Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

e izgleda da je shaman u pravu.
moze da se snimi u chrome, u developer modu har, pa onda sa har-tools extraktuje mp2t video chunk-ovi. potpuno dekriptovani.
doduse, sve je to https...

sad, verovatno postoji i neki bolji nacin.
 
Može i iz Firefox-a, uz NetVideoHunter (add-on). Snima fajlove oko 4-4.5MB svaki, na par sekundi, pa posle moraš da ih spajaš.
 
a izgleda da su svi titlovi 'nalepljeni' ?
 
Naravno da su nalepljeni... kao i za D3Go i za D3i... Iako HLS specifikacija odavno podržava i subtitles i multiple audio tracks to za SBB HLS stream-ove ne postoji, pa tako i Eurosport na D3i ne nudi srpski i engleski komentar... Ja od Banjca i družine dobijam pritisak 200 tako da plaćam Eurosport Player i tamo gledam nešto kad sam prinuđen da gledam Eurosport.
 
Ne znam da li je već neko komentarisao, ali za one koji su u inostranstvu situacija je da se samo neki domaći kanali mogu gledati preko interneta. E sad, pošto ja već imam VPN koji moram da koristim za WhatsApp, Skype i sl. jer se nalazim u Arapskim zemljama, probao da sam da se nakačim na server koji imaju u Zagrebu i onda se mogu gledati skoro svi programi osim Pinka (svaka čast Hrvati). Mogu i Sport Klub kanali.
I ja imam VPN ali nemam nasih servira niti exyu. Steta,valjalo je zbog SK...
 
IPVanish bi trebalo da ima servere u Beogradu i Zagrebu. Ako pričamo o paid VPN servisima, a ne o besplatnim. Sad da li su im serveri na Telekom-u to ne znam, nisam testirao :D
 
Imam Astrill zbog kineskog zida on jedino radi vrhunski, ali nemaju nasi serveri. Pa sam preko Astrill-a probao na HMA PRo VPN(paid) da se nakacim na neke nase servere ali ne da moze...
 
Imam par pitanja za EON TV. Imam Trio Fiber Gold Extra u Podgorici.
Instalirao sam EON tv na Philips anroid iz 2015.
Eon je malo spor pri navigaciji ali sami strimovi su ok i full hd ide dobro. Ponekad se desi da prijavi nema signala.
Jedini problem koji nikako da rijesim sa podrskom je sto cim ukljucim EON prikaze na ekranu poruku.

"Paket na koje ste pretplaceni ne dozvoljava gledanje program uzivo."

Par puta su resetovali profil ali i dalje ostaje ovako i uvjek napomenu da EON Tv moze da radi samo na Sony i Samsung TV 2017 godiste.

Dali je jos neko imao ovakvih problema i kako je to resavao?
 
Jel primetio još neko da već par dana na History preko EON-a ton žuri sekundu/dve u odnosu na sliku? Nisam konstatovao to na nekim drugim kanalima...
 
Ja sam gledao preko android box-a d3go i imao sve otkljucane kanale. Fora je bila u tome da je lan mrezu uredjaj prikazivao kao mobilnu mrezu i onda mi je radio npr. Sportklub.
Ili jos bolje da slazes server da imas ip adresu iz SBB domena?
 
Radi normalno preko bilo kojeg browsera na linuxu i drugim platformama ,nema potrebe za tim.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Za razliku od D3GO koji je radio i kad su usluge isključene prilikom neplaćenih računa, EON ne radi.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
D3Go i dalje radi.
 
Zanimljivo... Sad sam i ja probao u Chromiumu - nece, ali zato znam da radi u Chrome i Firefoxu na Kubuntu 16.04, probao sam.
 
Da, da, Yandex takodje ne radi (Chromium).
 
Mozda podrska za video/audio codec na Chromium, razlikuje se u odnosu na Google Chrome.

Container formats
Ogg
WebM
WAV
MP4 (QuickTime/ MOV / MPEG4) [Google Chrome only]
Codec formats

Audio
FLAC
Opus
PCM 8-bit unsigned integer
PCM 16-bit signed integer little endian
PCM 32-bit float little endian
Vorbis
MP3 [Google Chrome only]
AAC [Google Chrome only]
AMR-NB [Google Chrome OS only]
AMR-WB [Google Chrome OS only]
PCM μ-law [Google Chrome OS only]
GSM [Google Chrome OS Only]

Video
VP8
VP9
Theora [Except on Android variants]
H.264 [Google Chrome only]
MPEG-4 [Google Chrome OS only]
 
Da li postoji problem sa instalacijom Chrome na tom Linuxu?

Sent from my MI 3W using Tapatalk
 
Meni su prvo radili skoro svi kanali, a sad na mnogim izbacuje:

Information

Selected channel is not available in your country.


Npr. Pink 2 je radio a od pre par nedelja ne radi. Sve na istom provajderu, na istom desktopu.

Uopste mi vise nije jasan ovaj Eon...
 
Ne znam kako bi se organizovalo, mozda moderator da vidi,
ne bi bilo lose da postoji neka lista boxova na kojima radi sve, na kojima ima "pre-root" pa nece svi kanali, na kojima ne radi nikako ... Kad se ispegla EON nekada, nece biti lose, tako da android boxovi mogu da zavrse posao na mnogo mesta.
 
Користим братов Eon и колко сам приметио сад ми раде сви канали(враћање уназад), раније то није био случај. Да ли је то због самог Eon-a или можда има везе што је Иком сад СББ па иста да је иста мрежа. Само сам кући проверавао.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Раније ми на D3 go није радило пола канала је нисам био на њихово нету.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Vrh Dno