Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I probismo 55k ovo mi sve vise lici na ulazak u totalnu mania fazu i slazem se sa Morbiusom da ne moze potrajati jos dugo ( 2-3 nedelje max )..
 
Dakle Prestige predviđa bull market iz dva dela. Jesam i sam razmišljao o takvoj mogućnosti, ali sam sumnjičav prema njoj zbog šire ekonomske situacije. Možda ako se kripto u martu koriguje zajedno sa berzom, to bi recimo funkcionisalo.
 
Valjda je zauzet brojanjem svojih miliona. :( Nema ga nikako, a valjao bi nam kao lebac.

LM, stigosmo do 55k, ovda nam je ključni resistance. Sad bi trebalo da imamo korekciju negde do 44k, mada teoretski može sve i do 30k. Ako međutim ovde BTC samo proleti, ulazimo u supercycle, period u kom ćemo se privremeno svi osećati kao Baja Patak kad skače po svojoj planini novca. Neće međutim dugo potrajati, maksimalno pet nedelja, realno verovatnije tri.

Sad bi bilo pametno uzeti malo profita, ali gledajući koliko su mi svi novčići porasli, to je psihološki kao birati koje ćeš svoje dete da prodaš u belo roblje. A ako ništa ne prodaš u bull marketu izgledaćeš sebi kao totalni genije, sve do jednog momenta kad se situacija preokrene. :)
Lepo receno, ali altovi se nisu bas pokazali, mozda tek dolazi sezona altova. U odnosu na BTC su jako slabi.
 
Na nekom drugom forumu cini mi se ili Telegram/Discord grupi ?
 
La je na discord grupi. Bilo je dosta članova sa Bencha tamo. U medjuvremenu je došlo do "čišćenja" pa su retki koji imaju pristup.
 
Posto me cimaju svi u inboxu da ovde napisem - ostao mi je direktan chat od starih Discord grupa iz kojih sam izbacen, lool.
Trudim se da smaram La sto redje, uglavnom kad ovako bas zagusti od neizvesnosti, ali je svaki put tu da pomogne i da long-term savete koji znace, vise meseci unapred 💪
Naravno, pitao sam ga da li je ok da to podelim ovde odgovor je bio - ofc 😎
 
Sta počini rejvenkoin. Sta mislite oce da dampuju majneri ili ide na dolar
 
Zasto ETH stagnira?
 
Sada mi je drago sto sam poslusao vas ovde na forumu a i moj osecaj je bio dobar i kupio sam za 5000e (dok je BTC bio 46k~ ):Bitcona, Eth,LTC,ADE,Linka...cak sam kupio i 0.5 bitcoin Golda i u lepom sam plusu.Ostalo mi je oko 1000e i razmiljam da kupim jos ADE ali cu cekati mart mada, koliko ja pratim i razumem se bice korekcije ali mislim da BTC nece padati ispod 45k....Mada mislim da jos i sada nije kasno da kupim nesto altova i mozda malo BTC....
Da li cekati mart da ili ne pitanje je sada
 
Samo čekaj za adu, pa ćeš na kraju kupovati po 2 i 3$ ;)
Upravo kupujem xD
Kenan Thompson Reaction GIF by Saturday Night Live
 
Pogledajte prilog 298363
Evo nam fresh update! Veliki respect za La, uvek je tu da pomogne 🙌
Shodno tome za ocekivati je u martu onda jos veci potop Altova!? Ili se kockati i ostati u Altovima u nadi da ce se u tom periodu popraviti odnos kroz BTC!? Mada kako je islo, vracaju se Altovi na stanje od pre NG 😕
Mozda sell pa dokup🤔
 
Pa to, bila je ada skoro 1$ pre nedelju dana, bila je korekcija od skoro 30% i sad će lagano gore... tu bar nema greške sa kupovinom :) jedino zavisi od tvojih "apetita" kad ćeš prodavati, ali u narednih par meseci ti je to jedna od sigurnijih kupovina trenutno
I ja mislim da nema greske sa Adom. Ja licno cekam da vidim dokle ce ltc pa da iz njega prelivam po dio u druge altove, prvo Adu a gledam jos Dot, Link, Snx, Elrond
 
Sad sam slusao Davinci-a, njegova prognoza za btc je 1.2 mil do prvog kvartala sledece godine
Toliko je ludilo oko crypta sad da ne mogu da otpisem ovakvu prognozu plus corona mu dodje kao savrsena oluja za sve

Ko ne zna Davinci je od pocetka u crypto svetu i ima stari snimak iz 2013 na youtube kad je molio ljude da uloze 1$ u btc
 
Sad sam slusao Davinci-a, njegova prognoza za btc je 1.2 mil do prvog kvartala sledece godine
Toliko je ludilo oko crypta sad da ne mogu da otpisem ovakvu prognozu plus corona mu dodje kao savrsena oluja za sve

Ko ne zna Davinci je od pocetka u crypto svetu i ima stari snimak iz 2013 na youtube kad je molio ljude da uloze 1$ u btc
Koliko stampaju teter ko zna koliko moze da dobaci, ali taj teter je po meni velika prevara. Kad budu resili da taj stampani papir zamene za dolare tad ce verovatno i krenuti dole. Mislim da su za poslednjih 2 nedelja distampali jos 10 milijardi, pitanje je dokle ce, ali 1.2 miliona, ehej.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno