Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupujem ltc direktno 1k i vise , mogu i ljudi sa par stotina da se jave, ispod 100 ne. Trazim ukupno 3k
 
ja cekam ovaj mrtvi ftc da mrdne na neku stranu :smash:
mozda derem batlefield multi dok cekam, jel ga igra neko u multiju?
 
untitled.png


прилично очигледно мени. :)
 
@genijalcin@23
Te crte mozes da stelujes kako pozelis, takodje zar oni sto dumpuju takodje ne crtau ovakve iste grafike i pokusavaju da stvore paniku

Inace danas je potvrdjeno da najava MecDonalda nema veze sa bitcoinom

Najveca steta je to sto je kolicina vere u berze skoro nikakva pa jedna mala skupina pilicara moze da se igra se cenom izmedju 200-300$ smesno
 
@genijalcin@23
Te crte mozes da stelujes kako pozelis, takodje zar oni sto dumpuju takodje ne crtau ovakve iste grafike i pokusavaju da stvore paniku

Inace danas je potvrdjeno da najava MecDonalda nema veze sa bitcoinom

Najveca steta je to sto je kolicina vere u berze skoro nikakva pa jedna mala skupina pilicara moze da se igra se cenom izmedju 200-300$ smesno

Ne razumem zasto imas potrebu da komentarises? Covek lepo napisa pre par dana da je usao u long jer ocekuje squeeze na 265-270, grafik mu je dao potvrdu da se formirao "head and shoulders", sto ce reci da ulazi u fiat jer ocekuje jos nizu cenu. Dzaba ti je da se tesis sta drugi crtaju i da li ce biti tako. Ili prodaj ili nemoj, odluka je samo tvoja. Mislim da je komentar potpuno nepotreban, bilo da ispadne u pravu ili ne. Za trade godine (coinbase moon budal*stina) je bio u pravu kao sto si i sam video.
 
@student da svi misle ko vas nekolicina crypto valute bi vec u startu pukle
jednostavno berze su vas dovele na taj nivo da samo njih vidite....... grafike verovatno sanjate to sto nas vecina ne sanja znaci da smo ipak mi normalni iako ne shortujemo (trenutno)

a i poenta crypto valuta nije trgovina mada to nekima ovde ne vredi ni objasnjavat
 
@student da svi misle ko vas nekolicina crypto valute bi vec u startu pukle
jednostavno berze su vas dovele na taj nivo da samo njih vidite....... grafike verovatno sanjate to sto nas vecina ne sanja znaci da smo ipak mi normalni iako ne shortujemo (trenutno)

a i poenta crypto valuta nije trgovina mada to nekima ovde ne vredi ni objasnjavat

Poenta je jedno, zelja drugo a realnost cesto nesto sasvim trece...Retko kad se sve poklopi. Niko te ne vuce za jezik i nema potrebe da komentarises, covek je dao svoje vidjenje stvari i preduzeo akciju u skladu sa tim. Poslo ovoliko vremena provedenog u trgovini shvatio je da je cesce u pravu nego sto nije, i postupa prema svom zakljucku/iskustvu/stanju na trzistu a ne prema zeljama. Svi bismo mi voleli da je btc 3000$ a ltc 250$, ali to kao sto vidis nije tako, cak stavise, veoma je daleko od toga.
 
Poenta je da niko nije u pravu, svako ima pravo da procenjuje ostali mogu da komentarisu do mile volje...... ja inace ne procenjujem jer mi je ova cena visokog rizika za ista... vi koji ste spremni vasa stvar, vecina ima pravo da se "bori" protiv nestabilnosti pa makar to bilo samo i vestima

Inace stabilnost cene koju vecina prizeljkuje ce dovesti da ojacavanje bitcoina, zato se i za to zalazem i bas me briga sto pilicari to ne zele
 
Poslednja izmena:
Poenta je da niko nije u pravu, svako ima pravo da procenjuje ostali mogu da komentarisu do mile volje...... ja inace ne procenjujem jer mi je ova cena visokog rizika za ista... vi koji ste spremni vasa stvar, vecina ima pravo da se "bori" protiv nestabilnosti pa makar to bilo samo i vestima

Inace stabilnost cene koju vecina prizeljkuje ce dovesti da ojacavanje bitcoina, zato se i za to zalazem i bas me briga sto pilicari to ne zele

Naravno, osim ako se ta "stabilnost" ne formira na 100$. Hajde molim te navedi mi jednu jedinu stvar na ovoj planeti cija je cena stabilna? (ne racunamo Severnu Koreju)
 
Pa sad ides iz krajnosti u krajnost, pod stabilnoscu mislim da se pre svega stvori sigurna klima na berzama gde ce vecini biti sigurno da drze kes, tada ovakve oscilacije bez ikakvih vesti nece biti moguce... ovako po svemu sudeci ciste ******stine uticu na cenu, dok se dump izvodi i bez povoda jer je sam po sebi "vest"

Najveci problem je taj sto ubaciti kes i prodat BTC za isti je dug i zamoran proces ne samo za nas vec za sve, od provizija do retardiranog AML gde ispada da lakse kupis narkotike nego BTC, zato i oni koji zele da reaguju na dump ili pump ako ne veruju debelo berzama ni nemogu da reaguju
 
Poslednja izmena:
Pa sad ides iz krajnosti u krajnost, pod stabilnoscu mislim da se pre svega stvori sigurna klima na berzama gde ce vecini biti sigurno da drze kes, tada ovakve oscilacije bez ikakvih vesti nece biti moguce... ovako po svemu sudeci ciste ******stine uticu na cenu, dok se dump izvodi i bez povoda jer je sam po sebi "vest"

Najveci problem je taj sto ubaciti kes i prodat BTC za isti je dug i zamoran proces ne samo za nas vec za sve, od provizija do retardiranog AML gde ispada da lakse kupis narkotike nego BTC, zato i oni koji zele da reaguju na dump ili pump ako ne veruju debelo berzama ni nemogu da reaguju

Stara Kineska poslovica kaze da je trava jaca od bambusa...Kad dune tajfun, trava se savije a bambus pukne. Razmisli malo o tome.
 
@student Sta kaze iskustvo, jel idemo ispod 200$ uskoro?
 
Evo za freakove koji vole grafike, jedan :p
B8qL3NdIAAEq_v-.png

Inace sto se tice LTC/BTC tu nece niko davat prognoze jer se neko igra zestoko.... ja sam za milimetar promasio da udjem na 0.075 sa steshom BTC sad cekam, jer je LTC skroz nepredvidiv u 95%
 
Poslednja izmena:
@student Sta kaze iskustvo, jel idemo ispod 200$ uskoro?
Mislim da da. Ja sam delom u fiatu a delom u ltc-u trenutno, posto mi se svidja razvoj ltc/btc marketa poslednjih nedelju-dve...Sto ce reci da planiram da kupim btc od 205 nanize, i konvertujem ltc u btc kad se btc oporavi. Trgujem na btc-e gde je btc nesto jeftiniji.
 
Ja sam jos uvek u fiat-u pa ne znam da li da lagano kupujem ili jos da cekam....kopka me kako ce da se ponasa ako probije 200, da li ce da krene da klizi ka 150$ ili je to nedostizno ovaj put....?!
 
Mislim da da. Ja sam delom u fiatu a delom u ltc-u trenutno, posto mi se svidja razvoj ltc/btc marketa poslednjih nedelju-dve...Sto ce reci da planiram da kupim btc od 205 nanize, i konvertujem ltc u btc kad se btc oporavi. Trgujem na btc-e gde je btc nesto jeftiniji.

Pa fontas i david peate su se delom vratili u LTC, ali i oni znaju samo pump/dump tako jos ako insideri u BTC-e traduju vecina LTC pilicara ce biti osurena kao uvek :p
 
Pa fontas i david peate su se delom vratili u LTC, ali i oni znaju samo pump/dump tako jos ako insideri u BTC-e traduju vecina LTC pilicara ce biti osurena kao uvek :p

Pa zato i pratis market da te ne osure...ili da to urade sto manje.
 
U pravu si...ako nesto budes "video drugacije" uskoro, podeli sa nama :) bicu/bicemo ti zahvalni...
 
Pa zato i pratis market da te ne osure...ili da to urade sto manje.

Ko je zaradio na LTC/BTC trgovini se meri u manje od 20%, jedino po mojoj proceni najvise je zaradio BTC-e sa insider tradingom..... zato i imam veru u LTC dok btc-e postoji jer razunam da drze velik procenat istog
 
6% gubitak na prethodnom long-u... oh well.
Ajmo ponovo long, ovaj put sell izgleda slabije.
 
evo ja stojim i trpim na 1.95ltc kupljen, sa 2k+ ltc i ne nerviram se :) (da ne bude da samo pisemo o dobicima)
 
ti si ok , i sasvim su ti normalni komentari (za razliku od nekih) , zeljko je malo ostriji, ali i on je u pravu (jer ima malo drugaciju, siru perspektivu sagledavanja) i tako treba i da bude na ovakvim forumima ( a ne ja sam najpametniji (sto nije dokazano) i ko ne misli kao ja je ******)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno