Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

BTW, šta je sa ETH-om ? što tako curi u odnosu na BTC ? Neki dan dobro prošao fork ? oćel biti tog ETFa il neće ?!
možda zbog SOLane ?
Pa .. prolazi kao i ostali altovi - standardno.
Kada btc ode 5% gore oni 5% dole (drze paritet naspram $). Kada btc pada 5% , onda altovi padaju 10% naspram $ (tada altovi ni krivi ni duzni ne prate ondos $ ).

Nikakvog bula nije bilo i dalje medo radi svoj posao :) .
 
Koliko se secam ovakve stvari se povremeno desavaju na Bitmex-u i to je prava menjacnica za ovakve hazarderske ordere
 
strpi se za ulazak u altove , ja ocekujem masakr. vidis krv na sve strane :)

(i opet smo uhvaceni u kratkim pantalonicama jel ?)
 
Imao short order na 68090 (doduše ne veliki, oko 3.5k) i zatvorim ga pred spavanje jer nisam hteo da stavljam unapred stop loss (hteo sam hteo da ga pojačam ako krene još gore....).
Kakav fail :)
 
Stize opravka cene

 
I ja se nadam da cemo videti cenu ispod 60k. Imam neke nize ordere ako se dese brze likvidacije.
P.S.
Danas sam se ulogovao na tradeogre i vidim da mi je prosao najgluplji trejd. Prodao mi se KAS na 0.1. Povlacenje verovatno nikad nece dozvoliti ali su stavili da je najniza cena 0.1 i svaki dan se neko prevari pa kupi.
 
Ja to omašioo_O, dvoumio se pa pretrčao u AR. Eno ga davi sada mada i on zna da okine ko nezdrav.
 
Juče i danas dva neverovatna trejda. Prodao sam zadnjih 30 ltc-a po 83$ i za te novce kupio BOME. Krenuo potop, BOME se drži. U dva trejda izvukao 620$ zarade, povratio onih 30 ltc-a i to je to. Moglo je mnogo bolje, ovaj drugi trade malopre mi otišao na 0.011985$ i dok sam se istuširao on ode na 0.013500$ 😡
Sad više dalje ne smem, ostajem u koinima i čekam oporavak. I ovo sam odlučio da se "kockam" više iz revolta jer sam sve kučiće propustio, ali ipak to nije za mene..
Sve u svemu sam zadovoljan, plus je plus :)
Ni ovog puta mi se nije dalo da se ratosiljam tih poslednjih 30 ltc, neka ih ionako su skoro ko stable 😂

Inače, deluje mi da je to to. Longovi počišćeni, nadam se da idemo up 👍
 
Aaa ahaaa ..., pa mogli bi posle dugo vremena valjda da smanje kamatne stope ? jel ? kolko se sećam dugo vremena su donosili neke odluke koje su se loše odražavale na kripto (i na naše kredite ;)) Mogli bi jednom i oni da nas obraduju ? nisam pratio ?!

Nema od toga nista. Po brojkama kakve su trenutno, smanjenje kamata tek u drugoj polovini godine.
 
Nema od toga nista. Po brojkama kakve su trenutno, smanjenje kamata tek u drugoj polovini godine.
Da, baš sad čitao na Coindesku, sve će najverovatnije ostati isto.. Neće snižavati stopu. Ali ispada ja ta "očekivana" vest donekle nepovoljna po investicije, već oborila cenu kripta ovih dana.
Znači ta sutrašnja očekivana vest je već uračunata u cenu, tako da bi od sutra možda konačno mogao da krene osetniji rast, kao posledica obnovljenog ulaganja u ETFove.
Ostaje da se vidi. Iskreno se nadam da će kraj dumpa (imam long likvidacije da branim ;)) .
 
BTC nema da vidi dno sve dok Saylor ne bude likvidiran .Samo strpljivo i hladne glave. Target 4 -9k za jedan BTC. Pozdrav i svako dobro

Sto bi ameri rekli "next downside will be teaching in history books"


Top kek.
 
Samo u retrospektivi, kao i uvek, evo i sad znas sta te cekalo pre 2 dana :p. Maltene preslikano sto sam ja napisao, a support na ~61500 gde je bila i EMA 200 na 4H chartu si zaboravio, vrv jer ja nisam napisao :p.

Eto probismo 65k na dole i zadrzala EMA 200 na 4H, steta sto je EMA 100 na 1h ressistance a bila je support pre ATHa (koji je slabio svakim dumpom pre 73k, a sada jaca svaki put kao ressistance), bilo bi lepo da zatvorimo nedelju/mesec preko ove cifre od 65k (i kusur), i ako je moguce da sto manje pada ispod/da ne zatvara ni daily ispod/da uopste ne padne ispod.

On the other hand ne ocekujem only up, i da probijemo trenutni ATH ne znaci da necemo nazad sub 70 ponovo... BTC je trenutno overbought, u supply shock od (ovog) polovljenja ne verujem, tako da mislim da cemo zatvoriti mesec bullish a da ce mesec nakon toga biti bearish, ako uopste i zatvorimo bullish :).

Ovo svakako meni deluje kao zdrava korekcija, bull trap, redistribucija i ciscenje i longova i shortova all in one, sto je dobro, e sad koliko ce da traje ne znam i da li mogu da garantujem jedan san samo necemo videti daily candle od 10k gore ili dole, ne mogu :p..

Akumulacija... ETHFI, Neutron lepa cena i dalje, TIA juce...

PS: ovo danas trenutno na 1H i 4H chartu i deluje kao bottom, za razliku od onog od pre 3 dana ;).
 
Poslednja izmena:
isuse...
 
Screenshot from 2024-03-20 23-31-55.png

Završi se drama više, ovo je bilo loše za nervni sistem, sve vreme mi je nešto kljucalo u mozak šortuj, šortuj... Ne kažem, bilo bi epic da se stvarno tako odigralo, ali u ovakvim suludim pomamama ne smeš protiv mase, to je samoubistvo. U svakom slučaju, završio sam sa više kučića nego što sam imao pre i povratio početni ulog. Sad opet puštam da kučići po ulicama kaku i da mi zarade milionče. Da se ne bi osećalo strancom.
 
Nazad
Vrh Dno