Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Bas me zanima koliko ce da se promeni za 6 meseci...
 
Poslednja izmena:
Ne, mislim da sam negde pročitao da su se s Mitrovićem dogovorili da ih neće ni ubacivati kako da ne bi konkurisali Mitrovićevom Klik TV-u.


Tako je sada, ali pretpostavljam da će umesto D3, D3i i D3go sada biti Eon, Eon i Eon, tj. da se SBB namerio da napravi jedinstven brend, ne obazirući se na to kakvu će to konfuziju napraviti u glavama ljudi.
 
Poslednja izmena:
Neka radi kako treba, pa neka se zove kako god.
 
Ne, mislim da sam negde pročitao da su se s Mitrovićem dogovorili da ih neće ni ubacivati kako da ne bi konkurisali Mitrovićevom Klik TV-u.

Da, tako je, ja sam to napisao na nekom od foruma, i neće ih ni ubacivati
Mislim na ovih 37 koji su krenuli u total TV
 
sta se to desilo sa AMC HD ? Radi kako treba vec 10-ak dana :D
 
Naleteo neki vetar i oduvao štroku sa satelitske antene? :d
Baš me zanima šta će da se desi sa iConcert kanalom na kraju meseca, da li će SBB da na vreme da se prebaci na novi transponder...
 
Imao sam ja i ubio se da dokazem Telemah podrsku da je do njih a ne do mog Android TV. Zovi podrsku i neka ti to srede.
 
Postoji li apk za Eon koji može da se instalira na Android TV?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Hvala, uspelo je. Nešto je ES File Explorer zezao kod instalacije.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ne bi smelo da radi. To je aplikacija za Android a LG nema android televizore.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Na nekim boxovima radi, na nekima ne. Pročitaj malo temu.
 
Zaboravljamo da napomenemo da za tu TV aplikaciju treba da imate nalog koji ima omoguceno aktiviranje SmartTV OTP koda, a to nema svaki nalog...


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Na mom boxu Amlogic X96 ta aplikacija radi.
Moj nalog ima opciju regovanja Smart TV OTP koda, obzirom da sam korisnik D3i usluge.
 
Kako da ti izvuče za d3i, d3go više ne postoji. EON sam napraviš nalog...
 
Ne možeš se registrovati na mojsbb bez broja ugovora i id korisnika
Možeš ovde da se registruješ za eon za sve mreže ali nije besplatno već 1395 din mesečno i moraš da se obavežeš na 3 meseca i tek nakon ta tri meseca možeš da ga deaktiviraš
https://eon.sbb.rs/gledaj-eon
 
je l ovo "na bilo kojoj mrezi" vazi i u inostranstvu?

Sent from Galaxy S8
 
naravno da ne važi za inostranstvo.
na bilo kojoj internet mreži u Srbiji.
 
Moze li neko da prenese utiske iz prve ruke kako radi EON Smart TV aplikacija instalirana direktno na Samsung smart TV? Konkretno da li baguje i kakav je stream, kakav je FPS na sportskim kanalima u odnosu na d3 risiver? Razmisljam da predjem na trio gold extra paket, instaliram eon na tv-u, a d3 uredjaj prebacim u drugu sobu. Hvala
 
Poslednja izmena:
Mogu da prenesem utiske da je ovaj novi servis ok. Na početku to nije bilo tako, sad je sredjeno.

Sinoć sam gledao mali fudbal, uz pomoć HDMI kabla, na 42 inča, slika je super. Nema seckanja ...
 
Mogu da prenesem utiske da je ovaj novi servis ok. Na početku to nije bilo tako, sad je sredjeno.

Sinoć sam gledao mali fudbal, uz pomoć HDMI kabla, na 42 inča, slika je super. Nema seckanja ...
Aha. A ja pitam za direktno eon smart tv kad se instalira na podrzani samsung tv, kakvi su utisci?
 
Ako imaš dobar net, ne brini. Samo može da bude bolje nego uz pomoć kabla i ... mislim hdmi i laptop star par godina ;)
 
Ma[emoji768 je napisao(la):
e;5392722]Ako imaš dobar net, ne brini. Samo može da bude bolje nego uz pomoć kabla i ... mislim hdmi i laptop star par godina ;)
Uz trio gold extra, gde daju eon smart tv, je download 100 megabita, tako da se nadam da ce da sljaka dobro :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno