Šta je novo?

Diablo 3

Ja sam takođe +30 level (real life) :) i sve je teže i teže naći vremena. Ali ne mogu sebi da kažem gotovo je sa igranjem kad ono zauzima bitan deo mog života i kad me je provuklo kroz raznorazna sranja. Sad sam se nekako prilagodio gde baš igram ono što je vredno vremena i gde ima što manje grinda. Nažalost D3 mi je luksuz :(

Izvinjavam se za offtopic.
 
Pa valjda ce dopustiti mali off, ipak je pred-sezonska tisina haha :) U principu sve Blizzard igre su ravne sekti.Negde na pozitivan negde na negativan nacin, ali to je cinjenica.Timeconsuming sekta :)

@Bro82 tek sad videh tvoj post.Prvi search mi je bio ka MHM-u(Jedini covek koji ima ikakve znake zivota u stanu(Deciji kavez), nista lose naravno, pa reko aj njega prvog da proverim :) ) https://www.youtube.com/watch?v=77_mlBS92z0 i to je bilo to :)

Jbte koja scena, najezio sam se, pa jbte pa to sam isto napisao u prethodnom postu ju ju.Bolest auf :D

Sto se tice ostalih strimera, svakom drugom BIO(bar koji igraju d3) na twitch kanalu pocinje sa "Hi, i am xxxx .I'm 2x years old, and im a student of xxx " Dal treba dalje ici.U principu nemam apatiju, niti su mi neshvatljivi, prema ljudima koji imaju gomilu slobodnog vremena da se igraju("nolife"), prosao sam isto sa WoW-om i brdo igara.Ali sve u svoje vreme.Koplja se lome recimo od 28-30god(valjda kad ukapiras da si sateran u cosak ahaha :) ).

@Alex naravno, sa gamingom nikad necu prestati makar to bilo 2-3h dnevno.Uvek se moze preci na online FPS, i ispucati se 2-3h da se zadovolji ego.

Ali opet krece s6 sad, mora da se isprati bar pocetak kako dolikuje.Da se namestio pocetak sezone jeste.Nikad bolje :)
 
^
Mislim da je ovo drugo onaj pravi realan zivot pogotovo sa 30+!Prosto nema sanse da uskladis gaming,devojku,brak i obaveze koje imas uz sve to!Po meni kada predjes tridesetu(kao ja),gotovo je sa igranjem barem igara ovog tipa,gde nema kraja.Gledao sam nedavno stream-era koji je objavio da napusta gaming zbog problema u braku i koliko treba puno vremena za montiranje i upload snimaka.Lepo je sve to,ali sva desavanja u zivotu prolaze pored tebe,ali treba se jednom i probuditi i poceti ziveti u realnom svetu!Kasnije ce verovatno biti i kasno za bilo kakvo kajanje!

To zavisi. Nemam 30 ali imam 27, u braku sam 4 i po godina, imam stan, imam 3-godisnju cerku, posao na internetu i to vec 4 godine koji se ne poklapa ni priblizno sa prihodom u ovoj tuznoj Srbiji i mogu da idem nolife celu sezonu, u tim pauzama izmedju riftova ili 40-ak minuta pred spavanje mogu da odradim sta je potrebno ako se pripremim na odredjeno vreme (pa i taj edit i upload). Sve zavisi.. Ali da, prosecan "gradjanin" ove propale drzave ako ima 4-5 sati dnevno i to tesko a da ne zapostavi nekog ili nesto ukoliko crnci za domacu platu. Vreme za montiranje snimaka i upload nisu razlog zbog kojeg napustaju takvu vrstu "posla", uvek postoji nesto drugo. A i opet zavisi od nacina zivota na koji se zivi.

E sada kazes treba se jednom probuditi..taj ko se probudi a pre toga bio u "zabludi" po tvojoj definiciji budjenje znaci 7 sati dnevno, 7 dana nedeljno za 20-30k bar na jugu Srbije. Meni je lepo ovako, da li ja ili neko ko je pametan sacuva pare pa onda zapocne nesto privatno, ili usteka za prosecnu platu jedno 10 godina unapred to je relativna prica.

Kako se kome zapadne.

P.S @madafak ovaj na ovom klipu se previse "uneo" u sve to. Opet, i 10h dnevno i to uzme jedan dan slobodno, sedi ispred kompa gde dok renderuje i uploaduje moze da iskulira i doceka nekog. A sta da kaze neko nas koji crnci vremenski i za sumu onih brojki koje sam gore naveo ? Sta 3 sata manje fizikalija u proseku dnevnu bez slobodnih dana moze da se istrpi ? Napunili se para, a nisu svesni kako se zivi u 80% sveta.
 
radim 10 sati dnevno plus obaveze van posla i opet stignem da se izigram :)
 
Iskreno posle određenog broja sati treba ostaviti određene igre.

WoW-u sam posvetio, slobodna procena, 3000 sati. D3 nekih 1500. SC1 i SC2 ne mogu ni da procenim ali ispod 500 verovatno, WC3 isto tako+malo za originalne modove. Tako da smo za blizardove igre 5500 sati. To je ravno 1375 dana ako računam da sam igrao po 6 sati. Tri i po godine+ a imam 28, PC gaming staža nekih 15 godina. Tako da je više od 1/5 mog igranja igara na PC-u otišlo na Blizz igre.

Ja to smatram dosta. Sigurno ću odigrati koju partiju SC2 ili WC3 kada mi dođe želja, ali nikako se ponovo upuštati u to.

Za WC4 mogu da izdvojim par stotina sati ali ovaj put rasuto preko verovatno deceniju, u zavisnosti od da li mi deca budu zainteresovana ili ne.
 
Iskreno posle određenog broja sati treba ostaviti određene igre
Slazem se u potpunosti!Pogotovo D3,jer to je takav tip igre koji jednostavno moras da igras svaki dan i to poveci broj sati da bi mogao da drzis korak sa drugima(pogotovo ako se igraju sezone)!Druga stvar,moras isto da imas no life ekipu sa kojom ces da igras,soliranje nema smisla!Ovo vazi za one koji imaju neki takmicarski duh kao ja npr.:D.Onima koji nemaju cilj da se uteftere na leaderboard sve ovo nije ni bitno,mogu igrati i 20 minuta dnevno!Nekako mi se cini da ce D3 u zasluzenu penziju!
Za WC4 mogu da izdvojim par stotina sati ali ovaj put rasuto preko verovatno deceniju
Upravo se moj gaming sveo na to!Krenuo Witcher 3 da igram onog dana kada se pojavio i jos ga nisam zavrsio.Igram svake nedelje po sat vremena,a mozda ni toliko:D
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
 
Malo je zamrla tema. Kako je krenula sedma sezona, opet sam krenuo da igram. Doduše, ja sam baš teški casual. Do sad sam samo prošlu sezonu igrao sa DH, i jedva sam uspeo do nekog paragon levela 300 da doguram. Ovu igram sa crusaderom, ali mi baš nešto ne ide. Kad je najbolje da se prebaci na torment? Ja sam negde oko 60-og probao, i baš mi ne ide. Obične mobove nije problem, ali kada ostanem 1 na 1 sa guardianom ili bossom, uf, to mi treba po 5minuta ili i više da ga sredim. Gledao sam na netu buildove za crusadera, ali džaba, kad za sve trebaju legendarni setovi koji kreću tek od 70 levela na tormentu.
 
Nisam igrao d3 vise od pola godine, ali koliko se secam imas neke lake questove da odradis, mislim da ih ima 3, i za svaki odradjen dobijes po 2 itema nekog seta za odredjenu klasu. Sa dh je prosle sezone bio marauder set. Uz kompletan set mozes odmah da radis torment 2 ili jace. E onda mozes da farmas set koji planiras da igras, jer na tormentu legovi padaju bas cesto. Vidi ima li ko online na benchmark guildu, uvek se nadje dobra dusa koja ce te provuci kroz 5-6 torment 10 riftova, i za to vreme ces imati skoro sve sto ti treba.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk
 
Ma to znam. Prošlu sezonu sa mara DH mi je dobro išlo, ali mi je na kraju jednostavno dosadilo.
Najteže mi je sad pregurati par lvl-a do 70og, pa da nakupim ovaj seasonal set. Onda već sve ide lakše. Probaću i da vidim za taj guild. Hvala na savetu :)
 
Unhallowed essence set je ubedljivo najbrzi i najlaksi za t10 pa cak i za gr 50+ u zavisnosti od itema i paragona.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk
 
Je li? Mada, DH sam igrao prošlu sezonu. U sustini ništa me ne košta da odigram malo i ovu sezonu sa njim. U svakom slucaju, više mi odgovara od crusadera.
 
Za builds gledaj diablofans sajt i to ti je jedino potrebno, i naravno sto vise farmanja.
 
Ovo je prva sezona koju nisam igrao, bio sam na moru kada je krenula i nikako da nateram sebe da pocnem, a planirao sam da uzmem sezonske nagrade, i taj extra stash space. Gledam i klan i friend listu, niko ne igra. Cak je i na twitchu igra skroz mrtva. Navodno treba da objave na blizzconu nesto "veliko" vezano za diablo, videcemo.
 
Ovo je prva sezona koju nisam igrao, bio sam na moru kada je krenula i nikako da nateram sebe da pocnem, a planirao sam da uzmem sezonske nagrade, i taj extra stash space. Gledam i klan i friend listu, niko ne igra. Cak je i na twitchu igra skroz mrtva. Navodno treba da objave na blizzconu nesto "veliko" vezano za diablo, videcemo.

Pa kad ne bi brisao random sa battleneta mozda bi imao nekog ko igra :smackbum:

Iskulirao i ja ovu nakon prvih 2 dana, besmisleno mi postalo odmah.
 
Ovo je prva sezona koju nisam igrao, bio sam na moru kada je krenula i nikako da nateram sebe da pocnem, a planirao sam da uzmem sezonske nagrade, i taj extra stash space. Gledam i klan i friend listu, niko ne igra. Cak je i na twitchu igra skroz mrtva. Navodno treba da objave na blizzconu nesto "veliko" vezano za diablo, videcemo.

Ma dosta ljudi je uslo odradilo seasonal questove i toliko.Manje vise i "domaca publika" koja je gurala visok paragon ne igra.Konacno su pomerili MEta-jedan-dps sa mrtve tacke, ali jednostavno ova sezona nije zanimljiva jbga.Nadam(o) se da ce sledeca "zimska" biti malo vise aktivna.Treba.Odgovara.Zima hladno.. da se igra :D
 
Uzeo stash tab, zavrsio journey i to je to. Ni upalio od tada.
 
Igrao sam vanila D3 davnih dana pa sam batalio jer je smorio. One silne updateove nisam ni instalirao kao ni ROS.
Vredi li ponovo krenuti sa igrom?
 
RoS definitivno vredi tvog vremena! I ceo novi sistem gameplay-a koji ga prati.
 
Poslednja izmena:
Igrao sam vanila D3 davnih dana pa sam batalio jer je smorio. One silne updateove nisam ni instalirao kao ni ROS.
Vredi li ponovo krenuti sa igrom?

Vredi, dosta poboljsanja u odnosu na vreme kad si ti igrao, a nije toliko ni skup. U pauzi od PoE, D3 mi dodje super :)
 
Nisam HC igrac, igrao sam je davno, onaj prvi gameplay koji je posle nekog vremena smorio, ne samo mene vec ljude generalno.
Znaci vredi pikati :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je baš jeftino, teško do ovoga može jeftinije.
 
11.58eu, posle dodavanja kupona od 5% , na kinguinu moz' se uzme kljuc.
 
Ali ovo je samo expanzija bez originala?
Jel zeli neko ko je izgustirao igru da mi proda kljuc, nek mi se javi na pp.
 
Nazad
Vrh Dno