Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Previse negativnih komentara na celu situaciju...pre samo 15 dana pricalo se o raketi...sta je istina na kraju,kome verovati i cemu se nadati?
 
To zavisi od tebe cemu ces da se nadas :)

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
Možda bi ti malo manje arogancije (ili više vaspitanja) pomoglo da povremeno dođeš i do ispravnog zaključka. Do tada, samo prijateljski savet da pokušaš da čitaš tuđe poruke onako kako su napisane. Možda nije pomenuto u knjigama koje si čitao, ali menjanje tuđih reči, da bi iz izmišljenog izvlačio zaključke koje ćeš da napadaš, uz prizemne uvrede, neće ti doneti ni kredibilitet ni pažnju.

U pravu si...pozz

Previse negativnih komentara na celu situaciju...pre samo 15 dana pricalo se o raketi...sta je istina na kraju,kome verovati i cemu se nadati?

Pa nadaj se da ćeš da zaradiš pare kao i svaki investitor :D
 
Ja taj rast vidim ovako nekako sa malim odstupanjima

Pogledajte prilog 243230

Meni i dalje sljaka ovaj scenario od pre mesec dana. Evo 3 razloga za optimizam
1. Pesimizam na forumu ,)
2. Flipering blizu(eth markt cap). Prosli put je to BTC lasiralo do 20.000
3. Novi mesecni kandle pocinje sutra a ovaj nije probio 50% fibbonacia

p.s. evo slike za malo optimizma

30.000 update 2.png
 
Pročitah juče jednu analizu BTC jednog američkog novinara da će regulacija zapravo loše uticati na vrednost BTC ubuduće, a široka primena oboriti kurs. Meni zvuči nelogično da će ulazak BTC u mejnstrim ekonomiju da loše utiče na njegovu vrednost, al ajd.
Nekako mi deluje da su bankarska g. pored loših vesti, najviše kriva za ovu situaciju, jednostavno ne trpe konkurenciju i rešili su da urade nešto. E sad kako su to uradili možda ćemo saznati jednog dana.
 
Dok god ne dobiju vise od pola BTC-a ili se globalno ne zabrane crypto valute, ili menjanje novca za kripto, nece moci nista da urade a da ozbiljnije naudi BTC-u.

Svakako ce moci da odlazu neminovni porast BTC kojekakvim forama ali da ga ugase ili obezvrede ne verujem.

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
Idemo nezadrživo ka $30k.
 
Idemo i na 100k samo ne sada

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Imamo tehnicki problema- Slecemo, molimo putnike da ne panice :d :d :d
 
  • Like
Reagovanja: MPM
Mujo sip’o dizel umesto kerozina, bice sve ok kad se procisti
 
Ide ovo lagano ispod 8K do kraja dana..
 
Jel se desilo nesto konkretno pa ovaj pad ili ?
 
Jel moze neko da mi razjasni deo oko eur i usd marketa na cexu. To su u stvari dva posebna marketa sto se tice fiata i cena mi nekako dosta odudara. Recimo sada je na cexu 1btc 7700 eur, a 10k usd. Ako pogledamo kurs eur prema usd onda ispada da za 1btc mogu da dobijem 9240 usd, a na marketu se prodaje po 10k usd.


Slicno je i na bitstampu, samo dosta manja razlika, recimo tamo je sada 1btc 7550 eur, a 9400 usd. Van berze 7550 eur vrede oko 9060 usd. Razlika je na cexu 750 usd, a na bitstampu 350 usd. Znaci da je bolje da ovo sto imam prebacim na usd market i da tamo trgujem. Jos je i dolar oslabio, ako se vrati blize euru bice bolje ko je u dolarima na berzi.
 
Poslednja izmena:
Za ove sto pokusavaju da budu zanimljivi i ironicni.

Isto ironicno ste pisali pre par meseci: Idemo nezadrživo ka 10k, pa je otisao na 20k.

Isto ce te pisati za par meseci: idemo nezadrzivo ka 100k.

Ako nemate sta pametno da napisete, nemojte pisati.
 
Kako je krenulo, moraces opet da izmislis neki kojntelekt i spasavas stvari kao 2014-te kad je ovaj pdf bio doslovno pred odumiranjem :d

ma nista sve je ovo OK, samo treba pratiti trend,sad idemo dole, zavrsice i ovo prije ili kasnije doce uptrend pa opet euforija, imamo iskustvo, imamo znanje, prosli smo skolu i dobru obuku znamo sta treba raditi.
 
giphy-downsized-large.gif
 
otvorio cex registracije pa ljudi prodaju :d

eth smara nece dole, valjda ce za dan dva
 
Poslednja izmena:
Ministar finansija Indije najavio da planira da zabrani kriptovalute u Indiji...

Finance Minister Arun Jaitley said “Distributed Ledger System on the Blockchain technology allows organisation of any change of records or transactions without the need of any internmediateries. The Government does not consider Cryptocurrencies as Legal Tender or Coin and will take all measures to eliminate the use of these Crypto Assets in Financing Illegitimate Activities or a Part of the Payment System. The Government will explore use of Blockchain technology proactively for assuring in Digital Economy.”

U zavisnosti kako se ovo procita/razume, ne izgleda kao zabrana. Samo sto ce vesti drugacije da prenesu.
 
Finance Minister Arun Jaitley said “Distributed Ledger System on the Blockchain technology allows organisation of any change of records or transactions without the need of any internmediateries. The Government does not consider Cryptocurrencies as Legal Tender or Coin and will take all measures to eliminate the use of these Crypto Assets in Financing Illegitimate Activities or a Part of the Payment System. The Government will explore use of Blockchain technology proactively for assuring in Digital Economy.”

U zavisnosti kako se ovo procita/razume, ne izgleda kao zabrana. Samo sto ce vesti drugacije da prenesu.

Vesti se uvek subjektivno prenose u zavisnosti od efekta koji se zeli postici...
 
Drugim rečima: "Tehnologija in, "novčići" out."
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno