Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Da li televizija radi bolje kad se stb poveze preko kabla?
 
Pozivamo vas da nam se javite putem privatne poruke, rado ćemo proveriti o čemu je reč :) @uros-ubuntu @kossi
Evo ja im se javio... i kažu // ukoliko vam nesto ne radi javite se putem korisnikog servisa ili drustvenih mreza...

hahahahahahahahahahahahaha pa ovi se zezaju...

Pa ovuliku dozu bahatosti i neozbiljnosti nisam video do sada...

Za to što ja placam punu cenu, a svi ostali imaju 12-14 meseci gratis, kazu da koga su zajebali ranije, on nema nikakvih pogodnosti iako svi koristimo istu uslugu koja ne radi...

Mislim da razloga za raskid ugovora ima i vise nego dovoljno. Sramite se @Yettel Srbija kojim pijacarskim forama se koristite. Uspeli ste da upropastite za par meseci sve sto je mobtel/telenor gradio godinama.
 
Pa da, a kad posle 15 minuta slušanja umobolne muzike dobiješ korisničku podršku, onda te operater magarči još 15 minuta, kobajagi nešto on čačka i podešava, pa nadogradjuje aplikaciju, otklanja probleme... Restartuje uredjaj daljinski i eto, sad treba sve da šljaka kako treba. Treba, to svi znamo, ali ipak ne radi kako treba i dalje. Inače, pre i posle poziva ista verzija aplikacije 1.6.2...
A bezobrazluku i nema kraja, kako mi je drugi TV bio tada na servisu, reče da za koji dan pozovem da mi podesi i drugi box. Kako da ne, ma zvaću svaki dan, po više puta, da mi uzmete i koji dinar na te pozive...
 
Ovo je verovatno skarabudženo na brzaka da se što više ljudi odvuče od sbb-a pod povoljnim uslovima a nisu nešto za mts da pređu pošto su ovi (kao) drugačiji.
Da se razumemo, zaboli mene i za sbb, oni su izmislili bahatost i bezobrazluk a posle drugi još usvršavaju. Svako treba da se bore za što bolje uslove za sebe, a ostalo treba zanemariti ko je i šta je.
 
Yettel je dao doprinos usavršavanju prevare svojim "instalacionim radovima" po ceni od 11.000 dinara, u slučaju raskida ugovora. I time plaše običan narod, čak i tamo gde nije bilo nikakvih instalacionih radova, sem priključenja opreme, 3 uredjaja i 3 kabla, ali će u slučaju nužde ljubazni operateri objasniti kako oni i to smatraju "instalacionim radovima"!
 
Dobar dan,
Da li neko moze da kaze zasto samo na jednom boxu imam najnoviju verziju a na ostalim staru
 
I jaimam samo ns jednom bixu novu verziju i bolje da je nemam. Sa novom verzijom nema podešavanje video prikaza i nema menjanja rezolucije na kanalu koji se gleda pa mi se slika malo malo pa zamuti. Pored toga sad se pojavio i neki uređaj android tv u llisti uređaja Pored moja 3 boca koji su sad ZTE a bili su CETIN.
 
I jaimam samo ns jednom bixu novu verziju i bolje da je nemam. Sa novom verzijom nema podešavanje video prikaza i nema menjanja rezolucije na kanalu koji se gleda pa mi se slika malo malo pa zamuti. Pored toga sad se pojavio i neki uređaj android tv u llisti uređaja Pored moja 3 boca koji su sad ZTE a bili su CETIN.
Isto tako i meni
 
Evo prebacio net sa yettelovog na sbb i sllika mi se nijednom nije zamutila i secnula. Hard reset yettel rutera ne pomaže.
 
Ljudi zar je toliko loše,ja bas sutra htedoh da ih zovem da zakazem ,prelazim sa supernove,gde meni radi sve savršeno ,ali imaju idiotsku ponudu za novi ugovor 1 ili 4 meseca upola cene.
 
Najbolje da se lično uveriš i pogledaš kod nekog ko već koristi njihove usluge, ovde su iskustva šarenolika, ali utisak je da je nezadovoljnih mnogo više.
 
sinoć je bilo katastrofa, hteo da vratim prvi gol za Arsenal, par minuta unazad ali potpuni zabag, prvo vrteo onaj krug skoro minut, pa sa potpuno ugasio box, pa se restartovao - to je sve trajalo nekoliko minuta, da bi nakon što se konačno restartovao dobio samo aplikacije, nisam mogao da gledam tv još koji minut..

posle još nekoliko puta kad sam šaltao kanale (što je već samo po sebi mazohizam jer i dalje traje dugo prebacivanje kanala) se vrteo onaj krug (n)

i da, ako sam ugasio tv, očekujem kad ga ponovo upalim da bude isti kanal a ne da me svaki drugi put dočekuje sin Dragan sa Kurir Tv-a kojeg nisam gledao duže od 5 sekundi..
 
Da li je drugi STB 1din ili 350din? Naime pri sklapanju ugovora niko mi nije spomenuo drugi, a videvši cenovnik(350) nisam ni pitao. Vidim ovde da neki kažu da imaju drugi i da je 1din. Na Tviteru su mi upravo rekli da je drugi 350.
 
Da li je drugi STB 1din ili 350din? Naime pri sklapanju ugovora niko mi nije spomenuo drugi, a videvši cenovnik(350) nisam ni pitao. Vidim ovde da neki kažu da imaju drugi i da je 1din. Na Tviteru su mi upravo rekli da je drugi 350.
Zavisi kako se dogovoriš sa agentom prodaje. I kakve si sreće. Meni je u načelu 1 din.
@Yettel Srbija javio se moj agent prodaje i stornirao je račin za dodatni box, kažem ti ja da je odličan prodavac!
 
Zvaćemo agenta sutra onda da vidimo šta on kaže, nedelja je danas ima i on dušu.
 
Ljudi zar je toliko loše,ja bas sutra htedoh da ih zovem da zakazem ,prelazim sa supernove,gde meni radi sve savršeno ,ali imaju idiotsku ponudu za novi ugovor 1 ili 4 meseca upola cene.
Supernova miljima ispred. I sto se tice ponude programa i kvaliteta usluge. Yettel nema radio stanice u ponudi, nema ni video klub, vracanje unazad ima, ali kao da nema, imaju 2 regionalna programa samo obn i bn, kao da nemaju muzicke / filmske programe, sve u svemu nešto najgore sto sam ja ikada koristio, a probao sam sbb, radijus vektor, supernovu, orion... korisnicki servis isto (kao da) ne postoji... sve se svodi na obmanjivanje korisnika i obecanja... sve moze dok se ne potpise ugovor... tu je kraj... vise ih ne interesujete nakon toga...
 
Sve se to vidi i pre narucivanja, ponuda kanala i nedostatak istih.
 
Sve se to vidi i pre narucivanja, ponuda kanala i nedostatak istih.
Slažem se. Meni je bilo bitno da imam Arene i najviše sam zbog toga uzeo a za ostalo koristim Eon aplikaciju. Veliki minus je nedostatak Video Kluba, liste kanala bez epg-a, tračica na kanalu za pre i posle itd. Takođe smeta mi kada sam u početnom ekranu što ne ide odmah na kanal nego stoji na onom danas pa onda moraš da klikneš gledaj. Cemu to bolje default da bude kanal a ne pocetni ekran. To me nervira i kod Eon-a i ovde. Lako ću ući u ostale opcije ako mi trebaju. Bukvalno da odrade neki copy/paste 90% Eon aplikacije i bilo bi top.
 
celi dan na boxu Niste konektovani, pa se resetuje, pa se podigne pa napiše Niste konektovani.
Znači pakao
srećom aplikacija radi savršeno pa ima šta da se gleda
 
i da, ako sam ugasio tv, očekujem kad ga ponovo upalim da bude isti kanal a ne da me svaki drugi put dočekuje sin Dragan sa Kurir Tv-a kojeg nisam gledao duže od 5 sekundi..
Hipernet Box ima IR risiver pored lampice napred, koji ne znam dal moze da se deaktivira. LG daljinac od tv-a (a moguce i drugi modeli) taster za gasenje salje IR signal koji box vidi kao promena kanala na broj 8. Stavi box negde da ne bude okrenut prema daljincu, jer mu IR signal ne treba, njegov daljinac ima bluetooth, ili zalepi traku preko IR risivera na boxu :)
 
Ima li neko da pošalje instalaciju verzije 2.6.2, naravno inkognito jer ovde se brišu linkovi.
 
Verujem, imam trenutno verziju 2.6.1, rekoh, kad je već muka da se gleda TV, 'ajde da se bar zanimam instalacijom :D
 
Da li je drugi STB 1din ili 350din? Naime pri sklapanju ugovora niko mi nije spomenuo drugi, a videvši cenovnik(350) nisam ni pitao. Vidim ovde da neki kažu da imaju drugi i da je 1din. Na Tviteru su mi upravo rekli da je drugi 350.
Ja sam uzeo dodatna 2 risivera i redovno mi mesečno naplaćuju 702.00 rsd. Ne znam zašto su ova 2 dinara živo me interesuje.
 
Kako da vratim staru verziju 1.6.2 ? Ova 2.6.2 je k-a-t-a-s-t-r-o-f-a!!! Bukvalno je nemoguce vratiti nesto unazad. Samo preko ovog EPG-a koji je uzasan. Nema liste emisija/programa kao ranije kada se pritisne taster levo/desno. Ceo ovaj koncept je tuga! Puca, restartuje se, baguje. Sto je najgore ovi iz @Yettel Srbija se i ne trude da objasne sta se desava, zasto, kako, kad nego se eto samo tako sakriju, cute, gledaju da ulove jos nekog novog, a ove postojece korisnike ko sisa. A ja mislio oni ozbiljna kompanija.
 
Ja bas planirao da predjem sa supernove,dali mi 14 meseci gratis, ali ako je tako los tv ,moram razmisliti.Meni je tv bitniji od neta,i bas dosta koristim uslugu vracanja unazad.
 
Ma ne mogu ni aplikaciju na TV boxu da naprave kako treba ne znam ni sta da ocekujemo od mobilne i web… 1.6.2 svetlosnu godinu ispred 2.6.2. Iskreno ovaj koncept EPGa mi se nikad nije svidjao.

@Yettel Srbija druze reci tamo da skinu EON aplikaciju, malo je nasminkaju o puste to ovde, nemo se brukate.
 
Nazad
Vrh Dno