Šta je novo?

Dracula 3

Ovo je jako jako dobra igra, Jedva čekam nastavak. Prelepo izgleda, super igra za opuštanje. Hvala za info.
 
Jedva sam je docekao kada sam saznao da prave nastavak.Nju je extra igrati sa vise ljudi
 
Najzad. Dracula 1 i 2 su me odusevili. Valjda cu da je zavrsim do pojave AITD 5 ( 21.06).

Si siguran da je 23.12.2012, mislim da je pravi datum 22.12.2012, a taman smo na korak od Evropske unije , :-devil-:
 
Poslednja izmena:
:smash: cini mi se da je na oficijalnom sajtu proizvodjaca Dracula Origin datum pomeren za 6.jun :wall: ako neko uhvati nesto pre tog datuma molim vas javite, moze i pm...
 
Najzad. Dracula 1 i 2 su me odusevili. Valjda cu da je zavrsim do pojave AITD 5 ( 21.06).

Si siguran da je 23.12.2012, mislim da je pravi datum 22.12.2012, a taman smo na korak od Evropske unije , :-devil-:

Sigurno je 23.12.2012 NEDELJA :smoke:
 
a ovo je - sta ? Avantura ? P&C avantura ? Aj malo vise infoa ako moze :p
 
Da, ovo je point & klik avantura. U pethodnim delovima je bilo dosta lokacija za obilazak, kombinacija predmeta je i vise nego logicna i sa horor atmosverom, igra za pozeleti.
 

Hvala, upravo se DL-uje.:)
Inace, Dracula: Origin nije treci deo igre Dracula iz 2000-te godine (prvi deo se zvao The Resurrection, drugi The Last Sanctuary, a treci ce se zvati The Path of the Dragon i u prodaji bi trebao da se pojavi u avgustu ove godine), nego potpuno druga igra.
 
Skino sam demo.Extra je.Na zalost vec sam zapeo ali u tome i jeste fora igre.
 
Hvala, upravo se DL-uje.:)
Inace, Dracula: Origin nije treci deo igre Dracula iz 2000-te godine (prvi deo se zvao The Resurrection, drugi The Last Sanctuary, a treci ce se zvati The Path of the Dragon i u prodaji bi trebao da se pojavi u avgustu ove godine), nego potpuno druga igra.

A ovo je onda expansio 2 dela.Jos bolje, jedva cekam 3 deo, ali prvo ovaj da predjem :)
 
I ja sam ga presao. Zagonetke mi se jako svidjaju, kao muzika i grafika pogotovo.
 
Izasla cela igra :banana: Skidam je sa demonoida pa ko je registrovan neka navali, verovatno je ima i na drugim torentima.
 
Hmmm, kazu da i u full igri ne moze da se sacuva pozicija.
 
ja se razocarao, koliko vidim najvise vremena provedes resavajuci zagonetke (mehanizme, i sl...) to mi se nikad nije svidjalo kod avantura

PS: snimljene pozicije rade
 
ja se razocarao, koliko vidim najvise vremena provedes resavajuci zagonetke (mehanizme, i sl...) to mi se nikad nije svidjalo kod avantura

PS: snimljene pozicije rade


hm,pa stvarno ne znam sta si mogao da ocekujes od avanture pa da se razocaras.
u prethodnim delovima zagonetke su bile dosta teske,ali su uglavnom bila i logicne ,tako da se stvarno vredelo pomuciti pre otvaranja walkthrough.
offtopic
bas sam pre koji mesec igrao the longest journey i lupao sam glavu jedno 2 dana posto nisam mogao da se setim kako se resava ona zagonetka na pocetku igre kada treba uz pomoc kanapa,patke na naduvavanje i jos nekog alata da se dohvati kljuc u metrou.
kada sam na kraju pogedao walkthrough poludeo sam posto sam zaista pokusavao da resim tu glupost.
mislim,ako neko zaista uspe da resi to bez pomoci stvarno nije normalan.

ontopic

u svakom slucaju,prethodni delovi su ostavili dovoljno kredita da se proba i trojka.skida se, pa kad se zavrse ispiti krecem da jurim za drakulom i spasavam minu.
 
Hvala, upravo se DL-uje.:)
Inace, Dracula: Origin nije treci deo igre Dracula iz 2000-te godine (prvi deo se zvao The Resurrection, drugi The Last Sanctuary, a treci ce se zvati The Path of the Dragon i u prodaji bi trebao da se pojavi u avgustu ove godine), nego potpuno druga igra.

Poptuno si u pravu.
U ovom naslovu, odigrah nekoliko sati, smorih se i kraj.
Sacekacu "pravi" nastavak, jedne od mojih najomiljenijih K&P igara.
 
Poslednja izmena:
Hm,meni je na 1680x1050,onako suzen ekran sa strane..Jel moguce da igra ne podrzava wide?
 
bas sam pre koji mesec igrao the longest journey i lupao sam glavu jedno 2 dana posto nisam mogao da se setim kako se resava ona zagonetka na pocetku igre kada treba uz pomoc kanapa,patke na naduvavanje i jos nekog alata da se dohvati kljuc u metrou.
kada sam na kraju pogedao walkthrough poludeo sam posto sam zaista pokusavao da resim tu glupost.
mislim,ako neko zaista uspe da resi to bez pomoci stvarno nije normalan.

onda ja nisam normalan :D ... mada jako brzo posle toga sam i odustao od igre, smorila me nesto...
 
pa sta da ti kazem:p svaka ti cast ako si nasao trunku logike u toj zagonetki.i dosta si pogresio sto si odustao.to je jedna od najboljih (ako ne i najbolja) avantura ikada.
 
meni ne smetaju te zagonetke gde se kobinuju predmeti vec ove u igrama slicne draculi gde treba 99% resavat nekakve mozgalice, ja sam trenutno na pocetku gde od datuma sa groba treba provalit sifru za vrata....
A o prici jedva da ista znam a ovo je vec druga zagonetka sto me itekako smara
Avanture se po meni igraju zbog price a ne zbog mozganja.......
 
^Avanture bi trebalo da budu spoj dobre price i logickih zagonetki. Sumnjam da bi neko igrao igru u kojoj samo ides i pricas sa ljudima dok ne dodjes do kraja igre :D
 
meni ne smetaju te zagonetke gde se kobinuju predmeti vec ove u igrama slicne draculi gde treba 99% resavat nekakve mozgalice, ja sam trenutno na pocetku gde od datuma sa groba treba provalit sifru za vrata....
A o prici jedva da ista znam a ovo je vec druga zagonetka sto me itekako smara
Avanture se po meni igraju zbog price a ne zbog mozganja.......

ni ja se bas ne bih slozio sa ovim...mislim,koja je onda razlika izmedju igranja avanture i gledanja filma?
u svakom slucaju,ako vec nisi probaj dreamfall i fahrenheit.nema sanse da ti se te dve igre ne svide...


dajte jos neke utiske o drakuli vi koji ste probali...
 
Jesu li djelovi povezani?Posto nisam odigrao ni jedan dio iz serijala...A uvjek volim da pocnem iz pocetka kako bi bio skroz upucen u prichu :)
 
Kad se kaze avantura na prvo sto me asocira jeste Indijana Jones,The pirates of The Caribbean i sl...To su prave avanture.Ova igra nema ni slicnosti sa avanturom-tipicna mozgalica gde se likovi navode strelicom!Avanture su najcesce iz treceg lica sa likovima kojim upravljas manuelno kao i kod FPS-a!Znaci grafika ocajna,fizike nema nigde,sve je kao da je nacrtano!Totalno razocaranje!
 

Prilozi

  • Dracula Origin.jpg
    Dracula Origin.jpg
    254.4 KB · Pregleda: 114
  • Dracula Origin 2.jpg
    Dracula Origin 2.jpg
    252.7 KB · Pregleda: 101
Poslednja izmena:
:D :D :d
Posteno me nasmeja PiSiBiste :)
 
Nazad
Vrh Dno