Šta je novo?

Diablo 3

Pa sobzirom da si expanziju platio isto kao i d3 kada je izasao onda veruj mi treba bar 3x vise sadrzaja da izbacuju i da se trude da opravdaju to poverenje koje im je ukazano i da opravdaju svoje postojanje i ako zele da im opet ukazemo poverenje i da kupimo sledecu expanziju ako izadje onda tu nema rasprave.

Kada pogledas da je d3 trebao da izgleda delom kao kada se ros pojavio onda ne treba ti puno da zakljucis da su namerno sadrzaj koji je bio predvidjen za d3 razdeljen na d3 i ros a ustvari si odmah u startu trebao da dobijes sve to u paketu.

S obzirom na to koliko ljudi igra igre koje su coop, gotovo bez PvP-a posle 2,3 godine od izlaska(bez obzira na expanzije) D3 razbija po pitanju broja igrača. Mora uvek malo konteksta i poređenja.

Ako je kupilo 12 milliona ljudi neka igra i 1% to je 120,000. Koliko takvih igara ima trenutno, izašle 2012 godine, a da nisu PvP?

Pa dobro ima i toga ali sto svaka igra ovakog tipa mora da ima pvp, sta bi dokazali u ovoj igri kada se 99% buildova zasniva na istoj opremi samo razlika ko je dobio bolje statse.
 
i da ima pvp opet bi bilo isto jer loot dolazi od monstera a da bi bio bolji u pvp-u opet se svodi ko ima bolji gear/statse sto na kraju se zavrsava pve grindanjem.
 
Za pvp treba da se balansiraju klase ali onda nece biti balansirane u pve.
Diablo ima pvp ali je ta arena stavljena samo da bi bila tu.
 
Mislim da oni ništa nama ne duguju. Ako i naprave nešto što će se igrati bar mesec dana onda odlično jer je sve to besplatno.

Upravo tako.
Ja sam prijatno iznenađen količinom stvari koje su dodali od kada je RoS izašao, pogotovo što nikakve mikro transakcije nemaju, koje bi im donosile konstantan profit (osim, od skora, na f2p China serveru).
 
Koliko sam ulozio, vala sit se izigrah, a i jos cu.

RoS sam "zaradio" dok je bila AH, a i za sledecu ekspanziju eno ceka battle.net balance. :)
 
vala bas, za te pare nikad nisam dobio vise zabave
 
Još jedna od lepih promena u 2.3:

"Keywardens will now directly drop Infernal Machines instead of Keys and the Hellfire Amulet now has a socket built in."
 
fala k :D
 
Au koja navala... po obicaju. 3h waiting queue
 
ja sam juce odmah usao u ptr kada je krenuo, i onaj cube je mnogo mocna stvar, reroll oruzija, i jos par stvari :D
 
Što se mene tiče, najbolji patch do sada... Can't wait! :)
 
Ja sam iznenađen što su cube dodali u patchu, više deluje kao savršen feature za sledeću expanziju (ili Patch 3.0).
Ali, dobro, bolje za nas. :)
 
da cube deluje jako zanimljivo u otvara vrata dosta "fun" buildova od t6 do t10 ali za high gr progress vec vidim da ce svi da konzumiraju furnance za weapon passive slot,prstenje ce sad svi da furaju fokus+restrejn a pasiv ce da konzumira RRoG a armor sve zavisnosti od builda/element dmg-a 99% slucajeva ce to biti cindercote.
 
da nema ovog cekanja bilo bi mnogo bolje, ovako me smara da bilo sta radim i ne mozes ko covek da farmujes materijale za cube :/
 
kako vi igrate ptr? ja kad god sam kliknuo start game bilo koji nivo tezine nije ispod 3h queue
 
ja sam pri put igrao cim je krenuo ptr i tada sam usao u game.
a sada nalazim preko comunity ili clana i naravno dodajem ljude sa kojima igram medju prijateljima :D
tako nikad nisam cekao duze od 5-6 min, mozda sam imao srece :D
 
evo meni vec dva sata stoji na 4h42min, kao i kad sam kliknuo na start game
 
Heads up, nephalem! Season 3 ends Sunday, August 23
 
Odlično! Patch 2.3 stiže ubrzo. :)
 
Bilo je vreme. Kad sam ja posle 2 god. poceo ponovo da igram poe...
 
Meni se svidja monkov nov set, ali me nervira sto mozemo da koristimo samo jednu runu za sss, kada bi stavili da sve rune imaju cd 16 onda bi bilo zanimljivije.
Ali ja sam sve jedno zadovoljan o5 cu da igram samo monka :D
 
Ima li neko problema sa nenormalnim lag-om u Blizzard igrama danas? Telekomov VDSL je u pitanju.
 
nisam probao, ali meni na orion evo ceo dan svi streamovi koje pustim bufferuju, bez obizra na quality
 
Telekom ADSL 20 Mb/s isto sam primetio da Twitch ma koji kvalitet pustio da non stop ucitava, prvo sam konto da je nesto do mene ili da su oni nesto kod njih cackali pa da mojih 20 mega vise nije dovoljno za gledanje ali sada vidim da je problem sire vrste.
 
Vidim da neki imaju portrait frame nesto sto lici na Heroes of the storm. U cemu je fora i kako se dobija?
 
Nazad
Vrh Dno