Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, bas losa vest.

Ne znam samo zasto EU moze, a mi jok.....

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Šta za wirex?


Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
Stoji od danas da ne podrzavaju Srbiju, ali nisam video da negde pise sta ce biti sa vec izvadjenim karticama..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Stoji od danas da ne podrzavaju Srbiju, ali nisam video da negde pise sta ce biti sa vec izvadjenim karticama..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yup, ne mozes naruciti vise u Srbiju. Posto je VISA u pitanju, svima ce zabraniti vjerovatno....
Treba traziti alternativu.... Moze se izvaditi na CRO adresu, ali ne mozes verifikovati onda sa svojim podacima...
 
Isto i bitwalla pisao sam u temi za bitcoin.
Evo sta sam dobio na mail danas.
64f574c9c09d11515188dcad745e567d.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
$4700 -> $5000+
 
Napisao sam prekljuce ja mislim, da ocekujem uskoro bull period za BTC i nastavak rasta. Najverovatnije posle vikenda.
 
u, ala ste se raspisali...pa ko ce ovo citati?

nesto mnogo novih faca. mozda vreme za definitivnu prodaju, lici na double top. al do sad je svaki double top bila rampa za lansiranje nove rakete. naravno, jedna od tih rampi ce biti mucak, pa bude kineski sindrom. :D

iskreno, ja sam vecinu prodao.
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta mislite jel monero moze da odrzi cenu? Ozbiljno se razmisljam da predjem da kopam XMR zato sto nasprem eth/a imam oko 30$ dnevno vise.

Koliko je verovati whattomine/u
 
Ljudi sta mislite jel monero moze da odrzi cenu? Ozbiljno se razmisljam da predjem da kopam XMR zato sto nasprem eth/a imam oko 30$ dnevno vise.

Koliko je verovati whattomine/u

pa cime kopas? ja evo stavim hash u kalkulatoru za monero, ethereum i zcash, i dobijam da je prvi zcash sa 120%, ethereum sa 100% a monero 96% na dnevnom..
 
Moze li na bitstampu da se kupi BTC debitnom karticom ? eur>btc ? Zbog kursa, da ne kupujem na cexu
 
E meni je sad monero na vrhu al nisam ga kopao 100 godina..zaboravio sam i kako se kopa

a dok se azurira kalkulator.. u svakom slucaju sad je monero na drugom mestu (za moj hashrate). zcash opet prvi...
 
Aman ljudi zavisi koje kartice imate tako vam se redosled menja.... Ko ima rx karte prvi je monero ko ima 1070 zec je prvi... Uostalom svi su oni tu negde... Jedino je eth pao zbog naglog skoka difa. Ja licno cu da cekam par dana pa ako ostane ovako tek onda cu da menjam algo. Mada vidim da vec skace polako pool hash na moneru.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
mislim da je proslo vreme crvenog i zelenog tima.. koliko vidim ja sa 1070 kopam ethereum isto koliko i 480 580. cak i vise..
zec se jace kopa,, a za monero skoro isto...
 
Koliko bese jedna rx470 daje na monero jel oko 700?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ima jedna jakoo bitna stvar, a to je da za svaki coin prvo izadju mineri za Amd, a tu se uzimaju pare, jer posle bude proso voz
 
a ima jos jedna jaaako bitna stvar, a to je da malo po malo izadju coini gde amd nema sta da trazi i dok izadje miner za amd koji bar za nijansu smanji razliku nv pokupi sve pare
 
Ima jedna jakoo bitna stvar, a to je da za svaki coin prvo izadju mineri za Amd, a tu se uzimaju pare, jer posle bude proso voz

to nisam znao.. onda valja imati dva riga :D.. crveni i zeleni pa ne moze da se omane :)
 
Sada cu naruciti tenx, ali kontam da ce biti ista stvar i sa njom uskoro....

Meni je baš jutros stigla TenX kartica, ali ne uspevam da je aktiviram. Plašim se da je baš iz ovog razloga :(
Pisao sam podršci, pa ću da vidim šta će da mi odgovore.
 
Ljudi sta radi ovaj Dash? skoci cena samo tako...
 
Pa bilo je vreme, mada sam je očekivao skok u septembru, ne u avgustu
 
'bem ti pos'o.. skače kad' koji hoće. :p

pre je bilo po bitcoinu.. kako on skace skacu i ostali.. sad vise nema pravila.. mislim da se samo ethereum rangira po bitcoinu..
ja se nadam bitcoinu uskoro do 5000 a ethereum na 380.. pa da spadne na 340-350 (novi suport)
 
Meni je baš jutros stigla TenX kartica, ali ne uspevam da je aktiviram. Plašim se da je baš iz ovog razloga :(
Pisao sam podršci, pa ću da vidim šta će da mi odgovore.

Hm... sudeći po onome što je rečeno u ovom videu, izgleda da će iz TenX-a slati nove kartice svima koji su zahvaćeni ovime, ali da neće biti problem na duže staze.
Nažalost, mislim da sam ja upao baš u najgorem trenutku, tj. da neću moći da aktiviram karticu koja mi je stigla, nego ću morati da čekam novu :/

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno