Šta je novo?

Diablo 3

Izgleda da ce biti banovanja igraca koji su koristili exploit Hellfire amuleta ili ring-a(ne znam tacno koji od ova dva),a sa tim povlaci uklanjanje chara sa leaderboards-a!Tu su umesani i neki poznati strimeri!Bas mi je drago!

Auu nisam ni znao za ovaj exploit. O cemu se tu radi?
Samo sa nadam da nisu banovali Quin69, Philosophios-a i Rhykker-a.:D
 
 
diablo3 season 4 se zavrsava na EU serveru 30.12. a nova krece 15.01. znaci ocekujemo patch 2.4.0 negde izmedju
 
Poslednja izmena:
Supruga i ja se vratili. Nama vredi. [emoji6]
 
Ako si nekoliko sezona pauzirao, dočekaće te dosta novog sadržaja...
 
igra se, nema vremena za pisanje :)

odlican je patch
 
Mislim da jos uvek vredi da se igra, a za to je dokaz i opet dosta online ljudi u Bench clan-u....neko (Preacher i ja) off-season...ostali sezonu :D
 
^
Vredi da se igra,ali samo mesec dana!Toliko traje otprilike ta euforija oko svakog novog patch-a i onda se ceka naredna sezona i novi patch!To govori da je igra "mrtva"!Kasnije kada udjes,nigde zive duse!Negde u novembru sam bas igrao aktivno i u nasem klanu sam bio samo ja i mozda jos jedan clan dodje na kratko!Iskreno govoreci pola igraca na serverima uglavnom botuje,a pola kao nesto igra!Mada,ova igra je dosta dugo i pozivela!
 
Poslednja izmena:
pa da, tako je sa igrama ovakvog tipa. imas ljude koji nonstop igraju i imas one (vecina) koja se vrati kad dodje novi patch. slicno je i sa diablo2 i sa poe. nekoga novi content duze zadrzi nekoga krace, ali na kraju opet ostane par njih koji "botuju" exp ili vijaju neki high GR. jos u poe imas neki trade pa to malo duze drzi ljude u igri, da je i tamo kao u diablo3 self found bila bi slicna situacija.

ovako new season, odradis one questove da pokupis rewards, ponovo se vidis sa starim drugarima, igrate, zezate se i onda se predje na neku drugu igru (ko je rekao wot :D) do sledece sezone :) i kao takav diablo je odlicna zabava
 
Mene samo nervira sto u ovoj sezoni daju 6p setove za dz i odmah preskaces par sati igre :/
 
Mene samo nervira sto u ovoj sezoni daju 6p setove za dz i odmah preskaces par sati igre :/

Nazalost to su morali da urade jer su ljudi masovno odustajali od sezone i igranja iste jer krene da igra dodje do lvl 70 i ne moze dalje nista da igra od hard ili nesto malo teze. Kontam da su to zato uradili da motivisu ljude da krenu dalje da igraju i da skupljaju bolje setove i opremu.
 
@illidan
U potpunosti se slazem sa tobom i to je sasvim uredu!Za mene,igra koja se zove aktivnom,je ta koju si upravo pomenuo!WoT je jedna ako ne i jedina igra u kojoj se postuje svakodnevno i to vec veoma dugo!
 
Nazalost to su morali da urade jer su ljudi masovno odustajali od sezone i igranja iste jer krene da igra dodje do lvl 70 i ne moze dalje nista da igra od hard ili nesto malo teze. Kontam da su to zato uradili da motivisu ljude da krenu dalje da igraju i da skupljaju bolje setove i opremu.

Ja mislim da od sezone vecina odustaje posle otprilike mesec dana jer su skupili opremu i uradili sta su hteli.
A to sto ne moze odmah da se igra t2+ to je normalno, ako nema vremena da farmuje do t10 onda za tu osobu nije sezona.
Ja sam posle lvl 70 mogao bez problema da idem na t6 i posle 1-2 h na t10.
 
Ja sam posle lvl 70 mogao bez problema da idem na t6 i posle 1-2 h na t10
To je prosto ne moguce.Za T10 ti treba sigurno 2-3 dana dobrog farmanja da bi ga mogao igrati i to sve uz pomoc Kadale,Kocke i malo srece!Ranije verzije igre necu ni spominjati!Ovo vazi za solo igranje!
 
Ma to ono ako te bas prokenja pa kada kockas kod kadale pa ti da sve sto ti treba iz dva tri kockanja. Onda ok ali ni tada neces t10 cistiti velikom brzinom nego ces se vuci ko prebijena macka.
 
To je prosto ne moguce.Za T10 ti treba sigurno 2-3 dana dobrog farmanja da bi ga mogao igrati i to sve uz pomoc Kadale,Kocke i malo srece!Ranije verzije igre necu ni spominjati!Ovo vazi za solo igranje!

Ja sam radio T10 u prvih 10 sati pete sezone nakon levelovanja, a kamoli 2-3 dana... Posle tolikog vremena smo vec radili rift 75.
 
solo rift 75? za koje vreme?
 
Ja sam radio T10 u prvih 10 sati pete sezone nakon levelovanja, a kamoli 2-3 dana... Posle tolikog vremena smo vec radili rift 75.

Šta sad ispadne da po ovome što pišeš taj dodatni 10. stash tab je piece of cake da dobiješ?

Ja kad sam vidio šta treba za zaj journey, sebi sam rekao da ovo bez jedno 2-3 meseca grindanja nema šanse da se postigne i da ni ne pokušavam da počinjem! (A iskreno me vuče da bar probam :d).
 
Jedino sto je tesko da odradis sada u diablu je da dobijes master wings.
 
Izgleda da sam pogresno shvatio o cemu pisete!Ja sam mislio na sezonu 4 i prosli patch,posto sam se nadovezao na post @Fazlinovic-a i razlog odustajanja ljudi!Ako komentarisete o ovom novom patch-u i ovoj sezoni onda verujem da je tako,posto nisam probao ni PTR ni sada kada je zvanicno izasao!Nesto i mene vuce da probam,ali me bas mrzi da isprobavam!
 
Poslednja izmena:
Šta sad ispadne da po ovome što pišeš taj dodatni 10. stash tab je piece of cake da dobiješ?

Ja kad sam vidio šta treba za zaj journey, sebi sam rekao da ovo bez jedno 2-3 meseca grindanja nema šanse da se postigne i da ni ne pokušavam da počinjem! (A iskreno me vuče da bar probam :d).

Vec par dana imam extra stash, Illidan i Freeman mogu potvrditi preko mojih achievements. Sto se tice rift levela, rekoh 75 u grupi. Ja kao solo crusader sam samo isao do 67 i prestao dok ne dobijem ancients za LoN Bomb.
 
Poslednja izmena:
zato mi je i cudno :)

ne moze 75 solo sa prosecnim gearom. gledam alkaizera kako se seta kroz 75 :D
btw ne moze ni T10 za 2-3h, mislim moze ako mislite na 10min rift. pravi TX je 3-4min do zatvaranja. a ni to ne moze ako nema barem 3-4 anc itema i anc weapon (meni je za 500 paragona pao jedan ramaladni gift pa vidite onda kako je to 2-3h za TX :D)

drugo je kad igras u extra 4man group pa se ciste GR (tim odredjenih chars i zna se ko sta radi u timu), ali to je daleko od "casual dosao sam na mesec dana nove sezone" igraca

evo kako se ciste riftovi http://www.twitch.tv/empyriangaming
 
Poslednja izmena:
8 ramaldinija od pocetka sezone. :p Mogu napraviti screenshot stash-a, samo sam jedan-dva iskoristio posto invoker Crusader nema prevelikog izbora.

Nisam rekao T10 za 2-3h, rekao sam T10 u 10 sati od dobijanja levela 70. Ja daleko od toga da sam ozbiljan D3 igrac, vecina nas koji smo se uopste upustili u ovo u klanu cemo svejedno bataliti za par nedelja. A ima vec njih par koji su top 30 na 2 player ladderu i slicno.

EDIT: I ovo ce mi verovatno biti poslednja sezona u D3. Presao sam sa hardcore na softcore ovu sezonu posto vise ljudi igra, ali kad sam primetio kolicinu botova, ne vidim vise smisla u ovoj igri. Bez preterivanja, 30% of svih ljudi koje znam u igri koriste DemonBuddy, verovatno vise od 50% svih ljudi u top 1000 rade isto, a Blizzard ni da mrdne.
 
Poslednja izmena:
Šta sad ispadne da po ovome što pišeš taj dodatni 10. stash tab je piece of cake da dobiješ?

Ja kad sam vidio šta treba za zaj journey, sebi sam rekao da ovo bez jedno 2-3 meseca grindanja nema šanse da se postigne i da ni ne pokušavam da počinjem! (A iskreno me vuče da bar probam :d).

stash dobio pre 3 dana zadnji portret juce, svi zadaci su laki bar po meni kao i prosle sezone

Jedino sto je tesko da odradis sada u diablu je da dobijes master wings.

0AxFoMa.jpg
 
Razumem zasto su ljudima dali set na gotovs, iskreno posle ovoliko sezona i meni je prijalo da preskocim taj pocetni grind. Pogotovo sto uglavnom ti pocetni setovi i nisu nesto (bar u slucaju wizz kojeg igram), mislim da i dosta drugih klasa juri neke druge kombinacije.

Stash sam uzeo juce, najveci grift koji sam solo ocistio je 68, za veci nikako bolji weapon da padne.

Sto se tice sezona, ne znam sto vam smetaju botovi - meni je bitnije da se kao takmicim sa ljudima sa kojima igram, ili koji su mi u listi - u broju paragona, achievementa, season journey... bas me briga sta radi paragonator i ostali likovi. :)
 
Sto se tice sezona, ne znam sto vam smetaju botovi - meni je bitnije da se kao takmicim sa ljudima sa kojima igram, ili koji su mi u listi - u broju paragona, achievementa, season journey... bas me briga sta radi paragonator i ostali likovi. :)

Kamo srece da samo streameri cheatuju... Igram jos nekoliko dana i onda verovatno batalim, posto vecina moje friend liste u D3 trenutno botuje.
 
Nazad
Vrh Dno