Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako lici na 2014 onda uskoro i GPU rasprodaja i neki cointelect za majning die hard fanove
 
Samo neka ide kripto u što veću vj binu, jasnije se vidi šta sledi kada uzme zalet
moon-btc-34899.jpg
 
Da da, poznajem Vitalika lično, dobar lik, kaže, PoS za mesec ipo dana. Rešili su sve bagove...
 
Bila je priča za februar, ako se dobro sećam.
ETH je dosta zastupljen na grafama, sad, sigurno neko može da generiše i cifre koje će da ostanu bez ETH-a za kopanje.
 
Sta ga mrcvare vise.. kad ce vec jednom taj sub-8K, da se nakupujem ko covek :p
 
Bila je priča za februar, ako se dobro sećam.
ETH je dosta zastupljen na grafama, sad, sigurno neko može da generiše i cifre koje će da ostanu bez ETH-a za kopanje.

Ja sve što sam izguglao, spominju da je PoS za ETH odložen bar za godinu ipo ili 2.
Tj. nema tačni datum kad se prelazi na PoS, i to će biti verovatno najavljena difficulty timebomb gde će diff. mnogo da raste i kad mining postane ne isplativ onda switch to PoS.
Ili 2 paralelna hardforka gde jedan na PoS a drugi postojeći na PoW sa timebomb.
 
Ako pričamo realno za pos (mislio sam da trolujete), koliko sam lično pohvatao vesti, Vitalik priča da im je ideja za početak da testiraju i testiraju, pa kad to bude ok, da 1% mreže radi pos a 99% pow. Pa da tako opet testiraju dosta dugo kako bi se uverili da je sve bezbedno. I onda polako ko zna kad da pređu ozbiljnije u pos/pow hibrid. Moje misljenje je da ce jos dugo da gule pow sto je super za kopace.
 
Volume skače, možda će uskoro uptrend konačno.
 
Jedini uptrend u ovom trenutku je do max 10k.
 
[emoji3]
801db9557e213370938ef4deee94dda6.jpg


Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Volume na BTC-u skače kao i njegov udeo na celom tržištu. Bežanija iz altova.
 
Znaci kada se istovare altovi cena btca opet ide dole? Ovo nesto naglo skoci, kakve su to dogovorene akcije odredjene grupe ljudi. Samo kazu u toliko i toliko svi stisnite crveno dugme.
 
Poslednja izmena:
Ide ovo polako na trazenje long term minimuma....
 
Cek da pogledam u kuglu :)
 
Zanimljivo... stamp i gdax dampovali cenu dok je finex zakucao zid na 9k od kog se odbila... mozda je tacna ona teorija da izvlace pare preko ne-tether berzi
 
I 8500 je dobro za prodaju. Ide ovo danas ispod 7500
 
Teško će BTC da se oporavi od ovoga. I ranije je bilo ozbiljnih padova u cijeni reda stotina, ali sada se već radi o desetinama hiljada.. Sa 21K na 1K... teško će tu neko ozbiljan više ulagati, bar nebu ovom ciklusu.

Sačekati "dno" cijene ispod 1K, nakupovati i na lagano spavanje par godina...
 
Da nisam prvo pogledao coinmarket pre bencha, tacno bih iskocio iz kreveta citajuci tvoj post :D
 
Teško će BTC da se oporavi od ovoga. I ranije je bilo ozbiljnih padova u cijeni reda stotina, ali sada se već radi o desetinama hiljada.. Sa 21K na 1K... teško će tu neko ozbiljan više ulagati, bar nebu ovom ciklusu.

Sačekati "dno" cijene ispod 1K, nakupovati i na lagano spavanje par godina...

Brate ispod 1K...Da li si realan? Ja mislim da je to tesko moguce. To bi svima odgovaralo. Za 1000$ bi svako ko je cuo za BTC tokom 2017. ili ranije kupovao. Nece ih biti toliko na trzistu...
 
Iskreno, i milo me je da cene padaju, premnogo ljudi su usli u ovo, ja imam poznanika koji do jice su me pitale kako da naprave refresh na pc, a sad su uzeli rig da zaradjuje.
Cene na gpu su ludost, i to je samo zato sto ljudi koji su culi za bitcoin pre 5 dana kupuju rigove sa 6 gpu za 3800 eur i misle da ce povrate lare za 2 meseca i posle toga ce biti milioneri.
I zatoa mi je drago sto cene padaju da istresu ljude grafika na pazaru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cena kriptovaluta (trgovanje, predviđanja, analize, grafikoni...)

Na 1k bi i moja baba uletela u btc. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam samo šta je baba čekala 2016 i što nije uletala na 450-800$
 
Tek sad postalo to mainstream pa i baba hoce da uskoci. Cula lake pare.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno