Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Houbi-btc-e razlika trenutno 70$, previse stvarno ne znam sta cekaju ovi.
 
Jao
Sad kad pracka pukne i kinezima pukne film pa ga oteraju na 900$ i vise
 
zasto ltc ne prati ovaj trend btc-a?

Što bi ga pratio? Ne bliži se polovljenje LTC već BTC nagrade. Nije ni Bitkoin pratio polovljenje Lajtkoin nagrade :D a nije ni popularan kao nekad dok su ga rudarili mnogi sa GPU. U prošlosti u to vrijeme je,sjećam se,bilo praćenja cijene BTC,ali to više nije slučaj. Inače,do polovljenja Lajtkoin nagrade imaš još 3 years,
2 months,
24 days,
19 hours,
18 minutes , pa se strpi približno toliko :D (zadnji put je 3-4 mjeseca prije polovljenja cijena krenula gore - ranije nego sad za BTC).
 
A u teoriji, nakon polovljenja, cijena bi trebalo da ide na gore?
 
Cenu ltc i btc odredjuje kina hteli to mi da priznamo ili ne i nema veze sa polovljenjem
Sve zavisi od.naseg drugara Lee i ako on kaze da ce btc biti 5k$ ili 5 mil$ bice tako i niko ih ne moze spreciti
 
Btc-e je uvek suzdrzaniji sa skokovima u odnosu na ostale. Ako on ide ici ce i cena jos dosta, ako btc-e stane uskoro ce biti korekcije i to poprilicne na ostalim menjacnicama.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Cenu ltc i btc odredjuje kina hteli to mi da priznamo ili ne i nema veze sa polovljenjem
Sve zavisi od.naseg drugara Lee i ako on kaze da ce btc biti 5k$ ili 5 mil$ bice tako i niko ih ne moze spreciti

Koji si ti ekspert. Čitam tvoje poruke i ne mogu da vjerujem šta sve pišeš. Je li ti misliš da su ovde na forumu ludaci ili ti je cilj da pogrešo informišeš ljude? Ne mogu vjerovati da takvi ljude postoje,na žalost.
 
Poslednja izmena:
njegovo osnovno pitanje je bilo da je li milanovic986 sam vrsio konverziju ili je negde nasao, uz opsaku da je on trazio Huobi na eng i nije uspeo da nadje...ja sam dao link gde se u gornjem tabu vidi cena btc-a u USD na manje vise svim relevantnim menjacnicama pa i Huobi (cena iskazana usd/cny)...
 
Ti ekspertu nauci da prebacis sajt na zeljeni jezik pa.mi se obrati i malo se bolje informisi pa se onda ukljuci u diskusiju
 
njegovo osnovno pitanje je bilo da je li milanovic986 sam vrsio konverziju ili je negde nasao, uz opsaku da je on trazio Huobi na eng i nije uspeo da nadje...ja sam dao link gde se u gornjem tabu vidi cena btc-a u USD na manje vise svim relevantnim menjacnicama pa i Huobi (cena iskazana usd/cny)...

Onda je nešto do mene jer ja na tom linku ne vidim na Huobiju cenu BTC u USD već samo u CNY
2016-05-29_174358.png
 
Poslednja izmena:
BTC-e ima vecu cenu nego Bitstamp... Da i to vidimo u ovom krugu...
 
Ja mislim da ne treba nista, ja sam slao na perfect money i nisam tu nista upisao stiglo je bez problema.
Vidim sad traze da se nesto napise :/ napisi donacija :d
 
Poslednja izmena:
Upravu si ja sam se nesto tu zahebao, ali sad se ne sjecam kako sam to uradio, znam da sam prabacio 10$ na PM, sad da li je ovo ovako ranije bilo ne sjecam se.
Po sadasnjem tu se mora upisati "nesto" nisam nikad slao na taj moneypolo, odustajem ti od daljeg pomaganja ;) ne znam stvarno kako se sada salje da je manja suma probao bi ali min 100$ :)
 
Kako lako nagruvaše cenu sa ~450=>530$....otpora kao da nije ni bilo, šteta što tu stadoše....valjda ne žele da izgleda kao novembar 2013....:D
 
Poslednja izmena:
Upravu si ja sam se nesto tu zahebao, ali sad se ne sjecam kako sam to uradio, znam da sam prabacio 10$ na PM, sad da li je ovo ovako ranije bilo ne sjecam se.
Po sadasnjem tu se mora upisati "nesto" nisam nikad slao na taj moneypolo, odustajem ti od daljeg pomaganja ;) ne znam stvarno kako se sada salje da je manja suma probao bi ali min 100$ :)

U svakom slucaju hvala.
Pronasao sam, upisuje se veliki broj account-a sa moneypolo. Znaci broj sa svom nulama i tackama.
 
E super a de mi reci sta dalje sa parama kad ih prebacis na moneypolo kako ih izvlacis, imaju li oni neku karticu ili ide na racun? Kakve su im provizije (vidim da je 1% sa BTC-e na moneypolo)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno