Šta je novo?

Dragon Age !

да ли си сигуран да баш circle tower треба радити као трећи? ипак ту је комплетан dream world and stuff... можда је боље прво одрадити redcliff village, ал опет, ту је проблем ноћне одбране :D
 
Ja sam prvo elfove, pa malo denerima, pa magove, pa jos malo denerima, pa redcliff, pa jos malo denerima, pa na kraju dwarfove... Tako da je, u principu, sve jedno... Jedino ako je nekome bitno zbog kompanjona :p
 
mjok nisam ja izmislio onaj redosled nego ga c/p sa wiki
 
btw , posto vidim da se na poslednjih xyz strana pricalo samo o .... sa zenskim likovima .... evo ako je neko jos uvek uopste zainteresovan kako izgledaju cutscene sa "mod"-om instaliranim ... http://www.gametrailers.com/user-movie/dragon-age-nude-mod-sex-scene/335863
pa uzivajte ? :D

Takodje , ovaj mod (josh uvek je u izradi) , obecava :)

P.S.
Poslednjih par sekundi video snimka je priceless ^^
 
Poslednja izmena:
To znam, kojim redom i gde ići. Znam da se nivoi neprijatelja donekle leveluju prema tvojoj snazi i da bi mogao ići gde hoćeš, ali mene interesuje ta mapa koju sam video i ubeđen sam da sam je video u ovoj temi... Na druge forume nisam išao, a mislim da je nisam video na dragon wikii.
Siguran sam da je neko ovde postovao pomenutu mapu Fereldena sa dopisan "predviđenim" nivoima kod svake od glavnih lokacija, ali sada nikako ne uspevam da je nađem među više od 1500 postova..

Ja sam prvo išao u Redklif, pa kada sam stigao do izbora da li žrtvovati arlesu Izabelu ili otići po magove sam učitao stariju poziciju pre Redklifa, iz Loteringa, pa sam prvo otišao u šumu kod Elfova, pa sam počistio šumu, pa sam zaglavio kod zmaja u ruševini, pa sam učitao poziciju pred ulazak u ruševinu i otišao kod magova i to završio, pa odradio dva DLCa, pa sam sada u Redklifu.

Inače iz nekoliko razloga mislim da je bolje prvo ići kod Magova, pa posle toga u Redklif.
- kod magova ćeš steći dosta poena i dosta ojačati, pa samim tim i lakše prebroditi noć u Redklifu
- veći nivo povlači i mogućnost da coercion postaviš na minimum dva, što je neophodno kod nekolicine podkvestova/ubeđivanja u Redklifu: ubeđivanje patuljka da brani selo, ubeđivanje odbeglog klinca iz ormana da ti da ključ od sanduka sa dedinim mačem, ubeđivanje sveštenice da da amajlije vitezovima
- posle Magova uz sebe ćeš imati i Wayne kojoj ćeš moći dosta da digneš naklonost svojim postupcima u Redklifu, osim ako naravno ne igraš zloću
 
Pa nisi morao da cimas magove, koliko se ja secam, nema bitnije razlike ako zrtvujes nju ili ne.
A i ako vec juris da budes Blood Mage, onda je licemerno traziti magove da pomognu :p
 
A i ako vec juris da budes Blood Mage, onda je licemerno traziti magove da pomognu :p

To ti ne bih znao kasti...
Moj patuljak i njegovo verno sikirče nemaju takve dileme, a svi problemi na koje naiđu prolaze kao Gordijev čvor... :D

images
 
Poslednja izmena:
Ja se sad razmisljam da ovi' par dana pre vojske ubijem sa jednim two handed mele herojem... Al' me nervira sto nema sanse zavrsim, a ne ostavlja mi se na pola xD
 
Šta ćeš u vojsci, što ne ode civilno? :lupko:

sram te bilo. i josh kao udarash facepalm .


nauchiti disciplinu, nauchiti kako se koriste oruzija, nauchiti kako da kradesh, kako da se snalazish, ko da si u dzungli >>>> prati lesheve, i cistiti babama guzice
 
sram te bilo. i josh kao udarash facepalm .

nauchiti disciplinu, nauchiti kako se koriste oruzija, nauchiti kako da kradesh, kako da se snalazish, ko da si u dzungli >>>> prati lesheve, i cistiti babama guzice

Ako se nije naučio disciplini i redu kod kuće u vojsci sigurno neće. Tamo može naučiti jedino kako da krivinari.
Ja sam moju odrobijao godinu dana i znam šta pričam. Nisam sreo jednoga koji sebi ne bi puca u nogu da se tada moglo civilno, pa makar i da je godinu dana duže.
Što se tvog komentara tiče o civilnom nisam sreo ni čuo nikoga ko je to radio, a znam ih puno jer godinu dana posle mene su uveli civilno. Ljude koje znam da su išli civilno su uglavnom bili po fakultetima, poštama, i slično. Bilo je i onih koji su bili u bolnici, ali su uglavnom radili kao portiri ili noćni čuvari, a najgore je prošao lik koji je radio kao baštovan u gerontološkom centru, a babe nije ni video.
Ovako će da ode u redovnu vojsku da se nad njim iživljavaju i komplekse leče pijani oficiri koji su to postali da bi maltretirali vojsku i da bi barem nekom smeli da podviknu, jer ne smeju ni ženi kod kuće da podviknu, pa frustracije leče u kasarni. A to je samo vrh ledenog brega i najbolje od svega, šta sam sve tamo doživeo, video ili na svojoj koži iskusio. A krasti i snalaziti se kao u džungli nisam morao, jer mi to tada nismo radili bratu u nesreći, nego smo bili svi kao jedan, mi vojnici protiv vojske i oficira.
Ali dosta o tome jer odosmo u teški off i politiku.
 
Poslednja izmena:
Šta ćeš u vojsci, što ne ode civilno? :lupko:

Ti nisi svestan koliko mi je tog pitanja pun...................
Elem, odgovorih ovde...

Nego, dragon age... :p
Da li da krecem jednu, na brzaka, cisto da opalim Morrigan ili ne... xD
 
Ti nisi svestan koliko mi je tog pitanja pun...................

O da svestan sam, samo sam malo zaboravio i odgovorio mahinalno. Ja baš iz tog razloga, da mi se ne bi svi popeli na glavu pričama do odlaska, nikome nisam rekao da idem. Znali su samo roditelji i devojka. A žurku sam napravio kada sam se vratio.

Elem, odgovorih ovde...

A na ovo ću ti odgovoriti na PM.

Nego, dragon age... :p
Da li da krecem jednu, na brzaka, cisto da opalim Morrigan ili ne... xD

Pa ako je samo da povališ Moriganku, toliko imaš vremena. Pretpostavljam da ti je ostalo desetak dana. Ali ti treba da odlušiš da li tih deset dana preostale slobode želiš da potrošiš sedeći za kompom ceo dan ili da izlaziš, viđaš se sa društvom, devojkom...
Izbor je tvoj.
 
Nemam po Smederevu mnogo sta da radim, svi su mi po Beogradu, a imam para da odem tamo tacno jednom, tako da, ili Morrigan, ili Desanka... :d
 
Ja zavrsih upravo Dragon Age, oko 51 sat igranja i predjeni skoro svi side quest-ovi. Dugo mi je igra stojala na hardu i nisam je igrao. Zavrsavao fakultet, diplomski, cascavanje, etc. Posle sebe castio i kupio CPU :)
Igra je jednom recju fenomenalna, nisam nista manje ni ocekivao od Ray Muzyke. Necu pocinjati sa pricom o duhovnim naslednicima prethodnih BioWare-ovih igara i slicno, jednostavno Dragon Age je prica za sebe i podseca po malo na prethodne naslove ovog tipa od BioWare-a. Preporucujem je svakom ko je nije odigrao a sebe smatra fan-om RPG igara. Sada odoh da igram Mass Effect 2, ziveo BioWare!
Da, Morrigan je ... Znate vec sta.
 
Meni ostala da odradim još samo zadnja bitka, ali nikako da se toga prihvatim, dungeon crawling u ovoj igri oduzima sate pošto moraš dosta pažljivo da koordiniraš tim u fajtu, zanimljivo je to, ali sam loš s vremenom.

Ljilju nisam ni kresnuo iako sam imao 97% naklonost kod nje. :mad: Jedino što sam puknuo u celoj igri je Morigan. :S: Kad mi je na kraju došla na reprizu poslednje noći i rekla šta želi, oterao sam je u tri lepe.
 
A Greg Zeschuk, valjda je i on nesto radio:)

Zaboravih da pomenem i drugog MD-a, ko-osnivaca BioWare-a. Sta ti je medicina sunce ti... Mi elektro inzenjeri se bavimo mnogo ozbiljnim stvarima i trebamo se ugledati kako se drugi obogatise u nasoj oblasti (npr. Intel -> osnivaci tehnolozi, Gordon Earle Moore i Robert Norton Noyce). Zato :bottle: i :,,:
Back to the topic. Taman da obrnem ME2 dok nam stigne ekspanzija za DA. Za poslednji nivo je potrebno oko 2-3 sata.
 
Igra je sjajna... Ne znam koju rec da upotrebim za ovakvu igru, svaka cast BioWare za ovo i neka samo tako nastave^^ Kako ulazim dublje u pricu sve me vise i vise privlaci igra.. Trenutno po meni najbolja, moj predlog za igranje svakako !
 
Meni ostala da odradim još samo zadnja bitka, ali nikako da se toga prihvatim, dungeon crawling u ovoj igri oduzima sate pošto moraš dosta pažljivo da koordiniraš tim u fajtu, zanimljivo je to, ali sam loš s vremenom.

Ljilju nisam ni kresnuo iako sam imao 97% naklonost kod nje. :mad: Jedino što sam puknuo u celoj igri je Morigan. :S:

Kao da sam ti diktirao a ti pisao ono sto ja mislim.:smoke:

Jedina razlika je sto sam ja kod Leliane imao 100% - znaci jos veca tuga.:S:
 
dwarf noble isto tesko, 95% i nista, malo se drzali za ruke i gledali u zvezde :p
 
Ja sam bas obrnuto,sa Lelianom sam se bas par puta #$@#%$ (human-female-noble-warrior) ,dok sa Morrigan iako je bilo 99% nista,smatrala me dragim prijateljem,tj "the friends zone" ffs >_>
 
јел зна неко шта би са оним додатком за џукелу.
 
Sada se ceka 19. mart :D Jedva cekam da vidim sta donosi expanzija...
 
Retail box of Awakening expansion contains flyer with two-winged dragon and a date corresponding to previously announced release window of entry in series.


243fm.jpg
 
Vrh Dno