Šta je novo?

Diablo 3

Wtf activison izdavac?! Btw jel ima games u ns, ovo je stvarno odlicna cena?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ako porucis, ptt je oko 300din preko city expresa. Mislim da je free ako porucis preko 2000din.

Koliko vidim samo ova ima u ns.
Kod:
Mihajla Pupina 1, TC Bazaar (2. sprat)
Novi Sad
Telefon: +381 21 521 357

Activison izdavac... ahahaha dobri su ovi iz gamesa, ko god im je radio sajt :D
 
Poslednja izmena:
Ali ovo je samo expanzija bez originala?
Jel zeli neko ko je izgustirao igru da mi proda kljuc, nek mi se javi na pp.

Pa kad jednom ukucas kljuc na bnetu, ostaje kljuc vezan za bnet nalog.
A realno, za 20-ak evra koliko kosta u games sada (2x1249) vredi svaku paru. A ni postarinu neces platiti posto je iznos preko 1500.

EDIT: Osim ako nisi mislio samo na ros, onda mora da se plati postarina
 
Poslednja izmena:
Pa kad jednom ukucas kljuc na bnetu, ostaje kljuc vezan za bnet nalog.
A realno, za 20-ak evra koliko kosta u games sada (2x1249) vredi svaku paru. A ni postarinu neces platiti posto je iznos preko 1500.

EDIT: Osim ako nisi mislio samo na ros, onda mora da se plati postarina
Doda jos ovo i ima neke vajde umesto da plati kurira ahahaha
http://games.rs/keychain-plush-angry-birds-star-wars-6cm.html
http://games.rs/akcija-5-za-995-pcg-commandos-2-men-of-courage.html
ili ovo uf uf uf
http://games.rs/akcija-5-za-995-pcg-torchlight.html
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko sta bi moglo da bude uzrok seckanja (na svakih 40-50 sekundi secne). Osnova mi je radila ranije dobro, sad instaliram expanizuju i ovo se javlja :S:
 
Ako se uvek javlja u istom vremenskom intervalu, to moze veoma lako da bude do loseg rama. O&O CleverCache moze da pomogne u tom slucaju (sto ne znaci da ce zasigurno da pomogne) ili novi ram.
Fragmentacija moze isto da uzrokuje slicne probleme ili tesko citljiv deo na hardu.
 
Cao.. poceo sam igrom.. pa imam neka pitanja za opremu , talente ... ako ima aktivnih neka se jave pa da ih dodam.. Jos ucim pa zato. Hvala. :)
 
Poseti diablo fans sajt za sve sto ti treba, i sto vise igras to bolje.
 
Icy veins je isto dobar sajt. Tu imaš dosta lepo objašnjene buildove.
 
Pazario expanziju, presao i obrisao. Skenjao sam se kad sam video da jedva mogu torment 1 opusteno da prelazim sa monkom i imam 250k dmg, kad na youtube vidim lika koji trci po torment 13 i svi padaju + ima oko 3.5m stete!!
 
Ako si gledao Quin69 onda nemoj ni da se cudis, jer lik je specijalizovan samo za monka i nema sta nema u kovcegu od opreme i koji god build da se pojavi on ce ga napravi da bude savrsen jer bukvalno ima svu opremu anticku i roll je na njoj skoro pa savrsen.
 
Quin69 decko koji igra Diablo 25h dnevno i 8 dana u nedelji, slepac. :D
 
Ako se uvek javlja u istom vremenskom intervalu, to moze veoma lako da bude do loseg rama. O&O CleverCache moze da pomogne u tom slucaju (sto ne znaci da ce zasigurno da pomogne) ili novi ram.
Fragmentacija moze isto da uzrokuje slicne probleme ili tesko citljiv deo na hardu.

Ram nije, probacu fragmentaciju ali sumnjam.
Nasao sam u medjuvremenu ovo:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14730503240#1
i imam osecaj da je ovo nesto tipa Blue Screen of Death - milion mogucih uzroka koji cu malo sutra da resim.
Oh, well... barem ne igram hardcore :S:
 
Pazario expanziju, presao i obrisao. Skenjao sam se kad sam video da jedva mogu torment 1 opusteno da prelazim sa monkom i imam 250k dmg, kad na youtube vidim lika koji trci po torment 13 i svi padaju + ima oko 3.5m stete!!
kako si to presao ako jedva igras torment 1? :)
 
Pa ubio onog Malikena, zavrsio pricu! Nisam blentav da igram na svih 17 tezina

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pocetak ovog video govori sve:
Diablo vs grim dawn

D3 pocinje tek kada prica zavrsi, ili bolje receno, tek kada ti adventure mode postane dostupan

EDIT: Ne znam zasto ljudi stalno pominju te twichere, pa taj quin bi ostao bez kuce da mu se zapalilo napajanje kao sto se zapalilo na blizzconu ili gde je vec bio kad se to desilo. Pobegao lik od vatre umesto da je gasi.
I pored toga, ima mnogo boljih igraca od tih twichera, to se vidi po conquest tabelama
 
Poslednja izmena:
Pazario expanziju, presao i obrisao. Skenjao sam se kad sam video da jedva mogu torment 1 opusteno da prelazim sa monkom i imam 250k dmg, kad na youtube vidim lika koji trci po torment 13 i svi padaju + ima oko 3.5m stete!!

Kako mozes ocekujes da radis istu tezinu kada lik igra mnogo vise vremena od tebe ?
Kada zavrsis story mode moras da farmujes iteme i paragone, za par sati mozes da radis t6 bez problema kada dobijes free set iteme.
 
Nista ja ne ocekujem druze, presao sam ili "presao" igru onako kako sam voleo i zeleo i iz postovanja prema vremenu koje sam nekad ranije posvecivao istoj. U poslednje vreme nekako vise volim da radim na sebi u stvarnom svetu nego li u virtualnom.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pocetak ovog video govori sve:
Diablo vs grim dawn

D3 pocinje tek kada prica zavrsi, ili bolje receno, tek kada ti adventure mode postane dostupan

EDIT: Ne znam zasto ljudi stalno pominju te twichere, pa taj quin bi ostao bez kuce da mu se zapalilo napajanje kao sto se zapalilo na blizzconu ili gde je vec bio kad se to desilo. Pobegao lik od vatre umesto da je gasi.
I pored toga, ima mnogo boljih igraca od tih twichera, to se vidi po conquest tabelama

A i trulo je što 90% njih koristi ili je bar malo koristili botove za farmanje.
Stvarno teba truda tj. vremena da se uloži da nabudžiš lika.

Meni je igra postala mnogo generička i smor, jer jedini izazov je da radiš što veći GR ili da dosegneš neki best build u aktuelnom patchu tj. sezoni i dobiješ nagrade (stash tab).
Moraju nešto novo da osmisle i ubace, poslednje nešto interesantno je bio Kanai's cube.
 
Moraju generalku da odrade, kao sto je expanzija bila, jer ove sezone sve lice jedna na drugu, kanai kocka je cisto omogucila jos veci dmg i veci nivo grift.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk
 
Mene interesuje, posto sam poceo sa monkom, Da li ima neka brza varijanta dizanja na 70 lvl.. ili sve isto kao i sa predhodnim likom.. Posto nisam bas upoznat sa tim.. malo sporo ide. krastavac. :)
 
moze neko da te power leveluje, za 10-15min do 70
 
poslednje nešto interesantno je bio Kanai's cube.
Ziva istina.
kanai kocka je cisto omogucila jos veci dmg i veci nivo grift.
Upitanju su samo brojke i nista vise.Nije GR65 nego 85.Jedino sto je exp daleko bolji,ali mogli su onda kao i za Azijate ponuditi boost-ve koji se placaju.Zaradili bi dosta i u Evropi,posto je vecina i napaljena na broj paragon levela.Moglo se to resiti i bez kocke.Za mene je Canai Cube samo za laksi i brzi dobitak zeljenih itema.Treba nova ekspanzija ili neke novine u gameplay-u ako misle da zadrze igrace.
 
Poslednja izmena:
@B3li
Ili ako ne nadjes dobrovoljca, onda gem of ease u Kanai Cube sa nekim legendarnim oružjem, skineš mu lvl req, pa može alt 1og lvla da ga koristi. Još eventualno socketujes u kacigu neki flawless royal Ruby za exp boost, i mozes odmah od T1 da krenes. Nije brzo kao da te neko power leveluje, ali i ovako mozes relativno brzo stici do 70og.
 
Zavrsio.. Hvala Dobrovoljcu.. Na pomoci. ako zaglavim nesde zovem te :)
 
Mislim da je najveci problem sa dijablom sto su pojedini setovi OP, ili bolje receno, pojedini setovi su krs (kao recimo crusader setovi).
Ono sto je razocaravajuce je da svak klasa ima dosta skilova i runa ali se prakticno uvek koriste iste stvari.

Ove sezone sam resio da zavrsim sezonu kad pokupim sve achievmente bez ova 2 speedrun za kampanju.Cilj ispunjen, tq anniversary izasao, tako da cu malo da se prisetim starijih dana posto su dali za dzabe :D
 
Nazad
Vrh Dno