Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nadamo se ceni BTC od 7 do 8k pa da ovaj put budemo pametniji kada je vreme za prodaju
To bi bila nicija zona i garant ne bi mnogi tu ulazili. A za islaz, ovde cenu kontrolisu igraci koji su ovo i napravili pa samim tim najvise i iskopali na vreme. Vec drugi ciklus kako su zeznuli Prestiza za izlaz. 2017. je prodao ranije na 6-7k, a sada je cekao 150-200k koje nismo docekali. Ne sumnjam da je uzeo profit, samo da ukazem kako i iskusne znaju da izrade, a sta tek rade sa ljudima koji prvi put ulaze u kripto. Ono sto sigurno znam je da ce sledeci put isto da smisle neki pattern cene kojim ce vecinu iskusnih da zeznu.
 
Ja inače svaki mesec kupim po malo. Medjutim sad razmišljam da li izaći i usdt i čekati da padne cena. Ili da prosto nastavim kao i do sada. Ono sto je kod mene lose, sto mi je srednja cena 40k.

Ima li neko pametan savet?🙂
 
Ja inače svaki mesec kupim po malo. Medjutim sad razmišljam da li izaći i usdt i čekati da padne cena. Ili da prosto nastavim kao i do sada. Ono sto je kod mene lose, sto mi je srednja cena 40k.

Ima li neko pametan savet?🙂
Iskren savet, sad nemoj nista kupovati. Dno se ne vidi. Nista neces propustiti ako sacekas jos par meseci da vidis rasplet situacije. Pre oktobra, novembra ne bih nista kupovao.
 
Postoji li šansa za neki odbitak? Ovo kao da je rupa bez dna a izgleda da će tek biti...
 
U jednom momentu sam imao LTC u vrednosti od 20k doloresa sad sam na 2.5k.

Tesi me sto mi je sve ovo bilo igranje sa lovom od koje sam se oprostio i sto imam "ozbiljnu" karijeru nevezano za ovo. Na drugu ruku ludilo skola i definitivno jedina prava odluka je bila ne ulazi nista vise u ovo jer nisi sposoban i igraj sa sa tim sto si napravio na kripto berzi, i naravno ludilo kakva glupost sa moje strane sto nisam zaradio ozbiljnije.
 
drzi i dalje , evo da te utesim tu je glavni eksponent Saj , moja amalenkost , smao sto i dlaje ne verujem u 2K $ za ltc ako ikada dopuzi do 400$ pravim dar mar :)
baj d vej vidis kako se dobro "drze". ;)
 
Bukvalno sam ravnodusan jer sam se posvetio karijeri i ovo mi je bilo igranje sa strane, dobro stojim finansijski ali mi je krivo kada pogledam da sam bio ovde vec deceniju i prakticno iako sam u plusu nisam "nista" zaradio koliko sam mogao potencijalno sa obzirom kada sam usao u pricu. Ali prosto nisam imao vremena da ucim ono cime sa bavim vodim privatan zivot i paralelno glumim ekonomskog maga pa sam bio hodler. krastavac tu smo gde smo, cekamo novi krug :)
 
Sad je mafija, a do juce se svi kunuli u kripto :D
 
Dokupio sam jos BTC na 19k i ETH na 988$. Da li ce ovo moci jos nize? Moguce, bice kapitala i za dalju kupovinu, taman da se obori prosecna cena ulaza u ETH koja je trenutno na 1350$

Kad god se dvoumite da li da kupite kripto postavite sebi jedno pitanje: "Da li smatrate da ce ikada cena biti veca nego sto je sada? Ikada, barem i za par godina?"
Ukoliko je odgovor potvrdan - kupite.
 
Nije da nisi sposoban nego halapljivost kao i svi. Normalna pojava. Svi bi smo ajd jos malo, ajd jos malo. Sreca pa i meni je to vise hobi nego zarada inace bi bio sad u mega problemu.
 
Nije da nisi sposoban nego halapljivost kao i svi. Normalna pojava. Svi bi smo ajd jos malo, ajd jos malo. Sreca pa i meni je to vise hobi nego zarada inace bi bio sad u mega problemu.
Pretpostavljam da se na moj post odnosilo pa da odgovorim. Nisam mislio bukvalno nesposoban nego nemam vremena da se time bavim kako bi trebalo da budem uspesan u tome plus naravno nista mi nije predstavljalo 5k ili 10k profita i onda naravno ide i taj deo halapljivosti bolje 40k nego 5k jer mi to nista u zvotu ne menja fundamentalno sto i jeste tacno ali nije do kraja pravi rezon naravno, halapljivost nije dobra nikada.
 
Sve zavisi o kojoj cifri priča. Ja na svaki pad dodam 20-30 eur i tako sam dočekao da neki coin padne i x10, ali sa sitnim ulogom mogu da teram dalje do se ne okrene..Ako se prica o kupovini za 2k-3k ili više, onda ne bih davao savete.
 
1700 strana u ovoj temi, baš dosta. Na ovom forumu većina koristi računarske tehnologije da brže saznaju, nauče, podele informacije... veliki je to kapital, ipak to se svelo na berzu i to kripto valute, nekako mi je malo tužno da forum sa ovakvom publikom nije stvorio nešto korisnije. Razmišljam da smo ovoliko pisali, istraživali o nekom drugom biznisu, realnijem, da smo se udružili bavili nečim za šta uvek ima potražnje. Srbija je zemlja sa odličnom klimom, ovde baciš seme i izraste, nije svuda tako. Kako da nismo istraživali koliko se zarađuje od proizvodnje hrane, nismo istraživali koliko košta zemlja, koliko košta da se formira neko gazdinstvo, koje stvara nešto, nismo istraživali koliko koštaju hladnjače, kako bi mogli nešto da izvozimo... nismo nikada imali ideje da pokušamo nešto realnije, u čemu bi više nas moglo da učestvuje i da neki pravac i onima koji se ne bave raćunarskim tehnologijama.
 
1700 strana u ovoj temi, baš dosta. Na ovom forumu većina koristi računarske tehnologije da brže saznaju, nauče, podele informacije... veliki je to kapital, ipak to se svelo na berzu i to kripto valute, nekako mi je malo tužno da forum sa ovakvom publikom nije stvorio nešto korisnije. Razmišljam da smo ovoliko pisali, istraživali o nekom drugom biznisu, realnijem, da smo se udružili bavili nečim za šta uvek ima potražnje. Srbija je zemlja sa odličnom klimom, ovde baciš seme i izraste, nije svuda tako. Kako da nismo istraživali koliko se zarađuje od proizvodnje hrane, nismo istraživali koliko košta zemlja, koliko košta da se formira neko gazdinstvo, koje stvara nešto, nismo istraživali koliko koštaju hladnjače, kako bi mogli nešto da izvozimo... nismo nikada imali ideje da pokušamo nešto realnije, u čemu bi više nas moglo da učestvuje i da neki pravac i onima koji se ne bave raćunarskim tehnologijama.
Gazdinstvo, prozivodnja hrane? Šališ se sigurno, u ovoj zemlji zar ti nije jasno kakvo stvari funkcionišu? Da li stvarno misliš da od toga može da živi pošten čovek koji nema veze ni sa kakvom stranačkom partijom? System u ovoj zemlji je truo i ako se to nekad promeni tek onda se može razmišljati o stočarstvu i prozivodnji hrane. Raspitaj se malo ko drži celu Vojvodinu i kako je kontroliše 🎾.

Izvinjavam se za off topic ali morao sam.

Misliš da je bilo koje drugo ulaganje imuno na ove spoljne faktore koji utiču i na kripto? Znaš li koliko košta nafta i prehrana za stoku u odnosu na pre dve godine? Hoću da kažem da je ovom trenutnom situacijom sve poljuljano i da ne treba soliti nikom pamet što je izabrao kripto u pokušaju da zaradi jer u ovoj državi teško da se može drugačije zaraditi a da bude pošteno.
 
Što kaže Pakki.. Pa daleko više njih je pokušalo da dosegne tu modrost i reši te jadnačine, nego li ima nas na celom forumu. Čitave generacije seljaka, proveli vek u tome, pa ništa.
A tek ovo sa hladnjačama, izvozom.. pa to su "nasledni" poslovi. Možeš samo da radiš za nekoga.
 
Gazdinstvo, prozivodnja hrane? Šališ se sigurno, u ovoj zemlji zar ti nije jasno kakvo stvari funkcionišu? Da li stvarno misliš da od toga može da živi pošten čovek koji nema veze ni sa kakvom stranačkom partijom? System u ovoj zemlji je truo i ako se to nekad promeni tek onda se može razmišljati o stočarstvu i prozivodnji hrane. Raspitaj se malo ko drži celu Vojvodinu i kako je kontroliše 🎾.

Izvinjavam se za off topic ali morao sam.

Misliš da je bilo koje drugo ulaganje imuno na ove spoljne faktore koji utiču i na kripto? Znaš li koliko košta nafta i prehrana za stoku u odnosu na pre dve godine? Hoću da kažem da je ovom trenutnom situacijom sve poljuljano i da ne treba soliti nikom pamet što je izabrao kripto u pokušaju da zaradi jer u ovoj državi teško da se može drugačije zaraditi a da bude pošteno.
Nisam rekao da je kod nas lako, naprotiv ima mnogo problema, ali te probleme smo mogli da identifikujemo, pišemo o njima, borimo se da nešto promenimo. Odabrali smo kriptovalute, gde ništa ne možemo da promenimo. Znam više ljudi koji žive odlično od poljoprivrede, neki proizvode hranu, neki eterična ulja....
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno