Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam to mi je bas nisko, oko 7k mislim da je minimum , moje misljenje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam to mi je bas nisko, oko 7k mislim da je minimum , moje misljenje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
stavi negde buy order i mozda upecas, tesko da ce dohvatiti 6400 i ostati tu duze od par sekundi
Tako je i bilo, 6400 Mex i Stamp, 7K Binance i Finex...
Samo ovog puta ipak očekujem malo da tavori na tim levelima
Da vidim kako će se ponašati na 8400, pa ću razmisliti o shortu

SM-N960F
 
A moze lako da za vikend pokusa ponovo proboj 9k, test za panicare je mozda prosao
 
Ja sam dobar deo morao da prodam na 8400 i stavim mršavi profit u džep, nema igranja kad se spremam na put. Dobar deo sam i pretvorio u odabrane altove pošto su uobičajeno pali jače nego BTC. Tako da tu nema više šta da čačkam, ostaje samo da se ponovo snabdem BTC-om u povoljnom trenutku.

Cena ne verujem da može bog zna koliko da padne, support bi u ovom trendu manije trebalo da bude jak. Ipak, brine me vrlo jasan M pattern, kad god ti se tržište ovako lepo smeši, znači da će da ti zavali zidarsku šamarčinu. Doduše, ovo je samo 4h chart, da je daily pobegao bih od BTC glavom bez obzira.
 

Prilozi

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    21.1 KB · Pregleda: 314
Ovi sa tetherom su malo izmanipulisali cenom, obrnuli su neke pare i sad idemo nazad po starom. Sta se naplasili toliko odjednom? Opustite se.
Nekada mi je stvarno smesno koliko se ljudi uplase od najmanjeg pada. Pa do sada valjda svi znaju da ne moze nikada samo jednom smeru da ide.

Tapatalk from Poco loco
 
Lepo se vraca. Ja ostajem skeptik ipak. Mislim da ce 10k biti ogromna psiholoska granica........tesko cemo preci to.
 
I ne moramo preci. Jeste ogromna granica i po meni je jako opasno motati se predugo oko nje. Zbog toga i ne treba btc da juri gore previse a pogotovu ne brzo. Za to imamo LTC, on moze da skace koliko god.

Edit: LTC diff i dalje postavlja novi ATH, konstantno raste. Nemojte imati nikakve sumnje da ce cena opaliti opet uskoro.
Do polovljenja je 66 dana, ima vremena da skace ko zna koliko. Za sada ide lagano, a sto se budemo blizili polovljenju skakace sve brze.
 
Poslednja izmena:
Ma napasce 9K opet, samo je pitanje trenutka. LTC se opet sprema da opali. Cenim da necemo cekati duze od nekoliko dana za to.

Jeste videli ovo?
https://dailyhodl.com/2019/05/30/bi...l-bitcoin-btc-in-existence-says-crypto-mogul/

Hajpuju polako, loze ljude. Pomalo mi je smesna vest jer ovo niko ne bi trebao da izjavi ali polovljenja uopste nisu tako daleko, ako ima 1% istine u tome bice mnogo bolje nego sto smo se nadali.

Tapatalk from Poco loco
 
lepo si nacrtao smajlija, nema sta [emoji4][emoji108]
Znaci, idemo dole?

Niko živi ne može da kaže u ovom trenutku kako će se cena kretati, da se probudim ujutro i vidim da je BTC duplirao cenu tokom noći ili se skljokao na 2k, ne bih se iznenadio. Kripto je suštinski bezvredan, tako da može da ima bilo koju cenu, matematički to je kao da podeliš sa nulom. Tether manipuliše cenom, ali to je kao da dečak vodi bika na povocu, ako životinja krene da se otme, ništa oni tu ne mogu. Njihov uticaj je da u ključnim momentima poguraju, FOMO radi ostalo.

Moj neki osećaj je da će bik da se otme i da ćemo videti prirodnu korekciju nakon parabole, nadam se samo da neće biti previše nagla i rasterati potencijalne ulagače. Ali ako me pitaš za finansijski savet, verovatno je pametnije holdati dok god se uzlazni trend jasno drži. Trend is your friend

... until the end.
 
I eto ga, baš kad sam u Veneciji, ne može da omane. Sad da trčim oko crkve svetog Marka da tražim internet cafe, ma ne pada mi na pamet, nek ide cena gde god hoće.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ovaj dump je izveo isti onaj manipulant koji je oborio cenu na 6200 zbog Bitmex leverage tradinga.
 
Jedna molba. POstoji tema opšta diskusija, otvorite jos jednu > "Krtiptovalte - pricajte" , ali nemojte puniti ovu temu necemu sto ovde ne pripada.

Hvala
 
Ovaj dump je izveo isti onaj manipulant koji je oborio cenu na 6200 zbog Bitmex leverage tradinga.

image0.png

+Bitmex leverage short, cca. 15 mil + zarada po procenama

scenario koji sam vec opisao i za koji trenutno nema resenja zbog deregulacije i lose likvidnosti BTC po pojedinacnim berzama i parovima

Jos jedan slucaj , nedavno na Krakenu, lik je navodno hakovao nalog ali nije mogao da povuce BTC, pa je prodao na BTC-CAD paru 1200 BTC, i sa drugog naloga pokupovao sa cenama 100-150 CAD, izgubivsi 45 BTC, izvukao je samo 1155 BTC :D, talentovani trgovci nema sta :)

D8D7RrnUcAEXaOJ.jpg-large.jpeg

https://blockonomi.com/bitcoin-flash-crash-kraken/
 
Poslednja izmena:
Kako bi voleo da ga neko zavali i da pukne.
 
Ali bench šljaka offline
Hotel wifi, ali nemam kompjuter. Prvi put gledam grafikone na mobilnom, lol.

A chart kaže da nemam razloga da žurim, ovo će da tek ljosne. Još jasniji M pattern ovaj put, ovo samo blesav može da ne ukapira.

Prodajte SVE! Zahvaljivaćete mi kasnije.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hotel wifi, ali nemam kompjuter. Prvi put gledam grafikone na mobilnom, lol.

A chart kaže da nemam razloga da žurim, ovo će da tek ljosne. Još jasniji M pattern ovaj put, ovo samo blesav može da ne ukapira.

Prodajte SVE! Zahvaljivaćete mi kasnije.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

sad se krece u kupovinu polako [emoji3] prodavalo se na 9k


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako je, ko nije prodao na 8.5k+, sad je kasno, ceka se dno, zatim mala konsolidacija i onda da vidimo gde cemo, recimo 10k ako se ja pitam :)
 
Najbitnije da ne dodje do panike sad, i krene istresanje. Ako izdrži u narednih 15 sati i dodje do blagog oporavka, imamo novi juriš na 9.
Ne zaboravimo da je poslednje oživljavanje BTC dobro planirani projekat više činilaca ali koji je privukao i zdrave novce, i koji ima za cilj novi balon (po mojim informacijama pokušava se nivo 12 k do kraja avgusta, a pucanje na 15k). Radi se o prljavoj igri.
 
Poslednja izmena:
Najbitnije da ne dodje do panike sad, i krene istresanje. Ako izdrži u narednih 15 sati i dodje do blagog oporavka, imamo novi juriš na 9.
Ne zaboravimo da je poslednje oživljavanje BTC dobro planirani projekat više činilaca ali koji je privukao i zdrave novce, i koji ima za cilj novi balon (po mojim informacijama pokušava se nivo 12 k do kraja avgusta, a pucanje na 15k). Radi se o prljavoj igri.
Znaci, ako je informacija dosla do tebe i pod uslovom da je istinito istresanje je na 11K.
Informacije iz visokih krugova se plasiraju da bi raja nasela na "dojavu". Jurisa do avgusta ce sigurno biti ali ne do kraja nego do pocetka. Cim se predjemo polovljenje idemo nizbrdo do Nove godine i lagano akumuliranje za sledecu godinu.
Ne nasedajte bas na sve sto cujete jer apsolutno nema nikakve logike.
Naravno, ne znaci da sam ja upravu, svasta moze da se izdesava ali ovo je najverovatniji splet dogadjaja.
Mozda BTC opali preko leta i mnogo vise od tih cifara o kojima pricas pa se pred Novu to koriguje i posle polako gore do maja.
Ima tu par mogucih scenarija kako da navuku masu. Od toga na sta ce masa nasesti zavisi i koji ce scenario biti, narodu pare moraju da se uzmu. U ovom slucaju, moraju da im se otmu jeftino novcici ;)
Pamet u glavu.

Tapatalk from Poco loco
 
ja i dalje ne verujem niukakvu bull fazu, pa cak i sad da odemo do 20k.
Dokle god se ne testiraju lvl-i na 5-5.5k ili eventualno na 4.2-4.5k i odatle odskocimo jako, nema nista od price o novom bull marketu.
Svi ovi skokovi, bez prave korekcije cene mi izgledaju samo kao bull trap.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
pa ako se odbiju od 5,5 onda nije bull trap nego bear trap. Bull trap ce biti ako sidjemo ispod 3,2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno