Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
po sadasnjem kalkulatoru, na godisnjem nivou, zcash isplativiji za "priblizno" $700

ethereum oko 1200
zcash oko 1900
malo li je 700
 
Po cemu isplativiji, kako to cime da se majnuje

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Po cemu isplativiji, kako to cime da se majnuje

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

pa po dobijenim parama je isplativiji... po sadasnjem stanju. Sada je opalo ali opet je veca razlika
sa moje dve gtx 1070 na eth dobijam 61 mh/s.. Sa tim podatkom kopam 108.72$ mesecno
za zcash dobijam 870 h/s... Sto znaci mesecno $139.80
 
pa po dobijenim parama je isplativiji... po sadasnjem stanju. Sada je opalo ali opet je veca razlika
sa moje dve gtx 1070 na eth dobijam 61 mh/s.. Sa tim podatkom kopam 108.72$ mesecno
za zcash dobijam 870 h/s... Sto znaci mesecno $139.80

Posto si relativno nov u kripto svetu nauci da ne verujes tim kalkulatorima, jedno je sto ti oni proracunaju a drugo je sasvim sta dobijes na kraju kao zaradu.

I drugo ne znam koje si to kalkulatore gledao ali razlika bi trebala da bude par dolara u ovom slucaju za 61 eth i za 870 souls-a.
 
Poslednja izmena:
A ti si relativno star :d cuj soulsa, kuda ce ti dusa, pun intended :d
 
Kako mozes da upotrebis "sadasnje" i "godisnje" u istoj recenici i pricas o profitu kad je rec o kripto svetu.
Posle dva dana kopanja si trebao da naucis da ne mozes da projektujes zaradu na dva dana a kamoli godinu. I do sad si trebao da pocnes da brojis samo novcice a ne dolare.
Takodje kalkulator ti pokazuje koji ti je profit za 24h u savrsenim uslovima, a ima gomila faktora u toku dana koji uticu.
 
Poslednja izmena:
Aj prestanite da piskarate šta vam padne na pamet, pogledajte naslov teme

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jel Bitfinex najbolja opcija za trgovanje fiat->altcoins i obrnuto? Jel vecina vas uglavnom trguje koristeci trading pairs sa fiat? Nadam se da se nisam izlupetao i da ste shvatili sta sam hteo da pitam. Inace ne znam koji je prevod za trading pairs :)

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Ja cekam kdc, pxc i q2c da roknu, vlazni snovi tamo na 1$

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Uuuuuuuuuuuuuuu sta ti reko :d [emoji14]

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Ima li kakvih predvidjanja za STRATIS uskoro ? Cini mi se da je poceo da raste
 
Koliko ekipe ovdje živi od trgovanja kriptovalutama?

Naravno, uz sav oprez svijeta, kolika su potrebna početna ulaganja da se može mjesečno zaraditi plaća. Pitam okvirno, onako zdravoseljački, u glavu, bez okolišanja :)
 
Zavisi kolika ti je plaća. Odgovaram okvirno, bez okolišanja [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko ekipe ovdje živi od trgovanja kriptovalutama?

Naravno, uz sav oprez svijeta, kolika su potrebna početna ulaganja da se može mjesečno zaraditi plaća. Pitam okvirno, onako zdravoseljački, u glavu, bez okolišanja :)
Ne mozes to da planiras.

Pominjao si trejding ako se se dobro secam tvoji postova, tu nema tako necega kao sto znas.

Mining, takodje. Jedan period bude jedna cena/drugi druga. Moze se samo za trenutno stanje reci, sutra vec ne mora da bude tako.

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Od mininga moze mnogo lepo da se zivi ako imas pocetni kapital za vise od 3 riga. E sad kad se zarade pare, ne treba menjati nacin zivota vec pare cuvati za crne dane (kad se ne bude isplatio isti).
 
Piroćanac i rudar istovremeno...bem ti takav pos'o. [emoji53]
 
Od mininga moze mnogo lepo da se zivi ako imas pocetni kapital za vise od 3 riga. E sad kad se zarade pare, ne treba menjati nacin zivota vec pare cuvati za crne dane (kad se ne bude isplatio isti).

Mislim da onaj ko ima (bez kredita) za pocetnicki kapital za 3 riga, vec lepo zivi
 
Pa normalno, nije ovo za sirotinju. Sirotinja radi za 200e i ima pravo da se obesi, prosto. :D

Šalu na stranu, ali uzeti 500k ili više kredit zbog ovoga je ludost!
 
Poslednja izmena:
tako je, zato sto pre prodajte sve karte koje imate, dok jos imaju cenu
 
ja sam pri trgovanju dionicama znao otprilike kako bi se mogla kretati cijena koje dionice. naravno, nisam uvijek sve točno predviđao i nisam mogao predvidjeti urušavanje Agrokora, ali prema fundamentalnoj analizi dionice i prema iskustvu koje sam imao sa tržišta mogao sam dobro pretpostaviti tijek kretanja cijene. I tako je i bilo, do Agrokora... :/

pretpostavljam da i ovdje postoje neka nepisana pravila na samom tržištu, koja shvatiš s vremenom, kao i kretanje tržišta
 
Ima li kakvih predvidjanja za STRATIS uskoro ? Cini mi se da je poceo da raste
.
Stratis u petak izdaje alpha wallet sa tumblebitom sto bi ubrzo nakon alphe trebalo preci u betu jer ga testiraju vec dosta dugo...i prica se da su velike sanse da se listuje na korejskom i kineskom exchangeu tako da ce verovatno septembar biti dobar za stratis...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno