Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je nekom poznato koja je minimalna cena BTC i ETH koja je isplativa kinezima koji imaju ASIC farme za minovanje?
 
$0.

Retko kad oni dumpuju odmah izrudareno.

Po svim kalkulacijama, prosle godine u ovo vreme kad je btc bio $500, rudarenje ASIC-om je bilo suludo.

Ali ko je tada rudario i skupljao, sad ih je prosuo na $4-5k i u$rao se od kesa.

Tako da njih ne zanima trenutna cena jer znaju da ce ga uvaljati kad dodje pravo vreme.
 
Niko ne moze da garantuje da ce to "pravo vreme" uopste doci, mozda je upravo sada pravo vreme da se izadje iz svega, mozda za mesec, mozda pak za godinu dana, tri, deset... Mi smo sitni misevi u celoj prici, mozemo samo da nagadjamo o "pravom trenutku"...
 
Na redditu su ljudi spominjali $1500 kao trenutnu cenu pravljenja BTC. Nisam računao ali mi ima smisla.

Sledeci diff za par dana ide gore preko 20% znaci toliko se trenutno generise preko plana tako da ga i ima više za prodaju.

Veoma je verovatno da ćemo da testiramo neke nivoe dole prema 3k, što je zdravo za tržište.
 
to je trenutni pad, hype na svetskom nivou NIJE splasnuo, naprotiv pojacao se, tako da idemo dalje malo dole , malo gore ;)
 
Mnogo diff skace pa su morali malko kontru da lupe

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Idemo u novi dip.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bliži se kraj svemu ovome, sad treba rasprodati opremu i spasti šta se može...
 
Pada ovaj Eth fino, da li uzeti 1-2 za kes ili sacekati koji dan?

Kako preporucujete kupovinu myetherwallet, poloniex ili nedje drugo?
 
Cena kriptovaluta (trgovanje, predviđanja, analize, grafikoni...)

Kada ulazimo sefe?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bogami ako bude krvavi vikend mozda ode i ispod 3k

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Aj sad ne preterujte.

$3500-3600, ja tada ulazim i kroz par dana cekam izlaz na $3900+ (moguce da zakuca na $4K).

O 2k i 3k je jos uvek rano govoriti. Po meni su sanse velike da do nove godine odemo i na ispod 2k. Ali vidite i sami kakva je situacija i kako se trendovi menjaju.

Cutis, pratis, analiziras i trgujes. Ako nesto saznas ili sam odredis(a da je donekle sigurno), ovde javis ljudima.
 
Jel ima neko da prodaje? Kupujem.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pada zato sto ICO vise nije trend koliki je bio pre ~mesec dana i samim ti je potraznja opala.
Ko hoce da zna realnu (trenutnu) vrednost samo treba da postavi sebi pitanje koliko bi platio za 1 btc. Za mene je to ~2800. Sto veci boj ljudi odgovori bice preciznija cifra.
 
Mnogo je ~$2800 po meni.

Realno gledano upotrebnu vrednost/korist, ja bih dao $800-900 najvise.
 
Bice tu jos dosta ludila... taman se odlucim da prodam moja 2 eth i cena u k.... sta raditi kopati dalje ili ih sada sutnuti?
 
La.Prestige

Kolika je realna upotrena vrednost LTC tojest koliko bi vredeo da nema manipulacije ?
 
Mnogo.

LTC realno vredi $2,5-3.
 
hahaha sad jos reano da nam enko plati 10 000$ po BTC i 500 za LTC jer ja ispod toga ne dam :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno