Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Daleko od toga da nisam omasio :d
Ali imam osecaj i kad pratim neki novcic i analiziram kompletnu sliku u kripto svetu poprili no mi je jasno kuda idemo. Nijednog trenutka ne gubim vreme sa grafikonima i tudjim analizama jer smatram da je to gubljenje vremena.
Tu i tamo procitam neke vesti poput ove npr.: https://www.ccn.com/litecoin-price-soars-18-halving-higher
Mislim da je njihova analiza pomalo i konzervativna i da se odnosi na varijantu ako btc ostane na ovom nivou u sta licno sumnjam. Cenim da ce btc nekako probiti uskoro 9K i da ce ltc probiti 0.02 bez ikakvih problema do avgusta sto bi znacilo da se vidimo na 230$, skoro duplo od ove cene. Ako dodjemo do 200$ ja sam prezadovoljan. Iskreno, necu se zaliti ni sa 150$ ali to je neki minimum na koji bih pristao. Za ovu godinu i to bi mi bila bruka zarada a cenim da ce biti 200+ za LTC bez problema. Realan je scenario skroz. Mislim da je gresku napravio svako ko nije usao u LTC ove godine. Nije ni sada kasno ali moglo je mnogo ranije.

Tapatalk from Poco loco
 
Ma da sam uzeo na 50-70 bi bilo Ok sada mi se ne uzima bas na ovoj ceni . Mislis da ce znatno ici gore ?
 
Ne mozes ni da zamislis [emoji6]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako ce nesto da ode to ce biti LTC. BTC jako kilavi, LTC mora jos gore s njim ili bez njega.

Tapatalk from Poco loco
 
Ako BTC ode značajno dole, neće ti pomoći ni Sveti Petar za LTC.
 
Pre polovljenja LTC-a nema razloga da ide dole. Napadace BTC i dalje gore, nece ne znam koliko ali na dole nema razloga da ide.

Edit: Sto se cene LTC-a tice... Ako u sledeca 2 dana uspe da se probije onih 121$ od pre neki dan i ako se cena zadrzi na par dolara iznad toga verovatno ce napasti 150$ u roku od 10 dana. Ne verujem da ce probiti iz prve, bice tu finog otpora pa daytrader-i mogu ds uzmu koji procenat tu.
Mislim da smo jaaaako blizu tog probijanja. Odnos raste, LTC izgleda sjajno.
 
Poslednja izmena:
Ostali smo kratki za informaciju šta ako ne predje tih 121 od pre neki dan. Verovatno isto ide gore [emoji23]

Послато са Nokia 7.1 уз помоћ Тапатока
 
Tako je, LTC izgleda sjajno za dump.
Nalozena raja i hype idealna prilika da kosooki zalivadi milione novcica.
 
Zna se o cemu se govori kad se okrene trend

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ostali smo kratki za informaciju šta ako ne predje tih 121 od pre neki dan. Verovatno isto ide gore [emoji23]

Послато са Nokia 7.1 уз помоћ Тапатока
LTC bas ima jaku tendenciju da ide gore, danima se ponasa nervozno, daje jako signale da ce gore. S njim je samo malo nezgodno jer uvek malo kasnije opali, uvek ljudima trenira zivce. Taman pomislis da nema nista od toga, da je mrtav konj a on opali 20$.
Sada bas vidno trza na gore i mislim da nema sumnje da ce opaliti ali moze malo i da saceka. Ako ne bude krenuo povecavaju se sanse da ga btc povuce dole opet na 105 ako krenu malo da istresaju. BTC mi pomalo kilavo deluje ovih dana. Za sada su i dalje 80% prema 20% da ce krenuti proboj ali kako vreme bude odmicalo tako ce i sanse polako padati. To mora da se desi uskoro.
Ima malo manje od 2 meseca do polovljenja, novi nivo mora da se testira uskoro.

Tapatalk from Poco loco
 
Bilo bi lepo kada bi sacekao jos malo i prvo otisao na nekih 105...pa onda nek djipa koliko mu volja :d
 
Skljoko se ETH nesto...
 
Update: BTC je krenuo da crta head and shoulders na 4h, ali nije ni stigao do 8200 da formira desno rame, odbijen je već na 100WMA, braon linija. Support je kao i prethodnih dana ponovo našao na 200WMA i izgleda kao da je sadašnji prvi napad medveda odbijen. Vrlo verovatno će ih biti još i sumnjam da će support izdržati.

Dakle ako me već niste poslušali kad sam vam lepo govorio na 8k da prodate, poslušajte me sada i postavite stop loss ispod 200WMA na slici, donja linija. 200WMA je support koji znači promenu trenda, ako to definitivno probije, nema ništa više da ga drži, cena ide u slobodan pad i staje gde stane.
 

Prilozi

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    61.3 KB · Pregleda: 279
Poslednja izmena:
Ja nemam neku prognozu, jer stvarno nemam pojma gde ce cena i smatram da grafikoni koji vaze za stock exchange jednostavno jos uvek ne funkcionisu na crypto marketu jer je premali i previse manipulativan, ali npr Borko je imao intuitivne analize "na osecaj". Meni to super bilo za citanje. Interesuje me sta bi on rekao sada.
 
Ne znam za tog Borka, ali osim insajderskih informacija ja takodje koristim blagodeti osećaja i intuicije da namirišem kad je vreme da se predje u keš i obratno. Grafikoni u jednoj kockarskoj raboti nisu mnogo relevantni, ali dobro dodju kad čovek nema šta konkretno da kaže.
I ako deluje da idemo dole i da je bull trend pri kraju, ne zaboravimo da je ovaj rast deo velike igre. Mislim da ćemo do jeseni imati još posla..
 
:trust:
 

Prilozi

  • chickun.png
    chickun.png
    246.3 KB · Pregleda: 279
Krece malo cena gore, na vreme, videcemo dali ima proboja ovog puta.
Inace definitivno imam utisak kako se ljudi plase. BTC je odavno trebao da rokne koliko kilavi, ali posto nije pao jos uvek mora ici gore malo. LTC i dalje samo ceka da opali.

Edit: LTC je vec dosao do 121 i kusur, sad samo da to probije i nema zime.
 
Poslednja izmena:
I to je to, 124$, 0.0155 odnos... Kao sto sam najavio.

Inace, moram da priznam da mi prija kad pisem ovde jer se javljaju ljudi sa potpuno razlicitim misljenjem koji potpuno negativno uticu na mene. To je bas pozitivna stvar jer onda moram da sednem, da razmislim, da preispitam sve od nule. U principu, nece se ja pokolebati niti promeniti misljenje ali je bitno da se ne opustim previse.
Za sada sve ide po planu ;)

Tapatalk from Poco loco
 
I dalje čekaš 0.025 tj 0.03 za izlaz?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Videcu tacno kako ce ici cena. U principu polovljenje je krajnji rok za istovar. Videcemo koliko brzo bude cena rasla dok se priblizavamo datumu. Krenuce da ubrzava, to je sigurno. Kapiram da bez frke idemo na 0.022. do kraja meseca ocekujem oko 170$ i posle u julu napad na 200$. Tu ce biti malo frke, odbijanje na dole ali verujem da ce probiti. 250$ mi je cilj s kojim sam vise nego zadovoljan i tu mogu da istresam bez da mi bude zao. Zadovoljan sam i sa 150$ ali nije u tome poenta nego u proceni dokle moze otici.
Ovo ne mora biti ne znam koliko tacno jer pricam 2 meseca unapred ali isto sam pricao i pre mesec dana. Za sada sve ide kako treba, realno je sve ali videcemo usput kako bude islo. Plan stoji i dalje.

Tapatalk from Poco loco
 
Videcu tacno kako ce ici cena. U principu polovljenje je krajnji rok za istovar. Videcemo koliko brzo bude cena rasla dok se priblizavamo datumu. Krenuce da ubrzava, to je sigurno. Kapiram da bez frke idemo na 0.022. do kraja meseca ocekujem oko 170$ i posle u julu napad na 200$. Tu ce biti malo frke, odbijanje na dole ali verujem da ce probiti. 250$ mi je cilj s kojim sam vise nego zadovoljan i tu mogu da istresam bez da mi bude zao. Zadovoljan sam i sa 150$ ali nije u tome poenta nego u proceni dokle moze otici.
Ovo ne mora biti ne znam koliko tacno jer pricam 2 meseca unapred ali isto sam pricao i pre mesec dana. Za sada sve ide kako treba, realno je sve ali videcemo usput kako bude islo. Plan stoji i dalje.

Tapatalk from Poco loco
Saj istresas novcice pred sam datum polovljenja ili nakon toga?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Pre toga sigurno. Cekanje maksimuma je djavolja rabota. Ocas posla neki kit resi da mu je dosta i dok si ti otisao da skuvas kafu cena pala 70$ :d
Neeeeka hvala. Videcu kako ce cena rasti ali kapiram da cu u par tura po 5% istresati za dolare i ostalo u BTC. To moje nece ni da se primeti dok prodajem. Mozda eventualno ostavim neku sacicu LTC-a ali za sada ne verujem.

Tapatalk from Poco loco
 
Šta je bilo ovo danas sa cenom ja pojma nemam. Poblesaveli bot? Manipulacija nije sigurno, bilo bi vrlo glupo mesto za manipulaciju.

Bilo kako bilo, skok je opet odbijen na 100WMA uz pad RSI dok je cena rasla, tako da vam je pretpostavljam jasno da ćemo po svoj prilici opet da testiramo 200WMA. Ne mrdajte te stopove ispod crte.
 
Poblesaveli bot ti je jedino logicno objasnjenje? Stvarno? To je prvo sto ti je palo na pamet? Probaj da sednes i razmislis koliko bi to trebalo da ti bude zabrinjavajuce.

Tapatalk from Poco loco
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno