Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imaju svoju visa i mastercard. Visa ima fee na bankomatu od 2,5$ a mastercard mislim da je 2%.
Registruj se i verifikuj nalog, pa ces sve videti.
 
Kad dignes $$ javi, ATM imaju skrivenih troskova, konverzija u dinare
 
expresno kupljeno 1000
jos 500 do 1000 kome odgovora skrill/netteler
 
Da li je moguce prebaciti novac sa Nettelera na Btce ili Bitstamp? Kolike su provizije?
 
a mozes da kupis btc i preko coinimal.com, oni primaju i netteler
 
Od kako je Bitstamp ubacio kupovinu BTC preko debitnih kartica, odma je krenuo da gruva gore.... mada cujem da im je fee ogroman
 
Hvala na informacijama. Kolika je provizija na Coinimal-u ako bih tamo kupio Btc preko Nettelera?
 
Jel postoji neki nacin da novcem sa Nettelera kupim BTC?
 
Coincorner je opet samo za EU, a na localbitcoin je skoro nemoguće kupiti zbog frauda i nenormalnih provizija
 
pa nek nadje nekog pouzdanog clana tamo :) ili nekog iz eu :D ili neka prebaci te pare negde ako može
 
Ako vas smara da proveratvate cene svaki cas dok cekate cenu Kriptovaluta po kojoj zelite da prodate postoji ovaj sajt koji bi mozda mogao da vam pomogne u tome donotmisspump.com
 
cex.io snizio fee za povlacenje na debitne/kreditne kartice:
Withdrawals

USD: 3.80 USD for Visa. 1.2% + 3.80 USD for MasterCard
EUR: 3.50 EUR for Visa. 1.2% + 3.80 EUR for MasterCard
 
Ima li ikakvi skriveni troskova?
Npr povucem 1000€ na Visa electron debitnu karticu koliko cu dobiti?
 
nema, to je berza, nisu lose cene takodje, trenutno je u orderima i buy i sell 536/535$

verifikacija dokumentata je meni bila ekstra brza, ali za sad ne nameravam da povlacim
 
Ok znam pricali smo ;) ako neko bude povlacio nek javi iskustva ovo je trenutno bez konkurencije kad je fee u pitanju. Vidim da je limit 10 hiljada kad se verifikuje account sto je extra.
 
Kupujem btc-e $, kurs $ za rsd ,3% provizija
 
Poslednja izmena:
U bre niko ne prodaje, ujeda vas provizija :p , ajde ovako onda

Kupujem usd btce kod po nizem kursu

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Opak zeleni BTC dildo :)
 
Samo nek' raste, svi ćemo biti veseliji :)
Kad smo kod grafikona, nešto ne vidjam genijalca u zadnje vreme.... mora da još čeka cenu od 200$ mada je zadnji put (ako se dobro sećam) čekao ispod 400$..:test:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno