Šta je novo?

Dragon Age 2

^ lol, ja upravo to htedoh da kazem. Jbt, ima li ko u ovoj igri da nije gay, ili bi?!...

Sto je najcrnje od svega, likovi poput Andersa ili Fenrisa, odmah po zavrsetku questa, nicim izazvani, krecu da muvaju mog male warriora, sto, interesantno, nije bio slucaj sa zenskim kompanjonima. :mad:

Ma to bre... što ona amazonka nije počela sa muvanjem, što u kupleraju ima više muških nego ženskih fufa, što svaki muški lik muva mog muškog lika? JBT!
OK, jednaka prava i homoseksualcima, al čoveče oni su 2% svetske populacije, a sudeći po ovoj igri oni su 98%

Ne, nemam ništa protiv gejeva, al bre hoću da gledam neke sifone na ŽENAMA i u ovoj igri. :) Toga nikad dosta :D Ovo do sada mi samo ubija želju za igranjem, preteraše.

A sa druge strane ko zna, možda je ova igra namenjena svim onim muškarčinama hahaha što igraju samo sa ženskim likovima :D
 
Prica se po forumima da su Bioware i EA pogodjeni losim prijemom DA2 kod igraca (na kojim li su oni drogama ako su ocekivali drugacije), pa su izgleda malo nervozni. To pokazuju izjave nekih od lead dizajnera u kojima on okrivljuje hard core rpg igrace, koji zive u proslosti i jos uvek misle o Baldur's Gate ili Dragon Age Origins-u, i koji nisu spremni da uvide kako su ove promene na bolje i ne zele da im daju sanse. Uz to je rekao da oni ne podilaze siroj publici jer da su to hteli oni ne bi radili rpg vec su samo izbacili previse kompleksne delove igre koji su bili nepotrebni, da bi igru ucinili zanimljivijom!!! .

Fora u rpg igrama je u kompleksnosti,, detaljima i uspesno kreiranom gameply koji to podrzava, to privlaci igrace koji ga igraju, a oni su bas to izbacili i zale se kako rpg igraci nemaju pojma sta je dobro :zgran:
Neko je tamo debelo promasio poentu...
 
ova igra je prepuna... homoseksualizma
Pa jbt, jel taj gej lobi toliko jak tamo da sa prvih pet likova sve <3 dijalozi?

Strpi se. Sad još malo dolazi Džerald od Rivije da bez pardona pokara sve što nosi sisu,bez obzira na rasu :happy:

Vala sad definitivno treba kupiti original Witcher 2 da pokažemo gmazovima šta raja ište kad je rpg naslov u pitanju ,)
 
Fora u rpg igrama je u kompleksnosti,, detaljima i uspesno kreiranom gameply koji to podrzava, to privlaci igrace koji ga igraju, a oni su bas to izbacili i zale se kako rpg igraci nemaju pojma sta je dobro :zgran:
Neko je tamo debelo promasio poentu...

Pa normalno da je to fora, kod mene je uvek bilo sto komplexsniji to bolji. Doslo je dotle da ja pucacine tipa COD ili Crysis ne mogu da igram, a da ne pricam o hack&slash igrama. Da se ja pitam sve bi igre bile bar ko Arcanum...
 
Strpi se. Sad još malo dolazi Džerald od Rivije da bez pardona pokara sve što nosi sisu,bez obzira na rasu :happy:

Vala sad definitivno treba kupiti original Witcher 2 da pokažemo gmazovima šta raja ište kad je rpg naslov u pitanju ,)

Word! cheers
 
Strasnoooooo, prvo tolikio pljuju igru da ne zelim ni da je pokrenem, sad neki pricaju o losim texturama, neki o 98% gay populacije u igri, neki da su zmajevi toliko glupi da ti jure jednog lika dok ga drugi ubijaju natenane, pecine izgledaju sve slicno ...

Mislim, sta reci osim da sam toliko izbedacen a nisam jos ni pokrenuo igru :(

Sta ce biti tek kad je pokrenem ???
 
probaj, mozda ti se i svidi :)
 
Nekako sam se naterao sebe da odigram DA2 do drugog chaptera nadajuci se da ce se nesto desiti ali ovo je zlo i katastrofa - smucio mi se kirkwall, recikliranje jednih te istih oblasti, smor kvestovi - boring, boring, boring! Kamo srece da sam potrosio vreme na nesto korisno i zabavno, recimo mlacenje prazne slame ili gledanje u belo. Odoh sad lepo da instaliram i odigram neki pravi RPG, recimo NWN2 ili Withcera, mozda bih mogao System Shock 2... ma nek ide do vraga, instaliracu ih sve, pa da lecim dusevnu bol.
 
Poslednja izmena:
Igra je definitvno GAY friendly, tooo much Gay friendly za moj ukus. Kao što neko već reče dosad su mi se nabacivali i Anders (koji ako mu kažem da nisam zainteresovan ode u +15 rivalry), i onaj elf warrior (ne mogu sad da se setim imena), a da ne spominjemo muške hookere koji nude for free, dok ženke kažu, prljavi štrokavi fereldancu, ako nemaš para mrš! WTF???. Pa čoveče u DA:O kad uđeš u javnu kuću imao si da biraš 3-4 ženske dame noći, i jednog gospodina. A ovde je obrnuto proporcionalno. Trčanje sa jednog kraja Kirkwall-a na drugi smara, gradovi u prethodnom delu su bili dosta manji, ali su nekako odavali utisak da su dosta veći. Sve u svemu Rush-ovani Gay Dragon Age edition. Kada uključim dx11 mod (ne bi li dobio onaj dx10 mod, koja glupost), igra se krašuje pri samom pokretanju, i jedini lek je vraćanje na DX9. Jedini kewl lik u celoj priči barem zasad je Crossbow wielding dwarf. Ranije se mogla primetiti razlika između npr 2 maga, ili 2 warriora, 2 rogue-a, a sad su to neke blage nijanse, jedino kad otključaš njihove unique mogućnosti, mada i tada je u osnovi isti đavo.
 
Poslednja izmena:
dok ženke kažu, prljavi štrokavi fereldancu, ako nemaš para mrš!

Ovako ti je danas u pravom zivotu nisu oni nista izmislili a ovi " gay " se probijaju na " trzistu " pa se nude free :d:d

Kada uključim dx11 mod (ne bi li dobio onaj dx10 mod, koja glupost), igra se krašuje pri samom pokretanju, i jedini lek je vraćanje na DX9.

ovo ti " crash-uje " zbog grafike, nije do igre posto kod mene u DX11 modu radi sasma ok sa onim " rez packom "
 
Poslednja izmena:
Presao sam igru za nekih malo vise od 20 sati igranja, i cini mi se da nisam odradio jedno 4-5 kvestova ukupno (par su bili zabagovani), ne kontam da li ima finalni kvest za Merrill ili se sve tako zavrsi na pola puta (cekao sam da se pojavi kvest, blejao okolo malo, ali nista). Sve u svemu ovo ni ne lici na punu igru, vec na malo zbrzani expansion pack. Prica je glupa i nabacana, likovi se ponasaju jako rendom i svaki prokleti mage je emo i reze vene, a Fade je prepun Pride demona (sto pored svih ovih ponudjenih gej romansi i nije neko cudo)...
Par svetlih momenata su poneki od side i character questova i 2-3 boss fighta, ostalo je cist tres.
Sve u svemu, najgora Bioware igra do sada, a buducnost deluje jos gore...
 
10. level, skoro 15 sati igranja, a ja se i dalje vrzmam po je*enom Kirkwallu! Ljudi, 'oce ovde nesto poceti da se desava, smorio sam se kao crnac u solarijumu?! :mad:
 
10. level, skoro 15 sati igranja, a ja se i dalje vrzmam po je*enom Kirkwallu! Ljudi, 'oce ovde nesto poceti da se desava, smorio sam se kao crnac u solarijumu?! :mad:

Jok. Kirkwall all the way :(

Što je najgore ja imam 20 sati u igri a još sam u drugom chapteru. Neka čudna sila me vuče da igram ovo polako. Možda je razloga što nema ništa pametnije.
 
Niste mi jasni. Igra vam je njesra,a igrate po 20h ? :trust: Why ? Ima drugih igara...
Jel moze biti vise gayfriendly od DA 1 ?:zgran:
 
Niste mi jasni. Igra vam je njesra,a igrate po 20h ? :trust: Why ? Ima drugih igara...
Jel moze biti vise gayfriendly od DA 1 ?:zgran:

Ima drugih igara ali nisu RPG. Ovo je koliko toliko RPG pa može i da prodje ako se zažmuri na jedno oko pogotovo kad se svi nabacuju iz čista mira nevezano za pol :)
 
Pozz ljudi jel moze neko da mi kaze dali je moguce u Dragon Age 2 da se namesti normalna kamera da kad vrtis mis okrece pogled ili mora da se drzi desni klik i okrece pogled
 
probaj, mozda ti se i svidi :)

Jooooj, nisam jos presao ni DAO, ne stize se od posla, a kad vidim koliko pljuju, cak i ovi sto su presli nekako, ne pali mi se. Instalirao sam Nehrim i time cu se posle zabavljati ;)
 
Jooooj, nisam jos presao ni DAO, ne stize se od posla, a kad vidim koliko pljuju, cak i ovi sto su presli nekako, ne pali mi se. Instalirao sam Nehrim i time cu se posle zabavljati ;)
A bre covek - mislim da si postovao u temi bar cetiri ili pet slicnih komentara - ili pocni da igras ili prestani da kukas ovde. Igra je tezi krs, prvih pet sati i ok, drzi paznju ali posle..pretvara se u jurcanje za prilicno glupim kvestovima (tek poneki je zanimljiv) po relativno malom prostoru i identicnim lokacijama, dnevnik, tj "journal" sadrzi samo poslednji update questa i zapravo je nemoguce pratiti zaplet u njima..uzas.
 
Molim vas moze bilo kakva informacija ..... ljudi jel moze neko da mi kaze dali je moguce u Dragon Age 2 da se namesti normalna kamera da kad vrtis mis okrece pogled ili mora da se drzi desni klik i okrece pogled
 
^ Ne moze, mora na desni klik.
 
E ovog u dvojci sam ubio bez potrosenog healt potiona. To je neverovatno. U prvom delu si morao da se namucis da ubijes zmaja, ovde je to toliko lako da je smesno. Pa to je zmaj pobogu. Svi beze i plase se od njega, i upozorava me covek da ne idem kod zmaja jer sam naje... Kad ono....

Plus mislim da sam sad 8 ili 9-ti level.

Ni zmajevi nisu vise ono sto su bili. :p

A da stvar bude jos gora boranija, u pitanju je kao prvi "ozbiljan side quest". mislim lik se probudio i rekao sebi: "hmmm pa da, znam kako cu danas da ubijem vreme, idem da izmasakriram jedno 15t zmajeva, pa posle na pljeku sa lukom. eeee a sta cu posle, ah kakvo smaranje......". ono kao nemam komenatara:(

p.s. prica o pregledima za igru:
Kod:
http://www.escapistmagazine.com/news/view/108482-BioWare-Employee-Busted-in-Dragon-Age-2-Review-Scandal-UPDATED
 
Poslednja izmena:
mozes da swapujes mouse buttons u opcijama :)
 
Ovde ima gorih stvari od zmajeva koliko sam ja primetio, u prvom delu si imao 2 zmaja a ovde ima vise " zmajeva ", s obzirom da je ovo Sp igra tj igrica nije losa za ubijanje vremena. Kako je smrtonosan onaj patuljak sa samostrelom :) mali debeli a najveci dps, svidja mi se zvuk i silina samostrela, tacno se oseti ono " klang " kad odvalis nekog :)
Definitvno igra ima manjak sexa eto ja jedva obalih ovu mladjanu elficu :d al ne zalim truda, lep donji ves nose elfovi
 
Poslednja izmena:
Definitvno igra ima manjak sexa eto ja jedva obalih ovu mladjanu elficu :d al ne zalim truda, lep donji ves nose elfovi

Slazem se :D
Zao mi je sto nema "dev tools" :( pa da oni koji su prvili one silne mod-ove za DAO ne mogu nista da rade povodom DA2 :( smrc. . . pogotovo moj omiljeni Pink Skin ;)
 
Uveliko 21. sat igranja i, za sada, prvi heteroseksualni momenat u igri... :p
 

Prilozi

  • Screenshot20110317011301946.jpg
    Screenshot20110317011301946.jpg
    141.2 KB · Pregleda: 71
  • Screenshot20110317011341379.jpg
    Screenshot20110317011341379.jpg
    149 KB · Pregleda: 72
Nazad
Vrh Dno