарантована брзина код неких VPN провајдера је 4mbps/4mbps и зависи од локације сервера (државе) где је смештен сервер.
 
Probao sam i srb servere,tamo je ip neka leva nije sbb i ne otvara sbb,ali rts HD katastrofa slika.
 
Kada će EON biti dostupan za LG Tv i njihov WEBOS 2 i 3?
 
Meni slika deluje očajno i na HD kanalima.

Takođe, iz nekog razloga ni u jednom Chromium browseru nema slike :S:, dok u Cyberfoxu ima :crash:.
 
Kako god, njihov forum odavno ne posećujem. A svojevremeno sam ih i tamo pitao oko titlova i oko razloga zašto Eurosport na D3i nema u ponudi engleski komentar kao na D3.

Ti "mozgovi" za svako pitanje/problem jedino znaju da "mole da im se dostavi broj ugovora" koji je btw za mnoge stvari koje se pitaju apsolutno irelevantan.
 
Možda, ali je sigurno relevantan za neku bazu o korisnicima, o njihovim pitanjima i slično...

Sent from my P8 lite using Tapatalk
 
Daj, pls... Čovek pita

Hteo sam da gledam seriju "Besni Psi" na AXN, ali traži mi pin kod. Na D3GO mi je bio četiri nule, ali ovde nije. Koji je PIN kod za EON? Prpbao sam i 1234, ali nije ni to

Oni mu traže broj ugovora.

Kakve veze ima pitanje sa brojem ugovora i zašto njih uopšte zanima ko je to pitao? Jednostavno nek odgovore javno a ne da za par dana opet neko pa isto to a oni će ponovo da traže broj ugovora i tako unedogled...

Ako će i ovakva pitanja da smeštaju u neku bazu podataka o korisnicima i tako gube vreme onda nije ni čudo što im rešavanje problema toliko traje...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Probao sam neki PureVPN koji ima cro ip,medjutim radi jako lose,probao sam SK1,2,3 HD i slika se toliko pokvari da ti je muka gledati ni H od HD kanala,jel ima neko preporuku za neki dobar placeni vpn,gde necu imati ovakvih problema?NordVPN?Express VPN?IPVanish?
Ja koristim preko OneVpn. Ima slovenačka IP. Mada i njima pucaju serveri...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno