Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

doslo vreme da niko nece ni burek sa mesom da podeli sa drugarima...
 
nije valjda dotle doslo?

pa eto vidis ovaj tommason (ko li je bio ranije i zasto se odrekao starog NICKA ili mozda i dalje gaji dva naloga te przi masu) se nafatirao nekih coina od februara meseca pa sve do sada i kaze da je masno proso ko onaj papir u koji je umotan burek sa mesom pa kad pogledas kroz njega on je tolko masan i providan da mozes novine da citas ...
 
pa eto vidis ovaj tommason (ko li je bio ranije i zasto se odrekao starog NICKA ili mozda i dalje gaji dva naloga te przi masu) se nafatirao nekih coina od februara meseca pa sve do sada i kaze da je masno proso ko onaj papir u koji je umotan burek sa mesom...

nije samo on super prosao sa leom,mnogi na ovom sajtu su jako lepo prosli i mnogo aktivniji clanovi su od njega...tako je kako je
 
nije samo on super prosao sa leom,mnogi na ovom sajtu su jako lepo prosli i mnogo aktivniji clanovi su od njega...tako je kako je


ima rasprodam ja ove krseve i odo u selo da cuvam jarici i valjam se po livade po ceo dan a ne ovde da se stresiram ... :d
 
nego,mene muci nesto drugo pa cu da podelim sa vama...sta mislite da li je ovaj bios coin jeftin jer ga ima "samo" 21 milion,a cena mu je samo 65 satosija na ovoj berzi https://yobit.net/en/trade/BIOS/BTC
nekako mi to mala cena pa nesto planiram da dokupim(mozda sa 0.3btc-a)...
ps ako neko uleti u njega i izgubi pare(koje cu onda i ja da izgubim)ne zelim da snosim odgovornost
 
ima rasprodam ja ove krseve i odo u selo da cuvam jarici i valjam se po livade po ceo dan a ne ovde da se stresiram ... :d

mozda ti to i nije tako losa ideja,kupim kucu u nekom mirnom i lepom delu Srbije,stavim solarne celije i vetrogeneror i uzivam u prirodi i besplatnom kopanju sa grafikama :)
ps net neka bude preko 3g stika :)
 
ne znam sta da ti kazem ako imas osecaj da ce da skoci onda dokupu, to sto ima samo 21 milion uopste ne mora da znaci da ce novcic papreno da vredi, sve zavisi od toga koliki ce pump da odrade i dali ce da se stvori hype, ako ne novcic ce da zivi do prvog dumpa i to je to, zaradice nesto oni sto su kopali (mada je to mali deo) pravu lovu ima da uzmu oni koji budu odradeli pump/dump svi ostali ce da ostanu kratki...
 
ne znam sta da ti kazem ako imas osecaj da ce da skoci onda dokupu, to sto ima samo 21 milion uopste ne mora da znaci da ce novcic papreno da vredi, sve zavisi od toga koliki ce pump da odrade i dali ce da se stvori hype, ako ne novcic ce da zivi do prvog dumpa i to je to, zaradice nesto oni sto su kopali (mada je to mali deo) pravu lovu ima da uzmu oni koji budu odradeli pump/dump svi ostali ce da ostanu kratki...

kopam od prepodne i tada sam i pisao o tome pa ste mogli i vi,mislim da nije strasno uleteti sa nekom sicom 0.1-0.2btc vise od toga ne bi jer nisam bas neki kockar
 
ako je sa tih 50e to mozes da si priustis pa kud puklo ...
 
vidim neko kupuje milioncice,? mozda i bude nesto od njega sad razmisljam i ja da kupim malo, pored peng-a ne verujem da ima gore :d

koliko daje jedna 280x kopanjem, za one koji kopaju, koliko novcica trenutno po ovom difu
 
vidim neko kupuje milioncice,? mozda i bude nesto od njega sad razmisljam i ja da kupim malo, pored peng-a ne verujem da ima gore :d

koliko daje jedna 280x kopanjem, za one koji kopaju, koliko novcica trenutno po ovom difu

daje isto kao i na multipoolu (kad smo kopali quark) jedino je problem sto se jos malo kopa
ps gde neko kupuje milionce?
 
Poslednja izmena:
ma gledam one grafike na yobit i vidim da na nekim svecama pokazuje milion? pa sam pretpostavio da je to to?
 
nego,mene muci nesto drugo pa cu da podelim sa vama...sta mislite da li je ovaj bios coin jeftin jer ga ima "samo" 21 milion,a cena mu je samo 65 satosija na ovoj berzi https://yobit.net/en/trade/BIOS/BTC
nekako mi to mala cena pa nesto planiram da dokupim(mozda sa 0.3btc-a)...
ps ako neko uleti u njega i izgubi pare(koje cu onda i ja da izgubim)ne zelim da snosim odgovornost

reci , ili baci link odakle mogu kasvetno da skinem novcanik :) ja sam iskopao 1000 komada i spavaju na poolu
 
Imam problem sa VNL, rig 6x270 uredno kopa u konzoli prikazuje 1.35gh/s a u poolu samo 180mh/s kao da registruje samo jednu kartu. Drajveri su 13.12 modovani i cl-ovi mislim 15.5 da li je u njima problem? Takodje mi se XPM raspada na ovom rigu resetuje se cesto dok radi AB verzija je v10 da li da probam sa starijom verzijom?
 
Poslednja izmena:
stavi 9.4.1 verziju minera za XPM i prodaj dll-ove neke druge verzije (14.12, 14.9) samo mora da su od 32bit drajvera pošto su i mineri 32bit, na VNL zaboravi na ovim vrućinama....
 
XPM iz 290x vuce vise struje od scrypta, neznam da li postoji i jedan coin koji vuce vise... ja sam pre mesec dana krenuo da kopam (tada je bila 3x veca zarada) ali me banovali bas tada na nedelju dana sa foruma... tako da..... posle sam i zaboravio i dosta mi je *****skog sistema bencha gde sistem nagradjuje *****e sa duplim nalozima koji samo provociraju i vredjaju sasvim slobodno!

Inace vise bas i nije isplativ kad se izracuna struja i to da mu cena pada, neko se istresa vec mesec dana i vestacki drzi cenu koja mu je naduvana
 
Poslednja izmena:
:d
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1437857834304.png
    uploadfromtaptalk1437857834304.png
    473.4 KB · Pregleda: 100
Da za leo ima slovenska menjacnica.... tezak SCAM od coin-a ali jedan deo rudara se MASNO omrsio :)

inace ni ja za isti nisam cuo do skoro, a i na botcoin talku nema price, namerno su muljatori iza njega isti na taj nacin pokrenuli
 
Poslednja izmena:
Da za leo ima slovenska menjacnica.... tezak SCAM od coin-a ali jedan deo rudara se MASNO omrsio :)

inace ni ja za isti nisam cuo do skoro, a i na botcoin talku nema price, namerno su muljatori iza njega isti na taj nacin pokrenuli

Ali ajd ti meni sad objasni...Malo ljudi zna za njega, imaju svoju menjacnicu, potpuno su zatvoreni i svima koji su kopali i prodavali bilo je isplativo...Ko to finansira i zasto? To traje vec skoro godinu dana, zar ne?
 
Ali ajd ti meni sad objasni...Malo ljudi zna za njega, imaju svoju menjacnicu, potpuno su zatvoreni i svima koji su kopali i prodavali bilo je isplativo...Ko to finansira i zasto? To traje vec 4-5 meseci, zar ne?

Jednostavno imas masu lovatora sa nula grama mozga, ovaj je nesto ufurao kao onaj Garza sto je gurao svoj coin.... to uospte ne znaci da ce isti profitirat...
Gledam cena mesecima pada.... po meni moze da profitira jedino ako navuce nekog sa kesom u isti i tada tom uvali to sto je prikupio....

Samo kad se setim da je onaj david pate sa 500 000 LTC isti prodao za 2$ i kupio za blizu 1000 BTC shares na mcx menjacnici :)))
Jos ga vidjam kako salje uvredljive poruke realsolid-u po twiter-u non stop

Eto bas sam nesto malo imao na toj slovenskoj menjacnici ama bas niko ne kupuje, stoje zidovi i sell, sell, sell... pa po neki sitan buy vec danima
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno