Šta je novo?

Resident Evil 3 Remake

Dexter mora da joj pokaze kak se igra
 
Poslednja izmena:
Bez ikakvih cheatova/bilo cega iz stor-a, kad se navezba tajming za dodz igra postaje smejurija...
Inferno tezina. Sat i 15 minuta. Igra je odlicna, ali je nema mnogo uopste. Greota.

re3_2020_04_20_19_23_34_728.jpg

Za oko 50 minuta je predju ovi sto se loze i trkaju, spedruneri.
 
Poslednja izmena:
Spreman si za Dark Souls :D
Vidim da si spucao 86 sati u igru?
 
86 spucao, da.
Dark Souls 3 sam jedini igrao od svih delova, mada iskreno sekiro mi se vise svidja.
 
Igra neko/probao uspste onaj resistance multiplejer?
 
Crashuje mi 3-ci put u zadnjih sat vremena, dakle samo igram i odjednom mi izbaci da je proces hangovao i tako svaki put.

Dvojku sam upravo sinoc presao i ni jednom mi nije bug-ovala.

Jel imao neko slicnih problema i kako ste ih resili?
 
Ni jedna ni druga igra mi nisu ni stucnule. Igrao obe na dva razlicita kompa.
Demo takodje.

Koju graficku i procesor imas?
 
Poslednja izmena:
Omen 17-ka:
i7 8750H i GTX 1070M 8GB

Dual Boot ArchLinux/Win 10 Pro N.

Jedina aplikacija koja mi crashuje do sad, CPU je bio UV-an ali sam vratio sve na default podesavanja pa probao ponovo, 15min posle opet crash.
Temperature su OK, ne pregreva se nista od komponenti, setovao sam i power mode na Better Performance, ista prica.
Desktop masina je preslaba da uopste pokusam da pokrenem igricu, da vidim da nije mozda do same instalacije a na MBP mi je previse posla oko instaliranja BootCamp-a.
Jel postoje negde logovi od same igrice? Gledao sam sad foldere i fajlove, nigde ih nisam nasao.
 
Ne bih znao. Mozda update drajvera za graficku i eventualno Windowsa.
 
Ja iskreno nit probao niti cu da probam re multiplejer. Deluje mi jako traljavo uradjeno.
 
Crashuje mi 3-ci put u zadnjih sat vremena, dakle samo igram i odjednom mi izbaci da je proces hangovao i tako svaki put.

Dvojku sam upravo sinoc presao i ni jednom mi nije bug-ovala.

Jel imao neko slicnih problema i kako ste ih resili?

Pa jel si probao onaj standardan verify files na steam-u? I takodje DX11 ili DX12. Probaj i da ugasis neke overlay apps koje mozda imas.
 
Pratio sam jedan tut za optimizaciju igrice, izasao mi sa strane kad sam se igrao sa skinovima, ergo dodao sam dosta stvari u launch opcije.
Kad sam obrisao sve iz launch-a, proradila je igrica normalno.
 
@Dante si cackao za singleplayer ili za resistance/multiplejer?
 
Neko uopste upalio onaj multiplejer resistance, sad kad je proslo fino vremena, ili sam ja jedini koji ga nikad nije ni downloadovao? :)
 
Haha ni ja ga nisam nikad skinuo...meni to ultra glupo deluje
 
Jos su ubacili mikro transakcije kao i kockanje sa loot boxovima, majko moja...
 
Ima li ovo negde da se nadje za neke male pare, posto narodna verzija ocito da nece skoro biti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trenutno je uglavnom oko 25 evra, imas na cdkeys, hrk, kinguin,...

Ili najjeftinija opcija - offline steam share na ebayu za 400-500din.
 
Trenutno je uglavnom oko 25 evra, imas na cdkeys, hrk, kinguin,...

Ili najjeftinija opcija - offline steam share na ebayu za 400-500din.

Znaci to je ta neka cena posto na tim sajtovima obicno i pratim akcije. Hmm.. izmedju re 3 ili rdr 2 mozda se pre odlucim za ovu drugu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja juce zavrsio igru, Steta sto nije malo duza. Moja ocena kao jubitelja serijala 8/10.

Odlicno Radi na mojoj masini u Full HD rezoluciji. Za 4k mi je potrebna jaca grafika od RX 580 :D
 
Predjoh na Hardcore, dobra igra, taman mi je i duzina, jedino sto je slabija od dvojke.
 
Nazad
Vrh Dno