Šta je novo?

Dragon's Dogma 2

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,655
Poena
525


Dragon's Dogma is a single player, narrative driven action-RPG that challenges the players to choose their own experience – from the appearance
of their Arisen, their vocation, their party, how to approach different situations and more.

On your journey, you'll be joined by pawns, mysterious otherworldly beings, in an adventure so unique you will feel as if accompanied
by other players while on your own adventure.

All of these elements are elevated further by the latest in graphics, artificial intelligence (AI) and physics technology to create
a truly immersive fantasy world in Dragon's Dogma 2.

 
Za sada jako impresivno :)
Jedan od mojih omiljenih RPG-ova, tako da zeljno iscekujem dvojku.
Deluje dosta realisticno, kako mehanika, tako i grafika, cak i magije nekako realisticno deluju, koliko se to moze reci za magije :)
I naravno, mrak je zaista mrak :D



Ovde deluje da ce mozda i CO-OP biti dostupan? To bi bilo bruka.

 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Sada sam se setio da sa sobom vucaras one NPC-eve, tako da nista od co-op :(
Ko je to smislio i sta su sa tim zamislili... Nema sanse da to bude dobro, da sve vreme okolo zuje neki NPC i nerviraju svojim idjotiski postupcima jer kakvi bi bili.
Ovo ne moze da se igra solo bez tih NPC ?
 
Ko je to smislio i sta su sa tim zamislili... Nema sanse da to bude dobro, da sve vreme okolo zuje neki NPC i nerviraju svojim idjotiski postupcima jer kakvi bi bili.
Ovo ne moze da se igra solo bez tih NPC ?
Kec je mogao solo da se igra, ali je taj pawn sistem bio odlican, i ako se izuzme to sto usta nisu zatvarali (mada mislim da to moze da se iskljuci), mogao si da ih utreniras jako dobro, posto je solidno kompleksan sistem iza toga.
Sve u svemu, DD: DA je bila fantasticna igra i nadam se da ce nastavak da bude isti, ako ne i bolji.
 
@kartelusm
Ako je tako onda vredi da se proba, mada ja nisam naleteo na igru u kojoj su NPC asistenti a da to nije iritantno iskustvo... Ili ne znaju gde je levo, ili su tako nabrijani da bukvalno ne moram nista da radim samo se ustekam sa strane dok ne ociste protivnike :p
 
Alo nisi odigrao prvi deo, imas srece jer imas priliku da prvi put odigras jedan od najboljih rpg-ova i to taman pred izlazak drugog dela.
 


 
Poslednja izmena:
Novi video gameplay-a:

 
 
Jel ovo prvi Capcom naslov sa RT? Znaci da ce i MH Wilds imati, dobre vesti.
 
Nije, prvi naslov sa RT efektima im je bio DMC5 (igra dobila update izlaskom PS5 i Xbox Series X/S, dok na PC-u iz nekog razloga nije, tj. DMC5 Special Edition ne postoji na PC-u).

Kasnije ih je imao i RE8. A pre godinu i po su ih ubacili i u RE7, RE2 Remake i RE3 Remake (i na PC-u).
 
Sve te igre, osim RE8 odigrah, ali nisam ispratio, to je naknadno ubaceno u RE7, RE2r i RE3r?
Samo se potvrdjuje pravilo da igre zaista treba igrati godinu dana nakon izlaska nazalost.
 
Јапанце би стварно неко требало да обавести како им стоје ове емо фризуре...
 
Kao i da age of consent od 13 godina nije ok, pa ih nesto bas zabole :D
 
Uff, bas super izgleda, jedva cekam.

 
 
Deluje dobro igraće se sigurno.

Jel se prica direktno nastavlja na prvi deo? Nisam igrao pa da je obrnem dok ne izadje dvojka ako je tako...
 
Da li je priča uopšte bitna u prvom delu? Sećam se da sam igrao sat vremena i obrisao, nešto mi smorna bila igra.
 
Tako sam i ja isto,ali to bese bas davno.Mislim da bi bi bilo glupo da bude povezana prica sa prvim delom posto je igra ipak stara skoro 12 godina.
 
Nije losa prica uopste, ali kao i gameplay, treba joj vremena.
 
Nazad
Vrh Dno