Šta je novo?

E-uprava Republike Srbije

Koliko se okvirno čeka ako se podnese zahtev za zamenu vozačke na eUpravi?
 
Za 10 ak dana stigne kuci.
 
Ja podneo zahtev za zamenu vozacke pre 12 dana, dobio info da je zahtev prihvacen i prosledjen MUP-u i od tada nista. Da li stigne neka notifikacija u eSanduce mozda da je usluga realizovana ili nesto sl.?
 
Mi o vuku notifikacija u sanduce :)
U toku popodneva stiglo obavestenje u eSanduce da je dozvola gotova i moze da se preuzme.
 
Mi o vuku notifikacija u sanduce :)
U toku popodneva stiglo obavestenje u eSanduce da je dozvola gotova i moze da se preuzme.
Da ideš u mup, poštu ili će ti je doneti kući. Ja sam popunio da mi j donesu kući.
 
A na kućnu adresu ko ih donosi, poštar ili postexpres?
 
Meni je doneo poštar.
 
Zdravo
Ukoliko se izdaje nova vozačka zato što je izgubljena stara, da li se datum važenja na novoj vozačkoj izdaje sa rokom od 10god ili prepisuju datum važenja koji je bio na izgubljnoj vozačkoj?
 
Novih 10 (ili manje ako postoji medicinski razlog ili starost), ali kao da radiš novu dozvolu.
 
Pitanje, supruzi ističe vozačka dozvola, pošto je preko 70 godina, može li on line, nema ograničenja što se tiče naočara, kako ide sa onim obaveznim medicinskim pregledom, uradi tamo gde je ustanova povezana u MUP sistem, i onda može preko E uprave, Beograd je u pitanju, btw koje ustanove za pregled su u MUP sistemu
 
Pitanje, supruzi ističe vozačka dozvola, pošto je preko 70 godina, može li on line, nema ograničenja što se tiče naočara, kako ide sa onim obaveznim medicinskim pregledom, uradi tamo gde je ustanova povezana u MUP sistem, i onda može preko E uprave, Beograd je u pitanju, btw koje ustanove za pregled su u MUP sistemu
Ja sa 64 nisam mogao, tako da ne verujem da će moći. Mora lekarsko da se nosi.
 
Jel može preko ovog da se plati porez na imovinu?

Edit: Našao gde je, platio karticom.
Ne znam šta je gore, da li sajt koji ne radi na mobilnom kako treba ili činjenica da imaju različite aplikacije, jedna exe a druga mobile valjda, da mi treba skenirati sa mobilnim QR sa kompa itd. Naravno u uputstvu lorem ipsum, ko deca da su se igrala.

I dalje ne umeju da naprave sistem koji će obračunati poreze automatski i to dostaviti početkom godine i da omoguće da se plati na klik...

1708373741725.png
 
Poslednja izmena:
Jel može preko ovog da se plati porez na imovinu?

Edit: Našao gde je, platio karticom.
Ne znam šta je gore, da li sajt koji ne radi na mobilnom kako treba ili činjenica da imaju različite aplikacije, jedna exe a druga mobile valjda, da mi treba skenirati sa mobilnim QR sa kompa itd. Naravno u uputstvu lorem ipsum, ko deca da su se igrala.

I dalje ne umeju da naprave sistem koji će obračunati poreze automatski i to dostaviti početkom godine i da omoguće da se plati na klik...

Pogledajte prilog 429615
Meni su danas "pojeli" 1200 dinara za LK. Posle uspešne transakcije umesto da me vrati na prethodnu stranicu i pošalju potvrdu na mejl, iskočila je interna greška i sada se ganjam sa trezorom za uplatu. Oni je nemaju evidentiranu, a meni je na čekanju.
 
Stigla vozačka danas, doneo poštar, dostava 220 dinara. Prošlo je 6 radna dana od kako sam podneo zahtev. Kada vozačka krene iz BG-a euprava pošalje broj za praćenje i ima se uvid kada će biti isporuka.
Tako da ko se reši to je ukratko ceo proces dostave.
 

X01.png


Čitač kartica trenutno na nekim popustima, takoreći džabe :)
 
Ja mojima uzeo, ne treba im više od jednog...
Još kao doplatio poštarinu da brže stigne :D
 
Nisam uspeo da nadjem podatak koliko,pre isteka roka,moze da se zameni LK. Svako ima neka svoja iskustva ali ne vidim koliko je zakonski.Zna li neko tu info?
 
Da li je neko skoro,u poslednjih nekoliko godina, menjao stranu vozacku za srpsku? Konkretno me interesuje za hrvatsku. Da ne duzim ako nije niko.
 
Bilo kod moje majke par puta do sad da tako bombarduju X puta.
Danas / sinoć je za sad stiglo samo jednom. Rešenje za subvenciju za njive ;)
 
Nazad
Vrh Dno