Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LTC je pratio skok BTC-a kao i ostale valute.
 
To i mene zanima. Ako ima neko ko je pratio trziste kriptovaluta u to vreme mogao bi da napise koje su to bile dobre vesti zbog kojih je LTC skocio.

Nije bilo dobrih vesti, cisti pump, nista vise. Nema tu pravila. Kada se desi, desilo se, treba biti strpljiv.
 
Zlatno pravilo je da nema pumpa dok se pilicari ne otresu :)
 
Slažem se, zato + komentari 4x-a.
 
da li su uzrok pada samo plaćeni tekstovi ?

da li je neko obraio pažnju na rast Ripla ? to čudo će ako ovako nastavit prestići BTC u CAP početkom 2015te

htedoh reći, možda su oni naručili ovo, tako mi deluje..
 
Poslednja izmena:
Može biti..uložili u to i guraju ga a pokušavaju btc da srozaju..ma sve je moguće ovde. Najpametniji je onaj ko je odavno (krajem prošle-početkom ove godine) sve rasprodao i kulira..
 
Bojim se da su se investiori masovno prebacili na riple, ovo je novi BTC bull run od prosle godine, ovo je ocigledno.. kad se setim da sam neki dan kupio I vec slwdeci dan prodao na criptsiju sav ripl, uz neki minimalni profit, sad sam mogo imati 60 posto vise.. nedostatak svezih para je vidljiv jako dugokod Btc,a a sad vidimo zasto je presusio..
 
Poslednja izmena:
Ja ga cekam na ispod 1$ odatle smo krenuli da zalecemo. A BTC... to me ne zanima ;)
 
LTC se nadam oko 2, realno oko 2.4$

Btc oko 280, mislim da nece nize.
 
da li su uzrok pada samo plaćeni tekstovi ?

da li je neko obraio pažnju na rast Ripla ? to čudo će ako ovako nastavit prestići BTC u CAP početkom 2015te

htedoh reći, možda su oni naručili ovo, tako mi deluje..

kad sam prije 9 mjeseci govorio da je Ripple buducnost, ovdje su mi se smijali :) :d
 
kad sam prije 9 mjeseci govorio da je Ripple buducnost, ovdje su mi se smijali :) :d

Pa i sad oni sa mozgom misle isto... jednostavno ripple je privatno vlasnistvo i kad ta grupa "saka" manipulatora odluci da digne ili spusti cenu onda to radi, jer je 99% u njihovom vlasnistvu
 
Pa i sad oni sa mozgom misle isto... jednostavno ripple je privatno vlasnistvo i kad ta grupa "saka" manipulatora odluci da digne ili spusti cenu onda to radi, jer je 99% u njihovom vlasnistvu

Sve je to OK, al ja sam sinoc prebacio na Criptsiju sve što sam mogao na njega i nije mi žao ;) neću prodati na prvi pad. to čudo će rasti..
 
Zanimljiva je ta prica s rusima. Bilo bi lepo da se desi onaj Kiparski scenario. Gledam vec par dana po vestima, udarila kriza kod njih. Rublja pada, cene skacu, bas im je uzdrmana ekonomija.
 
xrp uskoro milijarda marketcap...kakva manipulacija...btc tone nezadrzivo, ltc ne bih ni pominjao...pada i ltc/btc, ocito su asici za scrypt mnogo isplativiji od sha, pa se kopa btc kroz ltc. Mucna vremena za one koji su u kriptovalutama a tezak izbor za fiat holdere...Licno nista ne kupujem jos uvek, a ako budem nesto uzimao to ce biti btc. Ocekujem danas proboj 300, a nakon toga sledi vatromet...
 
ovo već deluje jako loše.. bojim se da Ripple ne sahrani BTC.. ne bi bilko dobro da čista finansijska moć i manipulacija pobede inventivnost koju nosi BTC i pravi Crypto..
nikakva kupovina BTC-a od strane Rusa se ne oseti.. ili oni odma kupuju Ripple ?
 
Smesni ste, kupite slobodno ripple otvotite temu i tamo pisite bozanstvo a scam-u... naravno da je isti lako pumpati kad ga niko ne poseduje.... jednostavno ripple je obicno djubre koje pokusava da se na imenau BTC provuce a sa istim NEMA nista, ko god kaze i jednu pozitivnu rec o istom je obican manipulator i lazov, drugo je to sto kratkorocno moze biti i 10-20x napumpan vetsacki
 
Smesni ste, kupite slobodno ripple otvotite temu i tamo pisite bozanstvo a scam-u... naravno da je isti lako pumpati kad ga niko ne poseduje.... jednostavno ripple je obicno djubre koje pokusava da se na imenau BTC provuce a sa istim NEMA nista, ko god kaze i jednu pozitivnu rec o istom je obican manipulator i lazov, drugo je to sto kratkorocno moze biti i 10-20x napumpan vetsacki

jel ovo nešto na moj račun ? ko je ovde dizao Ripple u nebesa ?? ja samo pišem šta primećujem, a iskreno sad se plašim šta će biti sa BTC-om jer se dampuje biz ikakvih negativnih vesti (potpuno neverovatno za mene) a ako si ti slep, to je tvoj problem..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno