Šta je novo?

Dobre radne stolice

Pazi - razumem za na poslu, ali ja ovo planiram da uzmem za kuci. Kuci takodje radim, ali isto tako nekad dodjem i pustim nesto na yt/netflix i zavalim se... Jeste da se to mnogo redje desava, ali desava se :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zavisi i koliko si visok. Meni gesture i bilo koja HM osim embodya jedva prelaze pola ledja, pa zavaljivanje i nije udobno, ali to radim bas retko, kada hocu nesto na tvu da ispratim 10 sekundi ali stavim ruke iza glave pa mi je to naslon :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kapiramo se, naravno, zato i kazem, ja kad zelim da se relaxiram, za to imam trosjed i TV od 65 incha, to mi je za "zavaljivanje", a Aeron za posao i za krace klipove koje odgledam na monitoru od 22". Ali opet, a probao sam, i kad se zavalim, nemam potrebu da naslanjam glavu, jer i kad se zavalim u Aerona, nije to sad pod 45+ stepeni, pa da mi treba podrska za glavu. Kome je bitno, moze da dokupi naslon:
https://www.amazon.com/Headrest-Herman-Miller-Aeron-Chair/dp/B005L9ATK6?th=1

mozda jeste poskup, ali s obzirom da su mi za gumirane tockice u Nitei trazili doplatu (cini mi se) 55e, onda i nije toliko skupo na ukupnu cijenu :)

 
Poslednja izmena:
Naravno, npr ista je cena naslona i kod gestura. Da je 50€ uzeo bih pa neka stoji :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ne bi bilo problem da uzimam Aeron da kupim i to ako vidim da mi treba, ali nisam video da ima za Mirra 2, a meni je Mirra 2 udobnija od Aerona.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Već pet meseci sedim na Contesi (Okamura, kupljena u Nitei) i za moj posao koji veći deo radnog vremena podrazumeva slušanje drugih ljudi a mnogo manji rad na računaru naslon za glavu je obavezan. Kako vreme prolazi stolicom sam sve više zadovoljna. Inače na prvo sedanje i meni je Mirra 2 bila najudobnija ali leđni deo mi je bio prekratak.
872f4fb3f3200710e6a26d720c933fe5.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slažem se, ali...to je sada već druga priča.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odlicna je contesa, probao sam je u nitei meni nije legla, ali nije losa uopste, sedeo sam i na modelu od pre par godina koji je u ne bas najboljem stanju, ali je i dalje bila udobnija od bilo koje forma ideale i slicno. Dobro su odradili posao Japanci, pokrali su sve najbolje od najboljih :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postovani

Posto ste se raspitivali za cene radnih stolica zelimo da vas obavestimo da imamo snizenje Aeron stolice.
Cena stolice sa pdv-om je 790e.
Stolica po ovoj ceni je ogranicena na 50 kom koje smo upravo dobili i imamo ih na lageru.
Kao sto znate cena je bila 1152e sa pdv-om .
Ukoliko ste zainteresovani mozete nas pozvati na broj iz potpisa.

Srdacan pozdrav


Mail is nitee, dodje mi da je uzmem samo zato sto je super cena :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Caos drugari, listao sam temu malo nazad i nisam nasao neki odgovor pa rekoh da pitam ako moze neko da pomogne.
Kupio bih stolicu bratu za rodjendan, specifican je po tome sto bije 2m i 110kg. Sta bi preporucili u nekom cenovnom rangu do 30k dinara? :)
 
Postovani

Posto ste se raspitivali za cene radnih stolica zelimo da vas obavestimo da imamo snizenje Aeron stolice.
Cena stolice sa pdv-om je 790e.
Stolica po ovoj ceni je ogranicena na 50 kom koje smo upravo dobili i imamo ih na lageru.
Kao sto znate cena je bila 1152e sa pdv-om .
Ukoliko ste zainteresovani mozete nas pozvati na broj iz potpisa.

Srdacan pozdrav


Mail is nitee, dodje mi da je uzmem samo zato sto je super cena :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Klot konfiguracija?
 
Ne znam da li je neko od vas koristio Ergohuman stolice, meni su odlicne, a osetno jeftinije od HM.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja sam im poslao e-mail, nisu mi odgovorili. Nekako mi deluje taj sajt odbojno i na kraju sam odlucio da ne uzmem kod njih. Verovatno cu nesto naci u astra office, pricam o stolici do nekih 200e... Ali javi kako je sve proslo ako se odlucis za njih :D
 
Office Line me od subote zavlači za stolicu... Jako sam nezadovoljan a jako mi je frka - ovaj krš na kome sjedim se raspada a imam par hitnih poslova da odradim.
 
Ja sam im poslao e-mail, nisu mi odgovorili. Nekako mi deluje taj sajt odbojno i na kraju sam odlucio da ne uzmem kod njih. Verovatno cu nesto naci u astra office, pricam o stolici do nekih 200e... Ali javi kako je sve proslo ako se odlucis za njih :D


Vec su mi odgovorili i komunikacija je skroz u redu, jedino mi malo "smeta" sto se placanje vrsi 100% avansno i ne postoji mogucnost placanja pouzecem, prilikom isporuke. Rok isporuke je oko 7 radnih dana.
 
Ne znam da li je neko od vas koristio Ergohuman stolice, meni su odlicne, a osetno jeftinije od HM.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ja sam je probao vise puta na duzi vremenski period. Ta stolica nema lumbar support bukvalno. Posto ne moze da se podesi otpor istoga, a jako je labav, meni ledja samo upadnu tu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postovani

Posto ste se raspitivali za cene radnih stolica zelimo da vas obavestimo da imamo snizenje Aeron stolice.
Cena stolice sa pdv-om je 790e.
Stolica po ovoj ceni je ogranicena na 50 kom koje smo upravo dobili i imamo ih na lageru.
Kao sto znate cena je bila 1152e sa pdv-om .
Ukoliko ste zainteresovani mozete nas pozvati na broj iz potpisa.

Srdacan pozdrav


Mail is nitee, dodje mi da je uzmem samo zato sto je super cena :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

i meni su poslali. A onda vidim u Podgorici sada jos niza cijena - 760 eura, a bila je 1892 :p Paaa, sta da se radi, iskesirao sam cirka 500e vise nego sto bih je dobio sad, ali necu puno da se nerviram...
 
To je samo zbog izlaska remaster modela pa ciste lagere.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
to je i moja teorija, da je Nitea dobila mnogo dobru cijenu na 50 komada jer je vec izasao novi model. Svakako, odlicna kupovina za svakog ko se dvoumio
 
Cek, jel to fully loaded? Moracu da odem da isprobam jos jednom aeron za svaki slucaj... Sad je jeftiniji od Mirra 2 [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да ли постоји нешто боље у ценовном ранку до неких 250 e од CMF-85A и Q3 PDH CLX модела.

http://www.emu.rs/proizvod/kancelarijska-fotelja-cm-f85a/
http://antares-stolice.com/q3_pdh_cr_line.html

И да ли је стварно CMF-85A квалитетнији од Q3 PDH CLX за толико колико је скупљи. Нисам пробао још ни једну од ове две горе поменуте, и то ћу наравно урадити, али ме интересује искуства људи који имају неку од ових столица.

Унапред хвала
 
Mogao bi neko da pita opremu....:)
 
Znam ja za to, ali sto je mnogo-mnogo je... ja sam bio zagrejan da je kupim ali ili cu cekati neku preko oglasa do (oko ) 500e ili pazariti novu ali neku drugu. Kad smo vec kod drugih, ima li iskustava sa :

ovom

ovom

i

ovom

?
 
Ludita je uvek bilo i bice :) Elem, nema pomoci jos uvek po pitanju mog prethodnog posta ?
 
Ocito sam ja zakasnio...ne znam za ostale :

Ostale su samo C i dva koamda A velicine sve ostalo je prodato.
Opema je kompletna, sve je ukljuceno.
Embody je 1100 ili 1200 EURO PLUS PDV u zavisnosti od boje konstrukcije
 
Jel može neko da mi kaže koja bi radna stolica (da nije mrežasta) bila dobra do 11k?
 
Nazad
Vrh Dno