Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Ltc ladno ima lufta da sada ili preko noci ode x3.
Ima mnogo faktora i za i protiv , moguce , nemoguce. Verujem da mnogo zavisi i od doge sta i kako ce.
 
Ja grunuo sve u SOL, nadam se ATH uskoro :)
 
nisam stigao da pratim, Šta se deilo i zašto ovaj veliki reversal ?
 
A tentative sentencing date was set for March 28, 2024. Bankman-Fried could spend decades in prison and potentially up to 115 years.

Sutra je izricanje presude.
Sta mu je ostalo u vlasnistvu od asseta? Moze li sud uopste da u sklopu presude naredi prodaju svih asseta kako bi namirio ostecene?
 
Sta se desilo sa STRAX?
STRAX je postao STRAT. Swap je zavrsen uspesno. Onaj ko nije uradio swap do 21.03 ce moci to da uradi kada izbace tool za to gde ce morati da dokazuju vlasnistvo itd. Uglavnom dosta smaracki proces.

Binance je podrzao swap i trejdovanje ce biti omoguceno 28.03 ako sve bude po planu. Cena STRAT-a ce biti 10x manja jer je supply 10x veci i ocekuje se oko 0.14-0.15$ po jednom novicicu.

Neke stvari su pojednostavljene prelaskom na ETH mrezu i MasterNode se bukvalno pravi na jedan click ako imate 1M STRAT-a. A ako nemate ostaje obican stejk koji je dosta zakoplikovan jer se obavlja na isti nacin kao i stejk ETH-a. I trenutno ne postoji mogucnost istovremenog stejka i dobijanja nagrada ako imate MasterNode sto je bilo moguce u slucaju STRAX-a. U ovom slucaju se MN zakljicava i postoji lock period od 2 nedelje ako odlucite da podignete novcice. Nagrade se mogu claim-ovati odmah.

Swap sam uradio 20.03 i napravio sam 2MN-a i do sada sam od stejka dobio oko 19000 novcica. Za sada postoji 125 registrovanih MN-ova sto je pola koliko je imao STRAX i zato su nagrade vece jer dosta njih iz nekog razloga nije swap-ovalo na vreme. Uglavnom super za nas koji jesmo. 😀

Za sada skupljam nagrade i pratim cenu. Mozda bude nekog divljanja kada Binance bude omogucio trejd.
 
Pratite li AI desavanja? Fetch, Agix i Ocean se udruzuju. Izbacice nov token ako bude proslo glasanje. To ce biti hit ;)
Ovo je verovatno jedna od najvećih vesti godine.
$FET postaje $ASI s početnom cenom od $2.82. $FET je sada $3.33 :D
$AGIX se konvertuje u $ASI sa odnosom 0.433350:1. $AGIX je sada $1.36, skuplji u odnosu na predviđenmi odnos. Ako gledamo u odnsou na cenu $FET-a, onda nije.
$OCEAN se konvertuje u $ASI sa odnosom 0.433226:1. $OCEAN je sada oko $1.5, takođe skuplji u odnsou na predviđenu startnu cenu. Čak je skuplji i u odnosu na cenu $FET-a.
Ko je tipovao na $FET, izgleda da je pogodio. $ASI može da bude zvezda ovog ciklusa.
Glasanje je zakazano za 2. April.
 
Takodje ne znam koja je racunica ako imam sva 3 coina, sta mi je najbolje raditi, da li izaci u usdt pa kupiti FET ili nesto drugo?
 
Ja imam sva 3 i sigurno neću ništa da radim. Veća je verovatnoća da pogrešim. Uradio sam dobru stvar kada sam ih kupio. Dovoljno mi je.
 
Ovo je verovatno jedna od najvećih vesti godine.
$FET postaje $ASI s početnom cenom od $2.82. $FET je sada $3.33 :D
$AGIX se konvertuje u $ASI sa odnosom 0.433350:1. $AGIX je sada $1.36, skuplji u odnosu na predviđenmi odnos. Ako gledamo u odnsou na cenu $FET-a, onda nije.
$OCEAN se konvertuje u $ASI sa odnosom 0.433226:1. $OCEAN je sada oko $1.5, takođe skuplji u odnsou na predviđenu startnu cenu. Čak je skuplji i u odnosu na cenu $FET-a.
Ko je tipovao na $FET, izgleda da je pogodio. $ASI može da bude zvezda ovog ciklusa.
Glasanje je zakazano za 2. April.
Ne, cena ce biti 1:1 ali se supply povecava
 
Da, 1:1 će biti konverzija. Moguće je da je u trenutku pisanja teksta cena bila oko pomenute vrednosti. Gledam chart, sinoć je $FET bio oko $2.9. Logično je da cena $ASI-ja bude cena $FET-a. Nadam se da nisam uneo zabunu.
 
Jel neko hvatao ETHFI? Ja ne znam sto sam cekao, bila je stvarno dobra prilika..
 
Nazad
Vrh Dno