Šta je novo?

Dracula 3

Ima ljudi koji vole ovakav zanr,za mene je ovo smejurija bar sto se gameplay-a i grafike tice...Totalni promasaj!

Ti očigledno nisi igrao avanture nastale pre 2006 godine (mislim na mnogo starije naslove tipa monkey island itd.)?
 
Dobro, da preciziramo, ovde pricamo konkretno o point and click avanturama koje nemaju ama bas nikakve veze sa arkadnim avanturama kao sto su Indiana Jones i sl.

EDIT: lol "fizike nema nigde" :d:d:d
 
pa to ja mogu kazati i za 90% FPS igara ciljas misem i stiskas :p

mada se slazem za Draculu da joj je velika mana sto lik nemoze da trci...

PS: ako neko zna kombinaciju za vrata na groblju nek kaze, mrzi me da isprobavam...
 
i meni je zalosno sto nisam video ni jedan FPS (/stavi koji zanr vec hoces) u zadnjih 5 godina (i vise) koji ima kvalitetne zagonetke.jos je i bilo par sa pristojnom pricom (i to uglavnom na ps2),ali ni one nisu dorasle granicama koje su avanture postavile.

ja na zalost tesko imam vremena da se posvetim nekoj avanturi,pa mi sada mnogo vise lezi instant zabava i ubijanje svega sto se mice.ali osecaj udubljivanja u pricu i vezivanja sa likovima u longest journey ili humor u grim fandangu (kod mene) prevazilazi moju radost kada se koljem sa tim silnim vanzemaljicima/nemcima/rusima/zombijima ,ma koliko oni imali poligona i koliko realno padali kada ih ubijem.

takodje,koriscenje mozga pri resavanju zagonetki moze biti daleko interesantnije od besumucnog kliktanja misem po svemu sto hoda.
 

Ova igra nema veze sa prethodnim Drakulama. Vec je neko objasnio da Dracula 3 izlazi u avgustu, a da je ovo totalno druga igra i jedino sto ih povezuje je ime.
Igrao sam demo i mogu reci da sam veoma zadovoljan. 4-5 lepih puzzleova i prica koja bi mogla biti interesantna. Mislim da igra ima izuzetan potencijal. Vise detalja nakon sto je predjem.


p.s. Okanite se PcBeast-a, lik je klasican troll. Nemojte zagadjujete temu nepotrebnom svadjom vec zovite moderatore da brisu spam i da sankcionisu njegovo trolovanje.
 
meni ne smetaju te zagonetke gde se kobinuju predmeti vec ove u igrama slicne draculi gde treba 99% resavat nekakve mozgalice, ja sam trenutno na pocetku gde od datuma sa groba treba provalit sifru za vrata....
A o prici jedva da ista znam a ovo je vec druga zagonetka sto me itekako smara
Avanture se po meni igraju zbog price a ne zbog mozganja.......
situacija se poboljšava posle tog prvog dela u londonu - ima mnogo više priče. mada, priča je očajna, pa i nije neki plus :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno