Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam usao nazad na 1.93 i 1.954 sa oko 140ltc u plusu ,moglo je da se zaradi puno vise tj da se poveca stek ali nema veze opusteno,danas dokupio nesto malo po 0.00810,ltc sam kupovao iskljucivo za btc do sad od zarade sa kojna prosecno po 0.00760,a sa uvecanim stekom ovim trgovinama prosecna kupovina mi izadje na 0.00615 nema mesta panici,nema mi je cerkica to mi je veliki hendikep :) veceras dolazi nadam se da ce da da prognozu da ce sve da se zeleni kao onomad kad je ltc bio na 0.00605 :)
edit:gledano kroz ltc ili btc sam u plusu...gledano kroz dolar tu sam negde
 
Poslednja izmena:
Ja sam usao nazad na 1.93 i 1.954 sa oko 140ltc u plusu ,moglo je da se zaradi puno vise tj da se poveca stek ali nema veze opusteno,danas dokupio nesto malo po 0.00810,ltc sam kupovao iskljucivo za btc do sad od zarade sa kojna prosecno po 0.00760,a sa uvecanim stekom ovim trgovinama prosecna kupovina mi izadje na 0.00615 nema mesta panici,nema mi je cerkica to mi je veliki hendikep :) veceras dolazi nadam se da ce da da prognozu da ce sve da se zeleni kao onomad kad je ltc bio na 0.00605 :)
edit:gledano kroz ltc ili btc sam u plusu...gledano kroz dolar tu sam negde

Zamisli samo koliko bi spalio struje da iskopas tih 140LTC-a, da ne govorim o BTC profitu. Svaka cast! ps. bez trgovine dok ti ne dodje trgovinski savetnik ☺
 
Zamisli samo koliko bi spalio struje da iskopas tih 140LTC-a, da ne govorim o BTC profitu. Svaka cast! ps. bez trgovine dok ti ne dodje trgovinski savetnik ☺

da ne eacunam sad al po ovom diffu mozda par giodina bi mi trebalo da iskopam tu kolicinu sa 3 mh...zeljno iscekujem savetnika :)
rzmisljao da je zovem telefonom ali nije to to dok dete ne vidi grafikone :)
 
Primećujem ovde nekoliko forumaša koji se odnose prema BTC-u i uopšte cripto valutama emotivno, rekao bi posesivno. Verovatno zato što su majnovali BTC od početka ili vrlo rano, a još misle kako su oni dali "veliki doprinos" razvoju istog. Takav sam do skoro bio i sam, pa ih potpuno razumem.
Hiljade BTC-a sam namajnovao. Sve ulagao ponovo u hardver. Hardver sam kupovao isključivo za BTC-ne. Ništa nisam prodavao na berzi, da nebi rušio cenu. /kakva sam bio ******/ :)
Mrzeo sam svakog ko bi prodao malo više BTC-a na berzi. "*****e! Obaraš cenu". "Pusti da ide gore na par kila može!" "Ćekaj da se ustabili" Ne prodavati" "Vidi budale može da upropasti sve što mi majneri stvaramo godinama" itd.. itd... Tako sam ljut godinama govorio vrteći se u krug između rigova ko zatvorenik. Nikako se nisam mirio sa tim da sam ja, kao dugogodišnji majner, "pušten nizvodu" Da je BTC i njegova budućnost prepušten "bikovima & medvedima" tj: bezočnim trgovcima.
Konačno , nakon MtGox-a i poslednjeg prestanka isplativosti majnovanja ,napustio sam tu utopiju. Poslušao sam onu "Ako ih nemožeš pobediti pridruži im se" Hvala bogu ostalo nešto BTC-a koje sam od tada do danas "bezočnim trgovanjem" "shortovanjem" "pilićarenjem", nazovite kako hoćete, utrostučio.
Ostaje žal, što nisam "došao pameti" ranije, sada nebi znao šta ću od para. :whip:
 
Ko je zaradio na LTC/BTC trgovini se meri u manje od 20%, jedino po mojoj proceni najvise je zaradio BTC-e sa insider tradingom..... zato i imam veru u LTC dok btc-e postoji jer razunam da drze velik procenat istog

Ja sam "zaradio". Menjao sam LTC za BTC po kursu od oko 0,01 a zatim sam opet kupio LTC kada je pao ali šta mi to vredi kada je LTC otisao toliko dole da ono sto imam realno vredi manje u dolarima nego sto je vredelo pre trgovine.
 
Poslednja izmena:
Ja sam "zaradio". Menjao sam LTC za BTC po kursu od oko 0,01 a zatim sam opet kupio LTC kada je pao ali šta mi to vredi kada je LTC otisao toliko dole da ono sto imam realno vredi manje u dolarima nego sto je vredelo pre trgovine.

Pa vazno je kad ti izadjes iz trgovine, sad kad bi izasao u minusu si...

za Tref-a fino za tebe ali davati savete da bi svi zaradili je smesno, zna se da vecina gubi pare trgujuci ma sta pilicari pricali.... kad znamo da 50% mora da je minusu, na to se doda provizja brze, inside trading, veliki igraci po toj racunici dodjemo do toga da vecina ili bar 70% ako ne i vise gube na berzama
E sad ako ce doveka ici short onda najbolje sve prodajte i povucite pare i aj cao :p
 
S' obzirom da je danas zatvorena trgovina za tri novcica na BTC-e, kakva je sansa da ce da ubace neki novi novcic?! Tu bi mogao neki veci hajp da se napravi i uzme lepa kintica... :)
 
S' obzirom da je danas zatvorena trgovina za tri novcica na BTC-e, kakva je sansa da ce da ubace neki novi novcic?! Tu bi mogao neki veci hajp da se napravi i uzme lepa kintica... :)

Nikad ne objave, uvek postoji sansa da ubace nesto, mozda prokleti doge....
 
I meni prvo pada na pamet DOGE,mada sumnjam da ce njega... ali ko bude imao na vreme info moze lepo da se omasti...
Mada DRK je dosta jak, mozda ubace njega...sve mi mirise na to...
 
I meni prvo pada na pamet DOGE,mada sumnjam da ce njega... ali ko bude imao na vreme info moze lepo da se omasti...
Mada DRK je dosta jak, mozda ubace njega...sve mi mirise na to...

Dark ima danas najveci volume na cryptsy-ju... ali cena je jedva otisla neznatno gore a volum 800BTC, cudno
 
Ima par lepih kupovina preko 1k komada odjednom,sada bacih pogled na brzaka...sve mi vise smrdi da ce DRK na BTC-e...
 
hahaha, a zasto onda kupujes 3k ltc-a ako imas inajder info :) Salu na stranu, gde je Saj...on mora da zna... :)
 
naravno :)
 
Doge imaju konstantno veliki obim ako ista ubacali tipujem Doge, mada vjerovatno nece nista ni ubacati.
 
ma doge imaju zbog Kojna, cim budu oni budu pukli odose u zaborav...
 
XMR je sledeci:

-ima lufta za pumpanje
-ima ko ce da plati milku
-taj isti ima ogroman stek
-kopa sa grabuljama
-fali mu samo novcanik
 
To su sve vlazne zelje pojedinaca, BTC-e pitanje da li ce ista ubaciti i kad, to je jedino sigurno
 
Ma vratice FTC :D
 
S' obzirom da je danas zatvorena trgovina za tri novcica na BTC-e, kakva je sansa da ce da ubace neki novi novcic?! Tu bi mogao neki veci hajp da se napravi i uzme lepa kintica... :)

S obzirom da je krenuo drk da raste, mozda nije bez razloga...
 
vazno obavestenje: stigo je moj strucni savetnik za berzu

10325333_688441364550772_8693076264516862155_n.jpg


kaze sve ce da se crveni ...ja sam trenutno u fiatu.......:D


edit : pratite dump istog momenta :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno